Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aha, értem.
Igazából ezek között tényleg vannak olyanok amik akár tetszenek is.
Még annyi, hogy mégis miben jobbak ezek, mint a 400as bandit?
Jó munkához idő kell.
Mondom.
GS500,ER5,CB500.Mind nyerő és túrás6olcsón fentartható,van jóállapotú,keveset fogyaszt,megy is,satöbbi.
Talán még xj600-sem eretnekség de a régi légolajos 600-as bandit sem egy probléma ha van bátorságod és nagy jogsid.

Én 650-es SV-vel kezdtem az egészet.
SR50-ről.0 múlttal.
Még élek.
Igaz párszor majdnem állva felborultam mint a bicikliző kígyó de ez nem motorfüggő 250-el is felborultam volna annyira balfék vagyok.
szép a géped :D
tudsz megadni esetleg egy email címet, ahol érdeklődhetnék a típus iránt? :) tulajdonosként mégis csak jobb rálátásod van ;)
Hát egy kormánycsapágy csere mindennel együtt kb. talán másfél óra... Egy csapágy ráütésén mi tart 1 napig..? :-)
Köszönöm!
Szóval 250est semmiképp se.
A gond az, h 125ösre nem nagyon szeretnék ülni, sok barátomét hajtottam már és az kevés. Mellesleg már kezdem megútálni a 2t hangot és 4t 125ösbe olyan erőtlen....
250eseket széthajtják, nem nagyon találok olyat ami tetszik mind külsőre, mind teljesítményre...ja és nem sportmotor kéne, hanem egy túra..
Ejnye, hát gondolni kell szegény eladóra is !
Hol a vevő örül, hol az eladó .
Két személyről csak annyit ,a feleségem azt mondja ,olyan mint ha a hátizsákom lenne.
Igaz nem régen van 400-as om,de szerintem nagy ugrás egy 50-es után.Szerintem először valami kevésbé pörgős nyomatékosabb mocit válassz.
250-es 400-ast üsd be a keresőbe és olvvass vissza.
Senki nem ajánja pont a leírt érveid miatt.
Ha sokallod a köbcentit és a teljesítményt köztes lépcsőként be lehet iktatni egy GS 500-ast.
Van belőle 25Kwa-os korlátozott is.
Meg a folytatlan verzió.
Lényegesen megbízhatóbb és jobb mint az említett kisköbcentisek.
az 1400-as nem külön téma?
Sziasztok!
4 éve van egy aprilia rs 50-em, kezdő motornak szántam, be is vált, a környéken és kisebb túrákra elgendő volt, de mostmár igencsak szeretnék váltani. Viszont inkább túragépre, ugyanis fontos lenne, h az utasom is kényelmesen érezze magát és persze én is. Lenne több kérdésem is, és a tapasztalatotokra hagyatkozom.
1., Nagy váltás lenne-e egy 400as banditra átülni? (inkább 250es?)
Árban nagyon közel vannak egymáshoz, akkor minek adjak ki egy gyengébb motorért majdnem ugyanannyit, viszont nem tudom mennyivel erősebb a 400as bestia, szóval meg bírnám-e ülni :)
(Volt már szerencsém nagyobb motorokat is kipróbálni, de az mégsem ugyanaz mintha túrázgat az ember)
2., Mennyire megbízhatóak ezek a gépek? Nem mai darabok, gyakran kell szervízelni? Drágák az alkatrészek?
3., 2 személyes túrázásra mennyire alkalmas? Kényelmes?
4., A2-es jogsival lehet vezetni, ha le van fojtva és a papírokban is úgy szerepel (=legális)?
Előre is köszönöm válaszaitokat!
Üdv: bobo
Mivel ez egy Bandit-fórum...
Ja. Azokat is
Köszi ....akkor maradok
Még a gyorsétteremben hizlalt banditokat is.
Ne viccelj már, miért köpne itt le bárki A 400-as Bandit is Bandit. Sőt a vacak angol vasakat is megtűrjük amint láthatod (bocsi Zoli32, ezt nem hagyhattam ki ) Használd egészséggel, és okozzon sok boldog pillanatot Neked!
Sziasztok! Új vagyok itt.Nem régen lettem bandit tulaj.94-es 400-as.
Vissza olvasva a fórumon,azt látom ,hogy Ti inkább a nagyobb vasak
hívei vagytok.Azért ha lehet ne köpjetek le,elvégre motorosok vagyunk,és intünk egymásnak az úton!Látom megy a vita,hogy melyik moci jó,vagy nem. Szerintem mindenki olyat vegyen ami a szíve csücske, illetve megengedi a pénztárcája.Elvégre a többségnek ez csak egy hobbi,vagy játékszer.És azokat ugyebár nem gazdasági megfontolásból veszi az ember.Ha valakinek a Babetta a nyerő,és azzal érzi jól magát,hát tartson azt.Ő is motoros.Bocs hogy újként enyire belecsaptam a lecsóba.
Széles utat!
Mint mondtam el is hinném ezt a túl drága,ritka,macerás részt ha nem lenne lassan 2 éve napi szinten használva KB most évi 12e Km-en egy ilyen egzotikum.
Bár szerény véleményem az hogy túl ronda és túl 4 hengeres hogy értelme legyen megvenni.
Hidd el komolyan.Nem drágább és nem lassabb mint suzukihoz kérni gyári cuccot.
Mit nyünyörgött 3 éve az M3-as beveztőnél lévő azóta megszünt szalon 3 hónapot egy kommersz SV légszűrőn?
Miért kért 970 forintot egy idomcsavarért egy másik suzuki szalon?
És még sorolhatnám.
Nekem rendeléstől számított 1-1,5 héten belül landolt az angliából rendelt szalonban vett AC tömítés vagy lengőkaron lévő cavartakaró bizbasz.
A legviccesebb a féknyereg csavar.

