Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen már értelek . Tényleg egy kicsit magasabb építésű és sulypontu, talán egy pöttyet tura endúrós is de hidd el jó motor . Aki ki ismeri super motozhat is vele, persze nem lehet egy igazi moto-val összehasonlítani.
Mostmár tényleg elég ebből a baráti hangnemből .még valaki azt hiheti, hogy haverok vagyunk.HÚZOK SÖRÖZNI Üdv: Szabi
:-))))) Már lig várom:-)


Nem, semmi baja nem volt a TDM-nek........
Csak ugye magasabb építésű....más a testtartás.....nagyobbak a telók.....
és ugye nekem főleg hasonló gépeim voltak.....

TZR125, Aprilia Furtura, GS500, Bandit......
Ez az Xwing konzol...... s már le van beszélve az OSZI bácsimmal hogy csináljunk majd a dobozoknak is egy konzolt (anyag megvan).....szóval az már természetesen csicsásabb lesz, mert igy nekem se tetszik, de amig nincs, addig a célnak megfelel......

Ma le is teszteltem:-)))))
Bocs a hangnemért de nagyon fáradt vagyok és jó napom is volt. Majd legközellebb összeszedem magam és oda mondogatok. Nem értem , hogy mi volt a bajod a TDM-el nekem nem volt nagy külömbség, persze minden motor megszokást igényel. Vagy amivel mentél esetleg nem volt karambolos, vagy nem volt megtekeredve a váza.Persze nem egy mai fejlesztés nem lehet egy új bandittal hasonlítani.
Csak a normál értelmezést.


Lehetőleg több ponton legyen felfogatva......
Ne pakolj bele 30kg-okat.......főleg ha műanyag a platni......


Sokan panaszkodtak már hogy vetemedik a doboz, meg leszakad........de persze az oldaldobozokba akartak pakolni egy fél szekrényt.......
Nekem eddig soha nem volt gondom egy dobozzal se......bár "ésszel" pakolok.......vagyis tényleg csak ruhákat, amiknek azért nincs súlya. A nehezebb dolgok meg felülre kerülnek.........persze ennek is van hátránya......főleg kanyarban, hiszen magasra kerül a súlypont
Vigyáz vazze, mert ez már baráti hangnem volt



Nincs különbség a TDM és a Bandit közt?
Háááát nem tudom.... Én mentem már (kicsit) TDM-mel és biza majdnem rongyátörtem, mert teljesen máshogy viselkedik főleg kanyarban, megfordulásnál.......

Choppi?
NO igen:-) Az nekem is lehetne egy, de csak anyám kedvéért:-)))) Tetszenek, de nem vonzanak......
Nekem a Bandit volt eddig a legjobb választásom.
Lehet vele menni 20-al is......meg.....hajajajajajajajajajjjjjaaaj
Akit ajánlottam úgy tudom a Yamaha szervízbe bedolgozik néha.

