Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Eladnám a banditámat, ha valakit érdekel,írjon! Fentlesz a hírdetés a hírdetéses topicban is :D:D Csak gondoltam itt is megírom!

Mindenkinek balesmentes közlekedést!

Petra
Nem ismerem,mentségemre legyen mondva:nem is vagyok Baráti
csak a motorostalálkozón szoktam kint lenni,bár idén csak felvonultam
Ennyibe kényelmesen elfértek, ha nincs sátorcucc. Még olyan fantasztikusan fontos dolgok, mint hajszáró, smink, hajfixáló is lazán beleférnek
Köszi, már alig várom, a tavalyi út is nagyon emlékezetes és élménydús volt. Látom Győrújbaráton laksz. Van ott egy nagyon jó barátom és kolegám. Úgy hívják Seres Gábor. Ha ismered, add át neki lécci üdvözletem. :))
Kappa szatyrok, 28-36 literesek. Tavaly sem kellet a bővítést használnom, igaz a Burgmanban alapból volt 52 liter.

A teljes rakhelyem, 44 liter hátsó, 2x36=72 a szatyrok és 28 a tanktáska. Az összesen 144 liter.


Tavaly a Burgmannal 52 volt az ülés alatti, 2x36 a táskák, és volt egy 36 literes hengertáska. Összesen 160.

Ha tavaly elfértünk akkor az idén is el kell hogy tudjunk pakolni.

Ráadásul a tavalyi tapasztalatból kiindulva, mikor is egy részét nem használtuk az elpakolt cuccoknak, idén kevesebb dolgot viszünk.
wáá ez kemény,hajrá!
milyen oldaltatyók ezek s hány literesek?
Nincsen.
Szerintem még nézelődj, a louis-ban 35 ezer a szett.

Bandit K7 láncszett
Sziasztok!

Én 2 hét mulva indulok déleurópai túrára és az alább látható felszerelés van a mocimon. Illetve egy közepes tanktáska lesz még, az esőruhának, papíroknak meg egyéb apróságoknak.
Sziasztok, Banditák!

Lánccal kapcsolatos kérdésemre megköszönöm válaszotokat hogy RK, D.I.D Lánc szettet ajánljátok rá.
K7 650 S Banditámon, RK 525 V-s, elől 15 hátul 48 fogszámú fogaskerék és ’’O’’ gyűrűs 118 szemes lánccal szerelte fel a gyár. 26000-km van benne és lekellene cseréljem, de zsákutcába kerültem, mert a gyári lánc kerék szett ára horrorisztikus kb. 55000 forintba kerülne munkadíj nélkül. A Pink Motorsnál érdeklődtem,
hogy a gyáritól erősebbet, és ha lehet, akkor forgalmazásában lévő JT fogaskereket D.I.D 525 VM ’’X’’ gyűrűs kivitelben szeretném megrendelni, és akkor jött a meglepő válasz, hogy a rendszerükben csak a K6-os modellre van, ami 530-as és nem lehet rá rakni a K7-es modellre. Kérdeztem tőlük, hogy most mit csináljak, mert le kellene cserélnem és az ára is kedvezőbb lenne náluk. Azt mondták vegyem le a lánckereket és küldjem el hozzájuk hátha valamelyik motortípuséval azonos felfogatásába és méretben is megegyező. Abban kérném a segítségeteket, hogy írjátok meg nekem milyen típusé egyezik meg a K7 650-es Banditáéval mert így nem állna a garázsba egy hétig mikor nekem mindennapos használatban van.
az lenne a kérdésem, hogy méretre van-e különbség a 250, illetve a 400-as bandit között?
értem, csak előtte elkéne, hogy menjen a runner, s hát a sráccal cserében gondolkodunk, azért is van csak ez a lehetőségem...
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Ha komolyan érdekli haverodat, az árban megegyezünk.

