Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az agyam eldobom ettől a nagy motor félelemtől .Semilyen motor se lehet túl erős, max hülye hozzá a gazdája . Pár éve Csehbe Guzzis találkozón láttam egy kis játékszer, kis aranyos, talán 50 kg- os csajt Moto Guzzi Grisó 1200-essel .Úgy szállt le róla, mintha csak biciklivel jött volna .
Nem tart semeddig betenni a gázkarhoz egy ütközőt félcentis játékkal.
Köszönöm a segítséget amit eddig kaptam. ABS az fontos!
A főnököm valahogy így nézne ki 1250-es banditon. Magyarul ha ismered Pitit akkor azt oszd el 3-val és akkor megvan a főnököm.
Ami ABS-es persze
1250-es Bandim van eladó
Egy K5N-t tudok szepet-jot-leinformalhatot, de nincs benne ABS.
Tisztelt Urak!
Segítségeteket szeretném kérni 1 picitz. A főnököm kategóriát váltana (libakergetőből -ZZR250- motorra). Mivel nekem is bandit van ezt a motort nézte ki magának mert lépést tudna tartani a többiekkel akikkel szokott motorozni.
Banditot keres nagy gőzzel, fő kikötése , hogy legyen benne ABS. Kacsingat még honda daeuville és ajánlottam neki a dl650 est. Nagyobb motor szóba sem jöhet.
A lényeg tudtok ABS-es banditott (650 ccm)eladót jó állapotban?
Amit ti ajánlotok az megbízhatóbb mintha mi keresünk!

Köszi a segítéget!
Ja a Valeon meg ez virít:Made in India
Nevetni fogsz de a bedöglő elektronikákon mindegyikken a Bosch és a valeo felirat virít.
ehhez mint szakértő !

az alfák motorjával soha nem is volt baj dohc , ohv, ohc legyenszó 1200 - 3000 ig
a 60 évektől - 80 -as évekik már a 5-6 éves autok szét rohatak ... ez tény
aztán jött az fabrike italia ..autoibobil, torinó és mindent elkeztek elektronizálni meg robotokal gyártani két egy forma kasznit nem voltak képesek le gyártani ...

de ez még nem baj te le baszták ocska szar elektronikával / magneti . mareli . ducfes stb

be vited az alfád a mosoba azt úgy kelet ki tolni szinte minden honapban meg adta magát valami kütyü ha épen minden müködöt akor meg teleszorta a müszerfalat mindenféle hibával a számitó gép a tulajok legnagyobb örömére ...

persze már ma ezek a hibák nincsenek de nem is olasz kézben van az alfa ..sőt mondjuk úgy semmi közük az olaszoknak a gyártáshoz csak ép ...........ott szerelik őssze a mai napig nem tud olyan márka lenni az alfa mint a 60-70 években volt egy pár ... nekem is !

olyan ez mint a wv az 1 golf volt a legjobb aztán szépen sporolás
ma meg egy Kia is meg eszi a golfot mindenben
Na az..................baj.
annyi lovém..................... nincs
Tésztából?
Na, na. 11 éve járok Alfával. 6 évig egy boxer 33-mal, 5 éve egy dízel 156-tal. Soha egyikkel sem volt semmi bajom. A 156-ban több mint 300ezer km van. Látszik, hogy életedben nem volt Alfád, csak fújod a sokak által fújt berögzött szar olasz dumát. Hozzáteszem nem vagyok megrögzött Alfás, csak így alakult.
Persze motorból soha nem vennék olaszt, az más tészta
nagyon komojan akartam egy ducatit
3 db néztem meg monster 750 és 2db 900 monster

csak olajos kuplungost , nagyon érdekes a desmo vezérlés az ékszij lég /olaj hütés és sorolhatnám .

amikor meg látam ... meg veszem mondom ... mikor be inditotuk és mentem vele ..... mégse kell ... talán a 900 -as .. nem ez sem az én világom 5 db probáltam 4 elromlot 10 km proba alatt eből 3 db 1 hengerezet ,,, jaszkari motor városba ! magátol dől , könyü szar ... olyan mintha nem lenne a segem alatt
Hát a gond hogy ki vesz 400-as régi gépet?
Fiatalok a gép meg pörög 16e-ret.
Lelkesek,esnek kelnek a becsületes karbantartás meg elmarad.
Nem rosszindulatból hanem mert bátrak,és kevés a zsebpénz.
Ezért nekiállnak buherálni.
Van olyan szerkezet ami tolerálja mondjuk egy DR400-as de pont a bandit 400 nemigen.
Így van. GS500 kell Neki
Nekem van 125-ös, hát az 1400-hoz képes tényleg erőtlen, de városban rohangálni több mint jó! Minden autót lepörgök vele 80-90-ig :D
Nem a korral van baj.Láttam én már fiatal járgányt is ami sz@... volt.
Típustól függetlenül.A gondos gazdánál szerintem sokat elmegy bármelyik.Ha megkapja ami jár neki,és nem azon megy a varia,hogy lehet valamit a legolcsóbban kihozni.Bár ez Magyar mentalitás.Mindent a legolcsóbban kihozni,és azt is csak akkor ha már nem működik a szekér.Mezelőzés,karbantartás nuku.Pedig egy hobbira áldozni kell,nem elég megvenni.Kiadnak több száz ezret,és azt hiszik utána ingyen megy.
Köszönöm, ez kielégítő válasz volt :)
én a 250/400-as géppark állapotát olyan 90-95%-ra teszem.. már mint hogy annyi szar belőle..:-)
azt kell venni amit akarsz és kész... Én is Bandit tulaj vagyok (és imádom, 140e km után is) de veszek mellé egy másikat, ami nekem tetszik és pofátlanul lealkudom az árát persze...:-)
400 köbcenti sor 4.
Kisméretű dugók pörögnek fel alá eszeveszetten.És öregek.Bőgetik a kispénzű szerelni nem tudó fiatalok akik szeretnek buherálni.
Ha kifogsz egy változó vezérlésűt még profik is nehezen teszik rendbe a vezérlést.
Sokaknak beletört a bicskájuk.
KB az itteniek véleménye az hogy ha szerelni és szopni akarsz veszel 400-ast ha motorozni akkor mást.
Persze ki lehet patentet fogni de az itthoni géppark a vénsége miatt kész katasztrófa.