Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van Renault kereskedő barátom, aki azt mondta, hogy a Dacia, nem más mint egy Renault leegyszerűsítve.
Ennek az lett az eredménye, hogy fele annyi gond van velük, mint a Renault-okkal.
Ezek szerint nem rossz.
"gondom"
Sosem érdekelt mi hogyan néz ki a funkcionális része annál inkább érdekel. Nem a széllel vannak a gongod hanem kövekkel...
Daciám van, legközelebb is lesz :D
megrírom priviben.
A légszűrője egy a! tábla méret, ha jól emlékszem :D
A Doblón gyárilag vérnyúl plekó van elöl hátul oldalt.... Amúgy tényleg nem rossz,keresztapámnak az van,100ezer felet ,nem volt még semmi gondja
Van valakinek rönója itt?A szerelők itt nagyon szidják
Nekem régóta van
Bizonyítottan golyóálló
Még érdekelne, hogy ehhez a típushoz első fékbetéted van-e és milyen?
passatomba a komplett szett 48000ft,benne mindkét oldal!
150km-es sebeségnél is stabil futómű.
Volt Fiat Fiorinom,beletettem 320 000km-t jó autó volt
(90km-es utazóval...)
Zöldi, megnéznéd nekem, hogy milyen árban lenne VFR-hez levegőszűrő?
Mikor tudnád postára dobni ha kell?
Érdekelne még egy olajszűrő is hozzá.
Köszi!
Ebben teljesen igazad van.
A régi olasz autók rászolgáltak a rossz hírükre, de a mai olaszok már nem azok.
Semmivel nem rosszabbak, mint a konkurencia.
Netto 3.000.000 környékén, full felszerelt doblót veszek 105 pacival, 3.200.000.-ért a Caddy 75 lovas, tekerős ablakkal, és kispórolt hőfokmérővel a műszerfalon.
Ha majd egyszer lecserélem a doblót, csak az új dobló jöhet számításba.
A csere majd akkor lesz, ha a mostani átlépi az 500.000 km.-ert.
Seniknek nem adok 500.000 Ft.-ért szinte tökéletes autót ajándékba.
Azért van itt más is. Sok évnyi megfigyelés, mások tapasztalatai. Teljesen köztudott, hogy 10-20 éve egy olasz autó 5-6 év alatt szétkorhadt a rozsdától. Akár a szoci Daciák. Az az egyes sorozatú Swiftben ha csattant valaki, az meghalt benne mert papírból volt. Ezeken a hibákon már úgy látszik segítettek, az olasz kocsik manapság már nem rohadnak, a kettes Swiftnek meg négy csillagos a töréstesztje. Csak éppen az a baj, hogy a rossz hír sokáig kisért, mire kikopik a köztudatból.
Na végre valaki megérti mit élek át.
Jézusatyaúristen... Ahányszor meglátom ezt a plexit, kiver a víz
Ez legalább 1 méterre tereli a szelet az ember feje fölé
Üdv

600-as bandit érdekelne esetleg cserében a motoromért, ha érdekel valakit.

A gépem: http://www.kepesmotor.hu/bmw-t...
Általában az úgy működik a magyar fejekben hogy ha egy darabbal valami problémája van (random gyártó random tipusa) akkor hnyatt homlok vált egy más ország más darabjára.Hogy az előző többet soha felkiáltással.
Ami kategórikus bullshit.
Most Lambnak fogazott a banditja ezért te menekülsz és eladod aprópénzért mondván suzukit soha mert baja van?
Barátomnak 164-es 2.5 TD Alfája volt. Idézek tőle: "Többet az életben olasz autóm nem lesz! Ezen mindig van valami baj! A tököm tele van vele!"
Majd felpróbálom milyen és ha durva, úgy lesz felszerelve hogy elviszem fényezőhöz. Ne is lehessen látni hogy toldva van.
Pedig az az 1.3-as diesel motor nem egy eltalált konstrukció. Több ilyet szedtem már szét vezérlés hiba miatt (eltörik a vezérműszíj feszítő görgője) a kár elég tetemes, ugyan is a vezérműtengelye csőből van! Vagyis nem egy öntvény darab és mikor összeakadnak a szelepek, nemcsak elgörbülnek, de el is görbíti a vezérműtengelyet ami egyben szét is cseszi a hengerfejet. Persze ezek nem minden napos esetek, de több ilyet láttam már. Ha kis dízel, akkor szerintem 1.6HDI - 109 ló citroenekbe és pözsókba, nekem már 3 ilyen motoros kocsim is volt (van is) Még jobban is megy mint az 1.9 TDI 4-es Golfom. De kinek mi tetszik...
200e után most ugrik szét a punto első futóműve.
KB 40 rugó lesz oldalanként az alkatrészára ahogy nézem.
12 év óta most dobom szét először a gyári dolgokat.
Benzines.Dízel csak teherbe és traktorba.
Csabu! Egy biztos csúnya mint az állat ha felrakod! Én inkább maradok a pucerálásnál,nem sokból tart!
piti 1!

Nekem is volt Fiatom,egy 1.2-es Bravám! Nagyon tuti kis autó volt. A nejemnek egy 1.3-as kis M.Jet Puntyója van,az is tuti kis ótó! A haveromnak meg egy 1.3-as Diesel Fiat Lineája van. Úgy húzza vele a 10 mázsás lakókocsit mint a rongyot!
Én ha nem kéne lakót cibálni hébe-hóba,egy Grande Puntót vennék 1.3-as dieselbe.