Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem nem kell kiprobálni se egy choppert, sem egy cruisert - mert nekem mint írtam nem esetem.

Tetszenek, de ennyi.........
Anno müszakiztattam egy Sr25-öt....majd sírva fakadtam mire hazaértem vele.....
Épp ezért maradok a banditos résznél.....vagy előtte a GS-sel....


Tempó?
Hát nem az az őrült tempó, de MÁR nem is az a nyugdijas.....
Legalábbis egyre sűrűbben szólnak a többiek hogy hátul már lemaradtak:-)

De ugye itt már a történet arról szól hogy kinek mi a TÚRA.......
Valakinek az hogy 200-al ledzsal a tengerpartra...... valakinek meg hogy egy kényelmes 90-120-al járja az országokat.
No ja......

De a lényeg hogy már ehez is protekció kell?
Elkérnek érte egy vagyont - és ráadásul még nincs is?
köszi a gyors választ!
Gondolkoznék nagyobban, ha le lehetne papírozni 25kw-osra, mert friss a jogsi...egyébként ahogy nekem eddig lejött a hirdetésekből van aki bevallja,hogy esett a motorral és azért kerül ennyibe + van aki nem csak hűdejó állapotú mociként adja az agyontörött banditát.
Szia!

A kilométerórát inkább ne is nézd, ebben az országban valamért nem találni 25ezer felett futott motorokat Én fénykoromban 2 évente mentem ennyit, meg sok más ismerősöm is...
Inkább az általános állapotát nézd, gutómű, gumik fékek, indul-e elsőre, nem füstöl, zörgős motor stb.
Ha esetleg nagyobban is gondolkozol, egy kedves ismerőöm elég akciósan adja a 400-át.
http://www.hasznaltmotor.hu/ha...
Sziasztok!
Bocs, hogy kicsit OFF, de egyrészt új vagyok a fórumon, másrészt nem találtam alkalmasabb helyet.
A közel jövőben szeretnék 250-es Banditot venni, de ahogy nézegettem eddig a hirdetéseket nem tudok kiigazodni a kínálaton. Létezik 92-es Bandit 10400 km-rel hölgy tulajdonostól? 45ezer km sok egy hasonló korú Banditnak? Mikre érdemes figyelni vásrlás előtt?
Előre is köszi a válaszokat.
Most vasárnap lesz a Hollósnál tesztnap, ki lehet próbálni az 1.8-ast (is). Én tavaly mentem vele, nekem tetszett.
Azért Erik Bácsi szerzett neki 5 perc alatt!
És szervízidőpontot másnapra is ! El is intézte egy füst alatt a kettőt!
Eltévesztettem ez is Wild volt.
Azt nemtudom ,hogy felétek mi a tempó motorozáskor az igaz.
Az is elismerem,hogy egy nyugis guruláshoz partner tud lenni egy 1,6-os.( erre van kitalálva).
de ha egy kicsit temposabb a menet akkor lemarad piszkosul.
Egyépként meg próbáldki és majd megtapasztalod.
Egy bandit után nagyon fura lesz.
Nekem volt olyan pillanatom vele amikor komolyan mejijedtem. Próbáld csak ki és rájössz.
Nem az erővel van a probléma . Abból tényleg van ,persze nem lehet összehasonlítani egy vajpuhán járó Bandittal. Tudom,hogy nem arra van kitalálva,hogy száguldozzanak vele de a futóműve egy sapka szar. Ha egy Banditról át ülsz egy ilyen vasra le fog esni az állad, hogy mennyire kezelhetetlen a tiedhez képest,és még jobban fogod szeretni a Banditát.
Az tény hogy szerintem szokni kell ezeket a szörnyeket.....
Tavaly csak felültem Bexi tesóm 800-as Marcsijára, de minden bajom volt......
a combom nyomta a tank, zavart minden.......így be se inditottam...........

Nem hiába......és az a laza biker lennék.... se fekvős, se hasalós:-)


Sajnos sörrel nem élek.........sőt.....égetett szeszel se...... néha elcseszem a bort egy kis kolával de abból is évi 1-2L az össz mennyiségem.




Motor nélküliség?
No ezt már megértem...........Én is hülyét kezdek kapni.....
Mocim van, jogsim van, időm is lenne - csak épp suska nincs benzinre...............szóval majdnem ugyan ott vagyok mint Te...........annyiból tán rosszabb ez a helyzet, hogy mig Te nem tudnál tankolni se semmit, addig Én meg csak nézegetthetem a gépet.......

