Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még csak Denverben?
Aszittem már benne figyel a bálnában.
"Persze aki tud motorozni annak nem gond elvan és tuti is neki.
"

Pontosan. Ugyanígy jó a lassúaknak is, pl nekem. Deazért a gixer guóstag már ott figyel Denverben.
Gondolkodj csomagban egy picit.Nem fényezni akarom a sajátomat mert nincs értelme.De egy blokk önmagában nem elég.
Nézz meg egy régi vmaxot.
Csomót tud kötni saját magára.
A komplett egészet kell nézni.A banditnak egy kicsit régies a váz/futómű/fék tervezése.
Ezen a téren fejlődtek a sport/sportos motorok az elmúlt 10-12 évben.
Persze aki tud motorozni annak nem gond elvan és tuti is neki.
Én meg mivel kutyaütő vagyok nekem kell az egyik leírásban szereplő "végtelenül könnyed kezelhetőség" nevű valami.

Ezért is mondom hogy mindenki saját igényeinek megfelelően válasszon ne arra hogy megmondják neki hogy x vagy y motor a tuti.
Én ki probáltam............ 1800 -at ........ egy adag fos az egész ...... egyenesbe 160 -ig toll , utána halálfélelem az első oldal széltől ! Kanyarodni lehetetlen dinamikusan és instabil fékezéskor, zabál ,10 litert és le fuj a szél róla 140 -nél
A kis testvér 800 -as meg gyerek motor papáknak , hétvégére , se ereje, se stabilitása , se fék , egyszerűen nem megy egyenesen . Most már értem miért megy ez a sok csili-villi motor 90-110 km /ó -val ... csak a sok műanyag kromba csomagolva

viszont a.......... v 4 Honda jó .... mintha villany motoron ülnél turázni nagyon JÓ ..! ...úgy mint az cbr xx ..... nem ázol ,nem fúj a szél és keveset eszik

tasi
Én amúgy hajlamos lennék elhonni, hogy pl én maradéktalanul elégedett ehetnék egy 800-900ccm-es sornéggyel, ami mondjuk 80 lóerő és 160-70 kiló telerakva benzinnel-olajjal. Valami olyan karakter, mint a CB1100, amivel 5-ben ele lehet indulni..
A bandit 3-ban elindul, ugyanebben a fokozatban valami 230-nál tilt :D A kettesnek vége 170-nél, az szörnyű rövid
Brutális ereje van. nekem teccett annó, mikor kipróbáltam pár éve. Bár akkor még 600-as Banditám volt. Majdnem sírva fakadtam, mikor visszaültem a Banditára.
Szerencsém van azért..............gyakorlatilag a teljes fordulatszámtartományban 3-12000 ig jelen van a 68 Nm.Ezért a pörgetésnek az az értelme hogy nem kell váltogatni.3-4-be lehet egy jobb hegyi szerpentinen szaladni az éles visszafordítótól amit mondjuk gyökkettővel veszel, torpanás nélkül indul a 130-al vehető széles nagyívűig.Mindezt telitankolva 190 kilóval egy agár keskenységű járgánnyal és szupersport vázzal és futómű/fékkel.
800 fi, vagy Vétek?
Na, nekem többek közt ezért van a bálna.
5000 felett már beteg vagyok :D
Nem nyomatékos, de ha megforgatod, megy szépen
Durva A DL-t még 6500 fölé soha nem pörgettem, nem volt rá szükség. De igazad van, sportos gép akkor szól szépen ha pörgetjük. Szerettem a gixert is, amikor 12ezret pörgött és elszabadult a pokol
A sokat szidott szar ógyka régi tervezésű műanyag Tiger 800-as pedig simán jó.

Amúgy alkat kérdése.
Én speciel szeretem pörgetni,semmi kivetnivalóm nincs benne hogy 8-10000 közt tartsam.
Ha már nyomaték: ismerősöm vett egy 1800-as Intrudert. Elvihetem egy körre. Kíváncsi vagyok rá
Mindig duplázni kell. Nekem a következő a Goldwing lesz (lenne)
Ugyan nem ismerem az igényeidet, de szerintem ha már váltasz 600-ról ezt a köztes lépcsőfokot hagyd ki. Szvsz egy tisztességes nyomatékhoz minimum kell egy literes motor (de inkább több). A lóerő önmagában nem ér semmit.
Van eladó hátsó gumim 150/70 es Conti Attack 95% os 7.000Ft-ért Tel: 06 20/2433041
Nem mindegy hogy 80 Nm 8750-en vagy 91 Nm 4500-on.

Az azt mondják az kurvára szubjektív dolog.

Ülj fel és menj egy kört.
Nekem mindenki azt mondta, megy mint a barom...
Nyomatékosnak mondják, és 106 paci...
Ezerkettesrol atszallva nem biztos hogy ugyanazt kapod erzetre minden motoron.De o hatkilosrol ul at.
Hát igen, 1000 c3m alatt nincs élet Illetve nyomaték
Egy haversrác folyton pályázott vele, egy foggal leáttételezte elöl.
Másik ismerős megvette tőle, mondta hogy 60-nál lehet 6-be tenni, mert ő nyugisan közlekedik vele. Én arra emlékszem Zsombiéból, hogy ha 90-100-ról előzni akartam, egyet-kettőt vissza kellett váltani mindenképp. Nekem utoljára a 125-ös motoromon kellett ilyet csinálni, így ez az érzés nem hiányzik
Hát kíváncsi vagyok...
Nekem mindenki csak dícséri, ilyen jó, meg olyan jó.
Ha úgy alakul, hogy veszek, szólni fogok.
kivancsi vagyok, a viffer tetszeni fog-e. Tobb arcot ismerek,aki s4-rol atulva eleg gyorsan eladta. Mondvan szep, nagyon jo a futomu, de a 3000 alatt csak rangato motort meg nem tudtak megszokni, pedig a hangja is csodas.
nem,en lampat tartottam
Lamb kollega volt,aldassek a neve ;-)