Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem hinném hogy a Divin akár csak 100 ezer forintba is belekerülne egy ilyen malőr. Az meg csak két láncszett.(Bár nyilván nagyon szar lenne kifizetni... )
Na, igen ! Ezt a legendás blokkot nem a semmiért használták fel sikeresen különböző kategóriákban 84-től 2006-ig .
Szerintem amit a Bandit súlyával be lehet vállalni, azt tudja rajt a hatdugós Tokicó . Tavaly két személlyel is sikerült bevarrnom előzés közben 140-nél két kamion közé, hogy küzdöttem, hogy ne stopizzon .
Pedig még mindig a gyári gumi fékcső van rajta .
Én is mindig nézegetem, mit tudnék venni helyette, de ami tetszene, annak meg az ára győz meg arról, hogy milyen jó a Bandit .
Simán hozd el ha ez a vágyad.

Viszont két oldala van a dolognak.
Ez még a sima sornégyes korszakában volt a gyárnak és hát a korabeli japánokhoz képest nem volt ott a szeren.Csak hasonló volt.Igazán nagyot a sorhármas konstrukció hozta meg nekik kezelhetőségben és motorkarakterisztikában.
Tehát nem lesz jobb egy 2001-es banditnál csak ritkább.
Ezért cseébe a legtöbb szervíz csak hümmögni fog és széttárja a kezét.
Pesten megoldott hála a képviseletnek.
Kopó fogyó van dögivel.
Esés,és egyebeknél számíthatsz rá hogy csak gyári cuccot kapsz az igaz banditnál és ennél is drága csak bandithoz van más forrás is.

Én inkább egy sprint 1050-nél kezdeném.
Ott kapsz vezetési élményt is a ritkaság mellé a serpenyő két oldalába.
Maradnék inkább egy ilyen idős ilyen árú 1200-as suzukinál ha az ár és az évjárat megfelel.
Csak simán lefogazza a kúpkereket ha elszáll a 20 forintos szimering mellett a 3 deci olaj.
Japoknál jobb a helyzet ott masszívabb.De akkorse foglalkoztat.
Mol spray-t küldtem a láncra talán januárban.Most több mint 1000 Km-van benne és még szürke.A kerék is kicsit de leszarom nem vagyok piperkőc.KB olyan mint láncolajzóval.
Egy szett lánc KB 40 rugó kerekekkel együtt.És nekem fog minimum 28eret birni.
A slusszoén hogy jól beállított láncolajzóval ugyanolyan gondozásmentes mint a gardány és uganannyit elmegy 100e felett egy szett lánc.
Ergo nem kell ránézni,konnyebb,tartósabb és ha nemtán gebasz van vele lényegesen olcsóbb a szervízelése.
Így nem látom értelmét.
Azt hittem előszörre nem ment át.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/triumph/triumph_trophy_1200_sport-tura
-6765643

Holnap valószínű, elhozom ezt a gépet.
szerintetek?
mi vagy te,kiscserkész
http://www.hasznaltauto.hu/motor/triumph/triumph_trophy_1200_sport-tura
-6765643

Holnap ezt a gépet veszem meg szerintem.
Vélemény?
Keresd a rést.
Pedig nagyon jó dolog... és külön jó, hogy nem kell 1-2évente 40-50 körül kiadni egy láncszettre.
Nononononono.
hesssssssssssss innen Te "hontalan"
Csakazértccse.
Így van! Bandit rulez! (esetleg GSX1400) Akárki akármit mond. Főleg itt a bandit topicban...
Haveromnak K3 1200S -en 102 ezernél 12 Bar os kompresszio volt.
Mivel sosem lett mérve ezért nem tudok erről nyilatkozni.
Azt lehet tudni, hogy így 100ezer körül hogyan alakult a kompresszió?
lassan célegyenesben vagyok a kormánycsapágy cserével,már csak az alsó kiflire kell rásajtolni a csapágyházat,holnap talán meg lesz

az alsó csapágy megizzasztott vázban is és kifliben is ,de szépen megoldottam
100-ezer felet is azt mondom nem választottam rosszul. Vannak jobb, drágább, erősebb, motorok, nekem tökéletesen megfelel a kis tesó is.
Nagyjából minden szavaddal egyetértek, annyit tennék hozzá, hogy nekem tetszik is :) Lehet, hogy vannak szebbek, de nekem bejön a formája. És dönteni is elég jól lehet. Ha már karistol a lábtartó annyi nekem elég, nem vágyom rá, hogy a könyököm is leérjen. Esetleg pályán. :)
a bandita ár /érték arányban , megbizhatoságban , fogyasztás , tartoság , .............. nem talán !..

hanem ........mesze a legjobb választás a motorja traktor nyomatéku a váza erős . ami kell a motorozáshoz mindent tud .. talán a fék a gyenge pontja

nem a semmiért ilyen sikeres
Ezt akár én is írhattam volna ! Csak én lustább vagyok .
Mindig azt mondtam, nekem soha se lesz Banditom, mert nem tetszik, olyan semilyen motor .Csak azért lett 1200-es Banditom, mert amikor elvitték az előző motorom (Gsxr 750) azon a hétvégén végig szakadt az eső és az összes többi eladó motor, ami érdekelt volna, nagy távolságra volt tőlem .Ez meg 30 km-re se volt tőlem, és ellenállhatatlan áron, és állapotban .
Nem volt imeretlen a Bandit, mert mentem már velük, és a blokkja két régebbi 1100-es motoromból ismerős volt .
Nem egy szupersport motor, de amíg az Alpokban a szerpentineken még az egyik barátom a görbe vázasával is lenyomja a sportmotorosokat, addig nekem ezzel a K5-össel nem kell aggódnom . Persze vannak, akiknek a világ legszuperebb motorja se felelne meg, mert a szél fúj rajt,kopik a lánc,nehéz, erős, vagy gyenge,kopik a gumi,meg sorolhatnám, azok ilyet ne vegyenek .
Vagy egy Honda Innova is megfelelne nekik, vagy üljenek autóba . Ha valaki igazán szeret motorozni, az szinte bármilyen motoron élvezettel teszi, ha el tudja fogadni a saját maga, a pénztárcája, és a motorja korlátait .
Vagy ha "okos" szerelő Actevo-t próbál beletölteni...
(A fenti eset egy nagynevű budapesti motorszalon szervizében esett meg az én egyik gépemmel)
Egyből ledobattam belőle egy negyed órán belül.
Amikor már megtörtént, nem akartam megbántani vele hogy teljesenleidiótázom. Szimplán felhívtam azt a SZAKEMBERT akihez évek óta járok, és mondtam hogy ezzel az ügyel 10 perc múlva ott vagyok. Nevettünk és ennyi...
Hát az olyan mint a körömgomba.................csak megfelelő társaságban lehet beszélni róla.

Nekem közömbös.............ha van úgyisjó (de mivel túraszörnyekre rakják nagyonnagy valószínűséggel nem lesz közöm hozzá) ha nincs azis.

De ha nem veszik észre hogy elfossa magát a szimering és nincs benne olaj tud pénztárcatemetővé lenni.
Legalábbis ezt hallottam.
Terhelésváltási reakciók: Ammegmi? Semmi olyat nem éreztem amire annyira oda kellett volna figyelnem hogy feltűnjön hogy ez a "rettegett kardános tulajdonság" amiről már annyian meséltek. Pedig két év alatt csak feltűnt volna ha valami nagyon nem tetszik.