DE a spórólásnak a jövő héten megjön az eredménye:-))))))))
Viszem a sárkányt 2 napra ki a világból:-))))
Ott biza akkor a motoros volt a gyenge eresztés.......


gyere el egyszer mikor jön velünk ZOMBI is......
Igaz neki nem DRAG, hanem Wildstar, de ugyan ugy 1600-os.....

Hát biza nem gyenge.........sem kanyarba, se sebességbe, főként nem nyomatékba:-)))))
És biza azon nem épp találni müanyagot se:-) Még a sárvédője is vasból van:-)



A képen: Zombiék személyesen
Még sosem mentem ilyen nagy(1.6) choperrel/krúzerrel, de valahogy úgy képzeltem, hogy 1.6ccm csak produkál némi erőt...
Szerintem se legyen etalon egy GoldWing. A hétvégén motoroztam egy chopperal pár 100 km-ert, ráadásul az erösebb fajtából egy 1,6 Yamaha draggal. Vissza nem ülnék rá a világ minden kincséért sem. Azzal a motorral csak egyenesen lehet menni. Kanyarodni nem szeret a fékek csak jelképesek ,nem gyorsul , letép a menetszél, szóval csak jampizni jó. Arra viszont jó.
Ördök, a zenét ugye nem gondolod komojan? Ha még azt is felszereled tényleg GoldWinges leszel, de ha ennyire a kényelmet szereted és keresed miért nem tanítod meg a kedvesed motort vezetni Te meg aplikálnál egy oldalkocsit és abban pöffeszkedhetnél. Még egy sör is benyomhatnál útközben.
Ha ennyi mindent raksz a mocidra a végén a KPM megmér az útszélén és túl nehéznek talál. és ugrik a forgalmid..
Na jó befejezem a genyózást. Csak irigykedem, már nagyon nehezen viselem motor nélkül.
Agyalok, de sajna ötlethiányba szenvedek....

Egy van, csak valamiért nem akarok GoldWinget csinálni a Banditból, de azért némileg irigylem őket, hogy szép lassú tipikus túratempóban, felhajtott bukóval..........megy a rádió, mp3...stb:-)
Szóval egy kis erőlködő kellene, 2 hangszóró, meg egy lejátszó:-)))))
hali skacok! kössz az infót a talállkozóval kapcsolatban. sajnos a meló miatt ritkán tudok benézni! talán majd összel.
Azt tényleg állíthatom, hogy Te aztán nem gazdagítod feleslegesen az alkatrész forgalmazók pénztárcáját. Viszon valami újat már kitalálhatnál a mocidra. Hova tünt az öreg Diablo kreativitása és leleményessége ? , és legalább a fórum is felpezsdülne egy kicsit!
Bajátom:-))))) Végre megjöttél:-))))


Dehogy akarlak:-) Csupán Te végképp tudod hogy a "csináld magad" mozgalom oszlopos tagja vagyok:-)
üdv a való világban:-)))))


Dazsi barátom járt igy 2 hete.... SEHOL nem talált gyári bukócsővet!
Elkérnek érte 23 rupót, és egyszerűen nincs is.....
Bizony, sufnituning lesz. Némi zártszelvény, laposvas, meg heg pálca. Azért mindenképp botrány, hogy egy kisebb vagyont kiadok csak azért, h gyári cuccom legyen és még ekecskednem is kell
Ez már nem az X-wing, ez egy doboztartó platni.
Krampusz ! Már megint a sírba akarsz vinni a járó kereteddel?
Na kiderült hogy a gyújtáskapcsoló is jó! Most a jeladót néznék meg!
Nem tudja valaki hogy mennyibe kerül egy jeladó egy k5-ös 650-es banditra?
Suffnituning?


Abban nagyon jó vagyok:-))))) Kérdez meg a friss barátomat, Szabit:-)))


Nekem a "gányolt" konzolom eddig totálisan bevált.......



amugy esetedben simán egy laposvassal oldanám meg.......némi csavar beiktatásával, hogy oldható legyen a "kötés".....
De ha dobsz fel képet a jelen állapotról okosabbak leszünk:-)
Én átérzem a lelked baját
Én épp ezért nem veszek SOHA többet OLASZ motort..... volt egy Apriliám.....folyamatos szopás volt az életem azon 6 hónapja...........


De mivel új volt (tudtommal) így csak belenyúltál szerintem valamibe.........

Én a használt motorokkal vagyok így.......az Aprilia az volt..........
Negativum? Ott a bajokat már Én fizetem ZSEBBŐŐŐŐŐ
Na erre kiváncsi vagyok, szóval kezd el írni:-)))


Én ezzel a céggel (egész pontosan a Fehérvárival) jelenleg 50-50-re vagyok belőve.......de inkább pozitiv, mint negatív.