Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát sajna két fajta motorost ismerek.......................
Az egyik aki már esett motorral, a másik meg majd esni fog.
Soha nem tudhatjuk, hogy mikor kerül ránk a sor, mert ez benne van a pakliban.
Rendszeres a törött motor és a fekvő sérült nálatok?
sikerült!
Ehhh.......
Nekem is csak utána mondták, hogy kik vagytok.
Jó étvágyat kívántam a pizzához.
Asse mondtad hogy buuuuuu
Tavaszi Bandit-tali letudva.
http://www.sportmotor.hu/motor...
Szia. Próbáltalak hívni a darázsgarázs honlapon található 70-es számon sikertelenül. Kéne a címed, be van csomagolva a Bandit hűtőrácsod. Holnap délután adnám postára. Adatlapomon ott a telefonszámom.
Köszönöm holnap felhívom...
Itt egy szám, hívd fel és hivatkozz rám, szerintem segít!
Karakas Lajos 06302100897
Köszönöm Erik a tanácsot...Én nézném meg csak nem tudom hol keresem az érzékelőt?
Olyan minősíthetetlenek az utak az ország nagy részén, hogy az embernek a motorozástól is el tud menni a kedve.:(
Éljen az Osztrák Alpok!
Nincs rajta mit kifejteni, ezt nézesd meg először! Ha nem jól érintkezik, vagy éppen dőlést érzékel, akkor FI hibakódot ír! Ez azért felelős, hogyha eldől a motor, vagy elcsúszol vele, akkor tiltja az injektort.
Bocsánat, én sem akartalak lelombozni Titeket, csak elkeseredtem a tegnapi baleseten. :-(
Hali,a maradandó károsodásokról tudnék én is mesélni !Viszont egy ideig nem volt a baleset után,na az volt a ....cumi!
Talán pont 26.éve motorozom. Hatalmas szerelem és nem szívesen hagynám abba. Inkább már szinte ciki módon óvatos vagyok és alap a ködlámpák és a láthatósági kabát és sikak. Lassan olyan vagyok mint egy OMSZ motor.
Hát igen...
Én is sokat gondolok erre, sőt én estem is már egyszer úgy százzal, és én is elgondolkodtam.
Ha nem adom el, lehet hogy 40 évig motorozok, és nem lesz nagyobb bajom, de lehet hogy holnap elütnek, lebénulok, és egész életemben bánom majd.
Ha motorozni akarsz, szerintem ne gondolj ilyesmikre, egy autó mindenképp biztonságosabb, kényelmesebb, jobban pakolható, de a motort nem ezekért szeretjük. Ha csak a praktikumot és a biztonságot néznénk, nem motoroznánk ennyien.
Lassan a Bandit limitálva van egyenesben 80ra kanyarban meg 40re. És ez nem vicc. Talán a motorozás iránti tisztelet és az egészséges félelem egy picit biztonságban tart. Ciki,nem ciki...
Nem volt jó érzés elmenni a roncsok mellett motorral, kirázott a hideg. De ahhoz képest tegnap a 12es úton is és a 3as úton is láttam olyan manővereket, hogy égnek állt a hajam.
Hallani kéne.
Sziasztok!

Van egy 2009-es 1250-esem.Tavaly sikerült esnem vele.Lementem az árokba, jó is lett volna.Csak közbe jött egy földkupac.Amin nem tudtam átmenni.Lerepültem,meg a moci is pördült egyet a levegőben(mögöttem haladó elmondása szerint).Fejdom,elsö villa kuka.
Sikerült összerakni.Mentünk is volna gurulni ma egyet.Csak sajna nem volt 100%-as a gép.Kb.20km után valami zörgő,kattogó hang jött.Elöször azt hittük,hogy az első fék.Olyan szoros volt,hogy kézzel is nehéz volt forgatni.Vissza fordult,megnéztem a féknyergeket.Megtisztitottam,simán elforgott.Mentem egy kört,hogy kiderüljön,hogy onnan jön hang.KB 15 km után ismét hallotam a hangot,elötte nem.Gyorsitottam-lassitottam,ekkor vettem észre,hogy 2000-2500-ös fordultnál hallani a legjobban.Mindegyik fokozatban.Olyan mintha zörögne valami. :( :( :(
Szépen gyorsul is,motorfék is jó.
Van valakinek valami ötlete?
Légyszives!