Megosztod velünk, hogy mi történt? Mi volt a jelenség és mi volt az oka?
Hello Ördög. Még nem döntöttem el véglegesen. Valószínü,hogy Aprilia Tuono a következő motorom, vagy Ducati. Viszont még az is a kalapban van, hogy kihagyok egy szezont ,külföldi munka miatt.
A fotókon kívül még több motorom is volt de nem mindről van fotó és nem is tettemfel mindet.
Az endúroról nem váltottam chopperra. Endúróm mindig is megvolt és marad is. Az egy szerelem részemről.
A chopperről meg annyit,hogy elcsábított a baráti köröm akik közt a java ilyen szarokkal jár. Megpróbáltam én is de nem jött be. Nem mondom ha megtehetném,hogy legyen több motorom biztos lenne egy nagy chopperom is de hogy csak az legyen nem jöttbe. Voltak más motorjaim is eddig még nem tettemle a voksot egy mellett sem. 22 éve motorozom próbálgatom a külömbözö stílusokat. A TDM és a Bandit nem akkora külömbség,szerintem.Nem azért van mert nem tudnék egy típusnál megállapodni, csak néha jó csavarogni ,komotosan nézelődni, aztán van olyan ,hogy gyorsan menni van kedvem.Majd egyszer biztos megtalálom a nagy szerelmet,vagy nyerek a lotton és a garázsomban lesz min. 6 motor. Üdv: Szabi
Helló! Köszönet de már meg van a hiba. De sajna a hibára mégsem a suzuki szervízben jötek rá hanem a YAMAHÁNÁL!
Szia Norbu ! Szó nincs arról,hogy a TDM ne tetszett volna. Szerintem egy nagyon jó motor, elég kevés van belőlük ,már ez is egy pozitívum, persze ez még kevés ahoz,hogy jó is legyen. Szerettem benne, hogy nagyon kényelmes és a motorja szerintem nagyon ottvan. A sor kettő blokk számomra a leg ideálisabb.Már alacsonyabb fordulatról tol mint egy v2-es, és nem kell úgy forgatni mint egy sor 4-est. Szóval nekem nagyon bejött,csak hát átültem egy Banditra . Az 1200 cm3-nem nagyon lehet felülmúlni, meg hát az a nyomaték. Szóval elcsábultam de még mindíg nézegetem a 900-as TDM-eket.Lehet,hogy még egyszer lesz egy olyanom.Üdv: Szabi
Helló!
Engem is érdekelne egy doboztartó, 93-as gsf400-ra.Tudsz valami elérhetőséget adi nekem, ahol elkészítik a tartót?" hornyak81@gmail.com "emailre írj,ha tudsz segíteni!Előre is köszi!
Szia!Mit értesz az alatt,hogy oldalra csak ésszel?Van valami amit át kéne gondolni mielött oldalsó dobozok erülnek a gépre?
Halihó!

Sokkal szebb lenne, ha beljebb raknád a dobozokat (konzolostól), - a kipufogótól el kell, hogy férjen...
Ha nem adod el a mocit két hét múlva, akkor csak megérné csinosabbá tenni...
A két közel vízszintes tengely mentén rögzített platnik esetén - jól megrakott dobozokkal - sz.tem jó esetben lógni fognak a dobozok, rosszabb esetben elhagyod valamelyiket a 3. túrán... vagy nem?

Az egy évben csak egyszer használom kifogást most nem fogadom el... :)
Szia Vszabi.
A TDM-et miért adtad el nem tetszett ?Elmondható az ok?
Amugy tesó!


Most mi lesz? Láttom eladtad a gépegységet.
Néztem a képeidet és biza te aztán kiprobáltál szinte minden kategóriát.
Ez csak úgy jött nálad vagy nem tudod hogy hol állapodj meg?

Ezt most totál haverságból kérdezem, mert a környezetemben még nem láttam olyan ipsét aki egy enduróról átül egy choppere....utána meg TDM-re.....arról meg Banditra......

A kollegámmal épp arról beszéltünk éjjel, hogy ha most tényleg keményedik a csekk befizetés, akkor fellendül a choppervásárlás, hiszen ha akarok se tudok azzal gyorsan menni:-) és ugye május 1-től jönnek a NAGY csekkek.......(300.000ft bírság 100%-nál)........és ugye ez a qurva 6-os tele van 60-as táblával........SOHA nem közlekedtem még a 6-oson 60-nal......ergo minden nap megbüntizhetnek 300.000-rel:-)
Tényleg ott a horgászszék:-))))
nem leszünk haverok?

Vazze most elsírtam magam
De miért?

ÉS ha fizetnék neked a barátságért?


légysziiiiiiiiiiii






Amugy olvass már vissza és szerintem fuss neki mégegyszer! ÉN doboz ügyben soha NEM SZÓLTAM be senkinek! Max annyit hogy 100.000-reket nem költenék dobozra!
És való igaz! 2 hétre ez a 2 doboz édes kevés........főleg utassal.

Egy bejegyzést találsz...... a hűtővédőről.......#4692........de azt se bántóan írtam, csupán megjegyeztem Istvánnak hogy nekem nem tetszik, és feldobtam neki hogy a dudák hol vannak.......és meg is beszéltük hogy nála az a gyári hely......


ÉS milyen igazad van megint:-)
Tavaly még horgászszéket is vittem magammal:-)))))
Az utazó táska meg ÁLLANDÓ jelleggel fent volt....... a kezdetektől........Te totál vakon vagy?



