Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zöldi: akku rendel....egyeztessünk..a gyári kellene, 7-8 évet bírjon...
A helyzet az, hogy 3-4 hét állás után csak nyekereg az önindító és 1x 2 hónapja már eljátszotta ezt, feltöltöttem...most meg megint nyenya van.
a többi mailen...
Ti,hogy rendezitek magatokban,ha halálos motorbalesetet váttok? Mint pl a mai
gödöllői? Sajnos egyre többször jut eszembe,h eladom.
Sziasztok! Lenne egy kérdésem: egy 250-es banditám van és 8000res fordulatnál melegen elveszi a gyújtást és szinte leáll...ha visszaváltogatok túlpoörög,de 8000re engedem ismét lemegy a fordulat nullára. mi lehet a probléma?
Hali!

érdeklődnék, hátha mással is előfordul már:

hidegen és lassú tempónál pl városban araszolva néha beüt az egyik henger. Valszin a 4dik. Volt amikor az a henger nem is ment...aztán karbi szinkron után jelentősen javult a helyzet, de most sem tünetmentes. Gyertya is lett cserélve, igaz hogy nem teljesen újak, de nem volt sokat használva.
Tudtok valami ötletet mondani?
Gyanakodtam az önindítóra is, annak is elmenne ha a szabadon futója beragadna pillanatra, de azt mondták h az jó. nemtom egyáltalán lehet-e ilyen jellegű a gond?
39e van benne. csak mert karbi kopást is mondtak már...
Köszönöm a válaszod György74! Az email címedre küldtem egy üzenetet!
hát ma már nem, de ha megbeszélünk egy időpontot, benne vagyok! rég jártam már arra úgyis! de jó lenne akkor szervezni egy kisebb csapatot!
Nem rég akartam feltenni az apróra...Vérnyúl került a helyére és feleslegesé vált. Hibátlan állapotban állítható szélvédő, füst szürke, nagyon vigyáztam rá vagy vigyáztak rám.
Üdvözletem, kedves "Banditosok"! :D Kettő kérdéssel fordulok hozzátok:
1. Valaki esetleg tudna linkelni nekem egy oldalt ahol olcsón lehet állítható túraplexit venni. Ha valakinek van, használt is érdekelne.
2. Raptor dobot vennék ami már Banditra volt felszerelve (nem akarok átalakítgatni).
Ha valaki ezekben tud segíteni azt megköszönöm! :D
Illetve mellette.
Én Gyöngyösön...
Én gurulnék, de úgy látszik, mindenki Pesten lakik.
Gyertek el Egerbe, körbe kalauzollak benneteket a környéken!
mikor-merre? csatlakoznék másodmagammal! ma du. pl?
Ja, nem, csak érdeklődtem, köszönöm szépen
Azaz, gyári Suzuki, még az "S" logo is benne van, ilyen volt nekem is.
Ha akarod, ki is próbálod.
Köszi!
A kutya a legjobb barátom már 6 éve
Kifejtenéd bővebben?
Fényképeim között meg is lehet tekinteni!
Pontosan így van!
Ha nekem szólt a kérdés, akkor elárulom, vezetés közben nem szoktam hátul ülni és kapaszkodni!
Valami reális áron, semmi túlzásba nem akarok esni.
Ha van ajánlatod, tedd meg: d.aty@freemail.hu
Szééép! Ha felénk motorozol megnézném élőben is
Szép ez a motor evvel a színnel .
Pirosba láttam csak eddig, és nem tetszett .
A kutyus is tetszik .
Doboztartó van neki felszerelve (gondolom) és azt csak úgy lehet feltenni, hogy leveszi a kapaszkodót. Nekem is így volt a Bandit eredeti gyári doboztartójának felszerelésénél.
Mennyiért szeretnéd eladni?