Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt motort probaltam egy Bori Attila fele ketees utan, hatarozottan jobb volt, mint amikor Te is probaltad.
Az üléspozíció az fekvősebb mint a bandité volt, Kecskemétről hazafele már fájt a tenyerem, bár azt mondták meg lehet szokni, tegnap is mentem vele, ma már tényleg sokkal jobb volt.
A fék és a futómű az egy álom a 600-bandithoz képest, ott volt hogy húztam a féket és úgy éreztem túl gyengén lassul, de ez biztonságosan, határozottan fékez. Dual vagy mi a fene
A futómű is jobb, és valahogy könnyeb kanyarodni vele, vagyis ugyanazokat a kanyarokat nagyobb tempóval tudom könnyedén venni, ez nem tudom mitől lehet. Az 1.2-es Banditnál gondolom nem megy jobban, de a 600-nál sokkal sokkal erősebb.
A kisördög megdöglött
En egyszer csereltem egy VFR tulajjal (ezt megelozo szerias volt) de onkent adtam vissza kb. 15 kilometer utan (ez volt az egyetlen motor, amit onkent adtam vissza).
A Bandit selymes hangja es jaraskulturaja utan furcsa volt a VFR nagyon. Hasalossaga miatt a derekam megfajfult. Visszaulve a Banditara egy konnyed BMX volt megint alattam, ami finoman mukodott, arra ment amerre akartam.

Nalam sajnos nem nyert, de kivanom, hogy alabalazs sokaig elvezze.
A kisördög nemalszik.
1250-re nem jellemző,több gépet ismerek amik 80ekm felett járnak már,egyik 98ekm felett van ,semmi síró hang.Igaz 15w-50-nel járnap,persze lehet,hogy ettől függetlenül.
Nekem volt ,hasalósabb mint az 1250-es,de engem nem zavart,sőt.
A Citroen C5-ben pedig szidjak ezeket a kis HDI-ket. Van ott egy szaki, akihez fotengelytoressel vittek be C5-ot. Pl. C5-be a 2.0HDI vagy a regebbi 2.2-es a javallott.
De hogy stilszerű legyek fogazni nem fogok mint a bandit.
Akár még rönyót is...............bár fiattal ingyen is szopok most.
Attól függ ,hogy mit.
Hali alabalazs!
Lenne pár kérdésem hozzád!
Vezetésileg és üléspozícióban miben különböznek egymástól?
Sok pénzé én simán szopok bármikor.
Ez igaz,de szopni sem szeretnek.
Akkor nem lehet az olyan rossz.
Ha szar akkor pont a szerelőknek kéne szeretniük.Sose értettem ezt a dolgot.
Egy el nem romló cuccból nincs munka.
Jelentem nekünk az van! Mi dicsérjük de az átlag szerelő szidja, mint a pengős malacot. Nekem ajánlottak olyan brigádot aki imádják ezeket a kocsikat javítani, sőt nekik is renaultjuk van.
Ja,oké,bocs és jó?Dízel?Nekem a tesó van Qaki,de én nem mertem rönó dízellel bevállalni.
Egészen ez év január 09.-ig!
Neked Fiatod van nem?Dízel.
Hastrával nincs gondom......................dízelt passz..................H100-ban az van...................nem egy badit gyosulás.........
nézegettem azt is ,de 136 paci után nem szívesen ülök át egy kissebb ménesbe

mondjuk nálam az autó vásárlás nagy tortúra,de már van elképzelésem

H astra combi 1.7d Zoli32 véleményed,de jöhet a többiektől is

ha már autozz.hu van
Ha valakinek segítség (itt az autós fórumba n )
Autóalkatrészt is (új) jelentős kedvezménnyel nyomunk...
Én is nagyon meg vagyok elégedve a Dusterommal.
Azt nem hinném hogy komplett lengéscsillapító,lengőkar,toronycsapágy,stab szilentek és külső-belső kormányösszekötő gömbfejek kerülnek passatba oldalanként 24e-ért mert akkor megeszem a karbon sisakom.