nsr-ről mit mondjak? Utcára, "túrúzásra", a legjobb szerintem. Én úgy választottam, h olaszok alapból kizárva, rg nem volt szimpi, maradt a tzr meg az nsr. És ez jobban tetszett. Ami nem tól jó benne, h ha valamit akarsz rajta csinálni, nagyon szét kell bontani, elég zsúfolt. Meg tárolóhely nincs túl sok rajta, legalábbis a régebbieken. És az is ilyen hosszúkás, pár szerszámon kívül nem tudsz mást beletenni. Ennyi. Gondom nem sok volt vele.
Bazsi motorjával nem jársz rosszul!
bandita papíron hány kw?lehet lenne rá vevő
amugy nsr-ről egy rövid leírást kérhetnék?(mindenkit megkérdezek róla,ez alapján tudok objektívan dönteni h melyik 25ös legyen)
Igen, 400as. Vedd meg az enyémet, azzal nem lesz bajod:)

nsr125r, '92
Hello!
Az adatlapod szerint volt nsr-ed.Kérdésem:milyen és mikori?
látotm neked is ilyen van, a tied az már 400as? apropó 250-es az hány paci, mert már annyi fajta adatot láttam, hogy nem tom.
nagyon köszi az infót, ilyen infókra van szükségem!

felnit akkor meglesem!
Az első sárvédőt min átfújták (piros-feketének kéne lennie, mint a motor fényezésének), féktárcsa is cserélve lett (annak is piros lenne a belseje).
Majd nézd meg a felniket, vmelyik küllőbe bele van ütve az évszám. Ha elöl-hátul egyezik, akkor tényleg lehet, h nem a felnit nem csrélték. De féktárcsát szerintem igen.
Ez már újabb verzió, tehát '95 utáni.
Helyes megláttás:-)


igen, állítolag nem sérült se a villa, se a felni, mondjuk ezen még én is gondolkozok, rá akarok majd kérdezni, a konrét baleseti szitura, mert amit eddig mondott, hogy kijöttek elé, s meg tudott állni, de koccantotta a kocsi hátulját( ez lehetett vmi nagyobb platos autó is, csak úgy tom elképzelni hogy az első lámpa, s a műszerfal sérült) lámpát vett rá, műszerfalra nem akart költeni, mert drága, ha motorikusan nincs baja, s tényleg a villának se, akkor nem érdekelne a műszerfal, azt megoldanám később!

de igazad van, mérlegelni kell, azt teszem egy folytában, korom, hát most tanulok, mellette heti 20órás vok, egy hipermarketbe, amit nem reklámozok most:D szal, én legalább keresem a pénzem, nem azok fiatalokhoz tartozok, kiknek apuci, anyuci alá teszi a motort.

olyan dolgok érdekelnének, hogy i után kérdezzek még telón, az egy dolog, hogy tényleg ha az ember láttja akkor derül ki valójában, milyen is, de telefonon is lehet vmennyire!

ha emlékeim nem csalnak akkor az évjárat se teljesen biztos, mert ez a mocc japán belpiacos, s áltlaában a forgalomba helyezésének számát mondják évjáratnak, vagy vmi hülyeséget modntam most?

ha emlékeim nem csalnak, akkor ha ez valójában 96-os, akkor pl az ülés alatt itt már vmi kis rekesznek kell lennie, ami a régebieken nincs, meg a műszerfalnak is már modernebbnek, s a tank mennyiéségét is mutatja, vagy ez az egész 98-as évjárattól van felfele?
Megcsinálom nakednek (nem fighternek), úgyhogy 1-el több dolog fog visszatartani a száguldástól. Egyébként normális ember, főleg 100 felett kanyarban, nem a kerék előtt 40 centire futó aszfaltot vizslatja. A lényeg, hogy úgy üljön motorra az ember, és úgy élvezkedjen, h azt másnap is megtehesse újra.
Na akkor széles utat nektek, nekem marad a sírdogálással vegyített irigykedés a nyárra, ha bármilyen mocihangot hallok.