Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így van! De Te nyilvánvalóan rettentően intelligens ember vagy, főleg azért mert ismeretlenül lehülyézel (bocsánat, le "nemnormálisozol") és leunintelligensezel számodra vadidegen embereket. Gratulálok ember. Erre mondaná egy nagyon kedves barátom, hogy "egyél inkább, erős még lehetsz"
Persze, hogy fosozom a Mustangot, mert szerkezetileg az is, és nem tetszik. De ettől miért kellene jobbnak lennie az én autómnak? Az anyagi lehetőségeim ennyit engednek. De ha lenne egy Mustangra való lóvém, soha nem vennék, inkább egy fasza Porsche-t.
Először is: nem vagy a barátom, és valószínűleg az intelligenciád miatt nem is leszel. Kettő: a személyeskedés ott kezdődött, amikor az én autómmal jöttél elő. Csak azt nem értem, mi köze annak a vágyad Mustang-jához? De mondok jobbat: egy Aston Martin még nagyobb különbséggel jobb, mint a 14 éves dízel autóm... Na? Csak ez miért mérvadó? Na ezt mondd meg nekem!
Ott a pont...
És még én nem vagyok normális ember
Te írtad ma délután, hogy a Mustang egy fos. Van Mustangod? Nincs (szerencsére) Csak egy fos Audid van. Ennek ellenére fikázod a Mustangot itt. De mivel ez az internet, itt mindenki mindent fikázhat, ezért még Neked is jogod van a Mustangot fikázni. Csak akkor ne essen már szarul, ha valaki az Audit fosozza. Haló...
Tényleg be akartam fejezni.

Tárgyi tévedések és ok-okozati összefüggések.
Kezdő mondat.


Zoli32
[53129] ma 15:35
Ja és az AUTÓ 8 hengeres hosszában motor hátul kapar.

Linkeltem egy autót ami ezt takarja.

Erre reagálás hogy a mustang egy fos.

KB annyira a lényeghez tartotott mintha aszondtam volna hogy a hamburger finom erre reagálsz hogy a bigmac-nek szar az íze.

Nem ez a lényeg.

Hanem a HSZ valódi szövege.Olvasd el figyelmesen.
Á, értem, ha nekem nem tetszik a Mustang, ami a te szerelmed,akkor az a megfelelő (értelmes) érvelés, hogy lefikázod az autót, ami a tulajdonomban van. Miért nem rögtön azzal jössz, hogy Trabantból meg akár 100 db-ot is megér egy Mustang?
Személyeskedj csak. Magadat minősíted barátom
Hármat, én is beszálltam
ajonas te nem vagy normális... itt mindenki csak azt látja amit akar? NEM HASONLÍTOTTAM ÖSSZE A SZAR AUDIMAT A MUSTANGGAL! HAHÓÓÓÓ!
Sehol nem hasonlítgattad. Én tettem.
Na, hát hol néz ez úgy ki mint egy Mustang? Azonkívül állva hagyná az a "fos" Mustang ezt a csodaaudit 3x De tudod mit? Legyen: a Mustang egy fos. A világ legszebb fosa.
Öööööö... izé... én egy másik világegyetemben vagyok, vagy nem magyarul írok... ? Megmutatnád azt az irományomat, ahol az Audit hasonlítgatom a Mustang-gal?
Látod, azzal, hogy a legszebb-e, tényleg nem vitatkozom, mert megítélés kérdése
Na ugye, mondtam... 2 db A6-osért nem adnám a Mustangomat, ha lenne. Akkor is, ha 8x annyiba kerül az alkatrész, és 16x szarabb konstrukció Egy Mustang, az Mustang. Egy Audi meg csak egy Audi. Tucat.
Na, várj csak, most majd mindenki a Mustangot fogja fikázni. Hogy az milyen elavult technika, meg ilyen olyan szar. De akkor is az a világ legszebb autója, és én olyat akarok. Nem érdekel hogy szar, akkor is a legjobb!
Örülök, hogy örülsz Ha végig is olvastad figyelmesen, akkor láthatod az ok-okozati összefüggéseket, valamint a tárgyi tévedéseket is. Mea culpa, ám szeretem, ha a tények tények maradnak, nem pedig szeszély szerinti előadások.
Először is: nem állítottam, hogy minden más szar, de örülök, hogy a számba adod a mondanivalómat. Azt viszont tényleg állítottam (állítom), hogy a Mustang fos (amit pont te istenítettél link-kel megerősítve). Pont.
Köszi.
"Bocs... az E-bay hozzáférésem bedöglött (becsavarodott)... nem férek az adatokhoz... ha lenne oly kedves... elküldeni nekem őket... "


Én végeztem.Bocsi ha már beraktad a mikróba a popcorn-t
End game.

Feladtam.

Porsche isten más nem tud semmit értem.


Hál istennek van még miből válogatnom te maradj a Porsche AG termékeinél.
Olyan jó olvasni két széjkaratés embert ebben a témában, valóban jókat derülök rajtatok :)
Kérlek ne hagyjátok abba még!
:) :) :)
Ha már németek.
Ez most mit is akar mondani?




Sorry....mein Ebay-Zugang spinnt.....ich komme nicht zu den Daten.....wären sie Bitte so nett....sie mir zu schicken.....Danke zick21
300-at nem, de kb. 200-at igen. És ez elég is volt egy Mustang alázásához. Mint írtam, a Porsche ma se a lóerőket számolja, hanem aláz. Mellesleg ha hülyeséget írtál ("max 912-es"), akkor most ne másra tereld, hogy miket írtál még. Főnök...