Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is.
törzskönyv nélkül nem írják a nevedre a vasat, amíg nem vagy tulajdonos addig csak idegeskedsz, én megvárnám a törzskönyvet aztán utána venném meg....
Sziasztok! Szerintetek mennyire biztonságos egy motort úgy megvenni, hogy a tulajdonos a napokban elhagyta a törzskönyvét, amíg elkészül a törzskönyv csak a vételár felét fizetem, lepapírozva, hogyhogyha bármi gáz derül ki a törzsköny kapcsán, a pénzem visszajár? A motor már nálam lenne innentől. Az új törzsköny kiállításának hónapos idejét akarjuk így megoldani....
Engem is érdekelne a megoldás!
Ugye nem akarod ennyivel elintézni?
És mégis, mi volt a hiba?
Sziasztok . Sikerült megjavítani a szikra nélküli Banditot .Üdv . a debreceni Yamahától .
igen. bejöttek a képek is...majdnem sírva fakadtam látva, hogy mennyire lecsupaszította a gépet. a simsont énis így szereltem, mindig kosárban volt ha nem ment, de egy ekkora motornak nem állnék neki egyedül. igaz fenn van az oldalon a szerelési leírás is hozzá, ami még pozitív benne. amúgy tetszik benne, hogy amit csinált vele azt kozzé is meri tenni, ezzel garanciát vállalva arra, hogy amit csinált vele azt úgy csinálta ahogy kell. és ez a végeredményen látszik is.igaz az nem ltszik, hogy milyen a motor + hogy muzsikálnak a hengerek...
de nekem valamiért nem jönnek be a képek. megpróbálom explorerrel is...hátha a mozillában van a hiba.
Rákattintasz a nevére, kijön a profilja, ott a honlapj, rajta a teljes felújítás a motor címke alatt.
igen, köszi. már írtam is neki. bár az oldalán nem jönnek be a képek, ahogy szét volt szedve a bandit, de biztos segítségemre lesz.
az előző Hsz-t neked szántam:)
Ja, a bandit.hu-n "borz_alom" néven találod a csókát. Nem semmi csóka, megvette, kicsit használta, aztán szétszedte az egészet(de úgy atomjaira, mutatott képeket), újrafényezett, felújított rajta mindent, amit kellett. Szerintem érdemes meglesni.
a srác és a vasa "bandt.hu-s", amennyire nekem lejön ezekből az ottani dolgokból az, az hogy megtalálható a srác, az "élete" így visszakövethető, és rendszeresen használta ill. karbantartotta a vasat...lefoglalózta az újat így gyorsan el akarja adna ezt...a többit meg kell nézni, de nem "józsi a hegyrű" stílusú motoros, szvsz...a vas Mohács mellett található...amennyire emlékszem inkább Horváto.- felé és túrázásra orientálódott, de meg kell nézni a gépet, ennyi...

u.i: mondjuk nem épp "klubpárti" vasat választott helyette
Erősen gondolkodom ezen a Banditon:
http://www.hasznaltmotor.hu/ha...

valaki valamit tud róla? vagy valamilyen észrevétel?
sajnos énis így látoma dolgot... tehát amire alapozhatok az a műszaki állapota a gépnek + a tulaj hozzáállása a dologhoz.
majdnem jól értetted:D
de azért maradnék a kisbanditnál, márha találnék olyat amit 2 évig tudok hajtani túl sok gond nélkül.
nem ezt akartad írni,már megin' nem tudod mit akarsz,de várj,segítek
tehát ezt akartad kérdezni:
"sziasztok szerintetek megbüntet a rendőr ha hayát vezetk akorl-al?és ugye simson után ez a következő lépcsőfok?!
jah és egyúttal az is érdekel h a rendszámtáblát hogy kell felhajtani,meg h tényleg megy-e 340-et ha kivesszük a tiltást... "


amugy meg most mé' nem vagy msn?
Ilyen lámpákat, hogy Bandit kerek lámpák, GSR lámpa vagy Hornet sorozat lámpái mennyire lehet felapplikálni szerintetek egy másik mocira? Elsősorban a '92-es gixxeremre . Nem a felfogatáson van a hangsúly, hanem vezetékezés szempontjából lehetséges?
Sziasztok!

Van egy első lámpám Bandithoz, nagyon szép állapotban.
17ezer pénz.. tessék csak tessék..
Cső mindenkinek!

Na és ehhez mit szólunk?! Honda VTX 1800
Még megvan a komámnak, de már elboltolta egy K6-os 0 km-es Hayabusára, pedig nyomatékban ennek sem volt nagyon ellenfele. Dehát a Busa az mégis csak Suzuki.
Holnap hozzuk el B.boglárról.
Remélem megusszuk a motormosást!

Üdv.: Tibi
szevasz, nyócá
hello motorosok

a 250 es banditra hanyas keré van rajta?
előre is köszi
No de Tesóóóóó


Egy hivatalos SUZUKI márkakereskedés adhatna már annyit magára ghogy mindenből 1-1db-ot tart a boltba is
Egyszerűen csak nem tartanak készleten.
Megrendelik a központi raktárból, és pár nap múlva ott van.
Jókat írnak a többiek - így ezt nem ragozom...


Amit hozzátennék....

Gondold el, hogy ezek a mocik kiknél vannak...........
ugyebár nem 30-40 éves nyugodt embereknél, vagyis a legtöbb szarrá van hajtva!

Milyenek ezek az emberek......
általában tanulók....semmi pénzzel, vagyis ott aztán IGAZI suftinungok vannak (én azért a motorba még nem nyúltam:-)

a KM? Az lehet kicsi-sok.... ott már tényleg az számit hogy mennyi a lé.....
Bár azért 10.000km? Nem kicsit nevetséges:-))))
Nekem idén semmi lém, mert sporolás van a NAGYobb utakra.....és mégis..... már most beletettem 4000-ret, pedig tényleg nem is mentem vele.....(idén 4000-ret, amugy már 5400 van a gépben)

Szóval ÉN tényleg csak annyival fejelném meg a többiek szövegét, hogy ismerősőtől bármikor vennék gépet, hisz vagy a csókát ismerem, vagy a motort.....
De ismeretlentől ekkora kamuzással.....NA NE MÁ...........

Régen még voltak olyanok hogy a bácsi hazament a simóval azt betette a garázsba.......és a gépben van 130km 20 évesen........
Vannak ilyen autók is........

De azért egy banditot nem olyan ember vesz aki kiszalad vele havonta a kertbe...