Mindenki bontóban cuppogott hogy nincs radálishoz mer ritka és elviszik ha van egy 10-es a bontott.Neten akkor nemvolt rohangáltam végül közelvan probolt 13e ért legyen xbike.
2 hónap után hoznak 8 nyergegösszefogót és még sértődöttek voltak hogy nem fog kelleni.

2 héten belül az asztalomon volt 4db gyári csavar asszem 5 rugóért.
Nem trollkodok, én nem vagyok olyan Meg aztán mi értelme, ha valaki azt szereti, akkor azt szereti. Látod, hogy zolti is írja, hogy az övé tök jó. Az én kedvencem a Ford Mustang. Bárki bármit mond róla, hogy ilyen meg olyan szar, és korszerűtlen, stbstb, nem érdekel. Akkor is olyan kell. Ha szar, akkor szar. Ha sokba fog kerülni, akkor is. Mert az a kedvencem, és kész. Ez ilyen
Az ebay találatok száma nem jelent semmit, mert pl. ennek az 5000 találatnak a fele biztosan fékbetétet és láncot árul.
Nekem a minap kellett vennem egy konzolt egy full kommersz japán motorra. Mondanom sem kell, hogy a full lego ellenére csak az adott típusé jó, az egész ebay-en 1db volt. Új ára 45000, de legalább 3 nap alatt itt van a szalonban, ha kell.
A doboztartó drága a pl. Givinél, de legalább van. Így vagy gyártatsz hozzá vagy keresel használtban. A ritkasága miatt a használt szinte biztos, hogy kiesett, a hazai bontókat is hívogathatod évekig. Az adott típust nem listázza a Givi.
Pl. nekem is van egy eladó konzolom Banditra.

Egzotikumnak jó ez a motor, biztos nekem is állna egy a garázsban, ha már 5 másik motorom lenne. De mondjuk, hogy szezonban álljon a motorom heteket, mert lassan jön, nincs vagy baromi drága, egyedi a cucc hozzá az nekem nemgyerebe. Vártam már 2 hónapot alkatrészre, szalonban, soha többet.
Ezért is mondom mindig hogy én egy megkímélt túramotor tulajdonosa vagyok, mert csak ~120 ezret futott 15 és fél év alatt. Persze a többség már amikor vettem is úgy gondolta hogy egy határ szar lehet hiszen nem 30-40 ezer kilométer van az órájában
Szerintem a vicc kedévért menjé alfás fórumba.Utána dőlj hátra és olvasd vidáman a hörgést.
Én valamelyik 4 japán közül választanék mondjuk egy Ducatit!Olasz autó,Édesanyámnak Fiat-ja van,olasz robogó és a hab a tortán egy Ducati!Szopnék is rendesen!
Na jó, de a bandit topicban? Nincs olyan hogy "milyen motort vegyek" topic? Én sem megyek az Alfás topicba és kérdezgetem, hoyg vegyek-e Hondát De nyílván a szólásszabadság jogán mindenki ott és azt nyílvánít ki, ahol és amit akar. Vonatkozik ez ide is. Én tuti nem venném meg, és itt sokam mások sem. De ha Neki tetszik, akkor vegye. És használja örömmel, és legyen sok-sok szép élménye vele. Mindenre lehet sokat költeni (ugye...)