Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendeltem az Ago-tól első sárvédő hosszabbítót is. Unom hogy összeb@ssza a leömlőket meg még a hűtőt is az első kerék. Tapasztalatokról majd beszámolok.
A tükör hosszabbító talp nagyon hasznos, nekem is van. Azelőtt a tükör harmadában a felkaromat meg a vállamat láttam akárhogy próbáltam állítani.
Ha valakit érdekel innen valami, vagy mind, szóljon!
Yoss,errol a plakorol beszeltem
Vérnyúl nélkül elképzelhetetlen lenne a motorozás...A szomszédok mikkor hazafelé tartok mindig dobálnak kővel a hangja miatt. Ez legalább megvéd a rovaroktól, széltől, kőtől, esőtől.
Terjed már mint a ragály,növeli a fogyasztást,mert nehéz 180 alatt menni vérnyúllal
Az enyém is 1,9-es.
De különösebben nem érdekel, hogy eszi, már megszoktam, hogy mindig 5 liter olajat veszek egy cseréhez.
Igazából nem is a Seat-ot akartam leszólni, mert nem rossz autó, de a Fiat-ot meg imádom.
Sokan nem is sejtik milyen jó autók.
Szegény honda, attól lesz majd ronda !
Vernyul by honda
Atyaisten ! Mekkora robogó plexi !
De a motor nagyon szép .
Gratula és sok szép élményt vele .
piti 1!

A PDTDI-s Seat Alteámban olajcserétől olajcseréig nem szoktam ellenőrizni az olajat,mert nem eszi! Ja...az enyém nem 2000-es,csak 1.9-es!
Gyönyörű darab!
Kőfelverődés elleni védelem van, hogy esésnél mi lenne nem tudom, de nem akarom kipróbálni...
Valóban nem gyári a matrica, jó a szemed!
Le van festve a motor, nem tudom miért, de leszedtem az oldalidomokat, semmi sérülés, semmi műanyagheggesztés, szépen fut, gyönyörűen jár, nem új de szép.
Legalább újak a gumik, és túraplexi is van.
Megmondom őszintén................szebb verda mint a trophy 1200-as.
Csak azok az oldalas hűtők...............Valami védő kéne rá.
Nem gyari a matrica,,elall az idom, nem gyari plexi, raadasul continental gumi,
Ez egy gtkbol feltamsztott rom




Csak vicc, szep gep innen ;-) ;-);-)
Ja, bocs, gondolom kitaláltátok, ez nem az
Mégegyszer:
Itt a kép az új verdáról.
Szevasztok lenne egy elado M 12 colortune-m( üveggyertya ) . Talán ha van 2 hónapos. Beállítottam vele a motoromat és most eladó. Ha érdekel valakit p.u.-ban írjon. Ára 12e+posta.
Köszönöm szépen, a napokban ha lesz időm, mindent átnézek rajta tesómmal.
igen korongozni kell ... 1 nap hülés .. a kipu közép értékre a szivó alsó értékre közelitsen .
a villán rugó nélkül , tehát előfeszités nélkül max 0. 3-0.5 kotyanás lehet ... ha nagyobb komplet cspágy csere. A fejbe a nagy csapágy ha log csak gyári ....... mivel spéci van helyetesitö csapi de 3000km alatt el fosa magát és nagyon szereti a repsol olajat

ketőt szervizelek hulu tasi
A hátső villán mit kell figyelni?
A szelephézag állításhoz szükségem lesz hézagoló lapkákra?
Köszönöm!
Holnap mindenképp csinálok képet róla.
Remek a gép, mintha kicserélték volna. Így pár száz km után látom, hogy könnyebben indul, jobban húz, az új gumi csodás, jobban adagolható a fék.

Holnap a terv szerint kap egy mikir féle láncolajzót, remélem jo_lenne_tudni bukócsöve is rámegy majd és akkor készen lesz.
Nekem Fiat Dobló a céges autóm, 276.000 km. van a órájába, de lehet hogy tekerték is, mert használtan vettem.
Eddig egy főtengely jeladót (bosch) generátor ékszíjtárcsát, (az is valami német gyártmány), egy darab gömbcsuklót, két darab elektromos ablakemelőt, és egy kuplungot (Valeo) kellett cserélni rajta.
A nívópálcát csak olajcserénél húzom ki.
Soha ne legyen rosszabb autóm.
A Pdti motoros Seat-omban 5000ként ellenőrzöm az olajat újkora óta.
Szinte minden csereperiódus között kell rátölteni, pedig most lépte át a 100.000 km.-ert.