NO!
Akkor mikor iszunk pertut tesó?
Szia!

Talán tudok segíteni:
Vida Lajos 30/472-1627

Nem tudom, hogy gyújtásban mennyire van otthon, de nagyon jó elektromos szakember.
Lécci szólj vissza, ha megvan a probléma, vagyunk néhányan K5 tulajdonosok.

Üdv: m
Ha már meglettem szólítva , válaszolnék is.Megint bebizonyítottad mekkora szakembervagy és milyen találékony. Viszont ha jól emlékszem nem is olyan régen te fikáztad az én ill. a többiek oldaldobozát, mondván, neked azok a zsákok bőséggel megfelelnek és te abba beletudod pakolni az összes cuccod akár két hétre is. Most meg villantasz a tescos dobozaiddal.Amik tényleg nem tünnek gagyinak veled ellentétban. Ja az a hátsó utazó börönd mikori alkotás ? Te asztán mindig tudsz újat villantani. Milyen új terveid vannak a közeljövőt tekintve? Talán a háztartásból még valamit felszerelhetnél, persze csak olyan dolgot ami már megvan és nem kell érte pénzt kiadni. Rakd fel a mocira a camping ágyat és akkor sátorra sem kell költeni . Ahol rád esteledi csak ledobod és szundi. Mikor meg hazaérsz ott is csak ledobod.
Barkácsolj még valamit. olyan kellemes pillanatokat tudsz szerezni nekünk. Lassan megkedvellek annyi poént látok és hallok tőled. Azért haverok nem leszünk!
Ja az ára...... 5 ropogós Mátyás Király
JUtt eszembe!


Darázs havernak nem kell a bukócső.........így eladná........
Érdekli valamelyik K7 tulajt? (Csak arra jó, mivel arra lett tervezve)

ugyan olyan mint az enyém........nálam lehet átvenni


Bukócső, bilincsek, betét a vízcsőhőz és feketére van porfújva
Kedves VSZABIKA és társai:-)))


ITT AZ X-WING harcos:-))))



NO! Tegnap megjöttek a "gagyi dobozok" Tibkin tesóm jóvoltából......
Előszóban?
Volt már ilyen dobozom....... nem GAGYI....legalábbis fullra pakolva, 150-nél simán (M3) , gond nélkül vette a lapot a Gs500-asomon...........

És a fő poén?
5800ft/darab:-)))))) (Praktiker)


NO szóval vegyétek nyugodtan a nagy NEVEKET több tizezerért:-))))


ÉS a slusz poén?
Simán feltettem a már kész konzolra:-)))))))

Remélem ez már jobban elnyeri a tetszéseteket, mint az X-wing szárnyak és a Zsákok:-))))




egy bizonyiték a GS-ről.....és a Banditám.....
Szeva.
Én is gondolkodom a fokozatkijelzőn , de lehet hogy elmarad mert egy kicsit drága. Mivel még nem szoktunk össze rendesen , néha jó lenne tudni hanyadikban vagyunk. Igaz ugyan , hogy olyan nagy a nyomaték , hogy 70km/h fölött lehet akár 6.-ban is.
ÉN még a szekeremnél nem éreztem ilyet:-)))) Ezért is imádom:-)))))

Már egy zabszem sem fér el a sejhajomba, de még mindig húúúúúúúúz:-)
Szerintem is totál fölösleges a kijelző..... jól néz ki, tetszik is, de cakk-pakk a 1x.000ft-ot biztos sajnálnám (Ha jól tudom 18 ropi)



azt sosem fogom elfelejrteni, hogy jöttem haza a friss géppel.......körforgalom.......bemegyek-kijövök és váltani akarok......és nem vált......
Kiderült hogy 6-ból nem pakoltam vissza....(a GS-nél vissza kellett raknom 3-4-be......) itt meg semmi......
NAGYON VIGYOROGTAM:-)))))))


Persze ha nem lenne gond a 18.000ft? akkor NANÁ..... hiszen hol érdekelne.....egy plusz extra......
ugyan igy vagyok az olajhőfokmérővel
jah..együtt értettem a kettőt, igaz