Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fi ;-)
Komanal van egy yoshimura bolt on. 40e
Gabikám az olaszok bőr csizmát és kesztyűt tudnak csinálni.. ebben nagyok még a cipő is megy nekik de az jobban a spanyoloknak

kis bandita remélem teszi a dolgát hibátlanul ?

tasi

nyomom

a sűrű olaj csere elönyei és a 160 ló rx 3 í .... ketőből össze jőn egy
Gratula Balázs!
Tolsz egy képet róla?
Nem mondod, hogy ő még tőlem is könnyebb!
okos döntés 10 felet ne gyilkolázd és 5 000 olaj csere aszelep hézag meg -..... csak szakember még a hátsó egykaros villára kell oda figyelni ... esetleg feszab más baj nem szokott leni vele pedig nem Suzuki .... csak egy Honda
Ha valakinek fetreng 1.2-re sportdob és megválna tőle, az dobjon
nekem e-mail-t, hogy mire gondolt ellenében .
(Nem érdekelnek a karcok... csak törött ne legyen.)
Azt mondták, 98-2000 ig megszabad venni.
Mondjuk a csuklómnak kicsit szokatla, ha nem szokom meg, kap rendes kormányt.
Impulzus vásárló?
Nem tudom, 2000-es évjárat, Honda RC 46
Köszi!
Nagyon szép motor volt, de féltem tőle, hogy ritka, annyira nem is ment, mint gondoltam. Nagyon elegáns, kényelmes, egyedi mutatós motor volt, de ez kicsit olcsóbb volt, új gumikkal, doboztartó rendszerrel. Ez eladhatóbb is, és gyönyörű a hangja, semmi zörej, semmi. És nekem kurvára megy.(kicsihez vagyok szokva)
Nem te Attila.............az unokatesóm Attila.

Ő gödöllői.
Bizony alul ám!
Jó 10 kilócskával vagyok karcsúbb!
Egészen pontosan ma reggel 64,4 kg!
Köszi a jó tanácsot, nem jött be. :) Nincs valakinek egy szétberhelt km-órája? Megvenném a napi-számláló-nullázó-pöcköt. Ez egy kicsit mintha egy Pom-Pom hős lenne így visszaolvasva...
Zsír, gratula! Honda, jóféle. Legyen benne sok örömöd!
Monnyuk pont a 156-os az ami a V6-al is nehéz mint egy szumó birkózó............egy dízel nyomatéka kellett hogy elfogadható legyen a hájas teste.
Egy sima 1,6-os TS nek ki kell taposni a lelkét hogy meginduljon.
Ez lehetetlen! Leírták, hogy a motorjukkal nincs baj, hát nem olvastad?
Fi, vagy Vtec?

Gratula!

Oszt' milyen elsőre?
Ha már ennyire alfa, itt az én történetem: 3 évig volt egy 156 1.6ts-em. Volt vele gond elég, típushibák amikkel találkoztam:
légtömegmérő (bosch, gyenge konstrukció), futómű és szilentjei (alu lengőkarokba öntött talpascsapszegek), változó szelepvezérlés (40e után egy rugó elfárad, diesel hangja lesz), de olyan is van, hogy gyárilag rövid a váltókar szoknyája és ha ötöst váltassz kiugrik a helyéről :)

Aztán volt még problémám a főtengelypoziciószenzorral is (bosch), a klímakompresszor csapágya is egyszer elengedte magát (made in japan). De volt olyan is, hogy az egyik dugó fogta magát és eltört, a hajtókar kikönyölt :) Blokkcsere után kb 500km-el, "új" blokk főtengelycsapágyas lett. Lélekben itt adtam fel :)
Arra figyelj, hogy jó helyre hordjad beállíttatni...amúgy jó gép az..
Nem győzött meg a trophy.
Legyen benne sok örömöd !
Legyen a társad sok-sok km-en át!
Végülis VFR 800 lett a bandita utódja, reméelm azért még megtűrtök itt magatok közt