Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor mibe kapaszkodsz?
Tudom, nem suzuki, de mivel először mostam le a gépet, gondoltam azért felrakok az új vasról néhány képet.
Hát köszönöm a kérdést...............gondolkodtam rajta...................de kösz nem.
Na akkor a 2 hosszú csavart nem is adom!
Amúgy biztos igazad van, mert nézegettem én, hogy sehogy sem jó a hosszúsága, de azt hittem ahhoz való.
De most hogy írod... eszembe jutott, hogy van rajta bukócső!
Köszi!
Én úgy látom hogy csak a zacsiban lévő csavarok tartoznak a kapaszkodóhoz, a két hosszú csavar a motorblokk gyári rögzítőcsavarja a vázhoz, amit hosszabbra kell cserélni a bukócső felszereléséhez.
Valakit nem érdekel egy 1250-es Bandit gyári hátsó kapaszkodó csavarjaival együtt?
Rendben, jövő héten összefutunk, majd hívlak!
8100
Törzsvásárlói kedvezményemmel 8-ért?
Nem, ezen ledöbbentem. A leömlő összekötő felöli csatlakozása,
illetve az összekötő leömlő felöli csatlakozása volt egyedül normál acél.
Előtte-utána nem fogta a mágnes, csak ott... nem értem miért.
Úgyhogy ki lett vágva a két acél csőtoldat és helyére bekerült a saválló.
Nekem 1000 van beiranyozva, kis esovel ;-)
2000-ret
Mi gurulunk vagy 200-ret.
10 szerelekkel egyutt?
A próféta szóljon belőled, mert úgy nézek ki az esőruhámban, mint egy kötözött sonka.
Hétvégén valaki gurulás...? :-)
Én már ma mentem volna! És ma illetve holnap esőt ír. Így a 4 napos üdülésem 2 esőnappá vált volna, amiért elhalasztottuk. Szombattól valóban motoros időt írnak
Ha nem húztál szét véletlenül valamilyen csatit akkor a fene tudja így látatlanban....csak a szűrő csere nem okozhat ilyet akkor sem ha több levegőt enged át mint a gyári....vagy legalábbis nm szokott....ki kéne olvastatni a hibát...
Van egy kis gond, remélem az itt nézelődő szerelők találkoztak már hasonlóval.
Szóval ma beletettem az új légszűrőt a gépbe,(hála zöldinek) tank le, vákumcső le a légszűrőházról, le a teteje, szűrő csere, és minden vissza.
Mentem pár km-t, azóta pirosan világít az FI felirat a műszerfalon. Semmi hibát nem érzek, húz, szépen jár de világít.
István? Taschner? valaki
Nem cseréltem még, de párszor takarítottam, ugyanis a külső felületen van a szutyok... Ha viszont az el lenne tömödve, nem lenne szerintem meg a üzemi nyomás az injektoroknál, és elég furcsán menne, én már csak tudom, mióta kiköpte a pumpa a regulátort...
Nekem is lehet hoznak valami ilyet, de az lehet "csak" 250-es! :DDD Ha előbb kezded el mint én, akkor te oszthatod az észt, ha viszont én akkor...
Akkor csak a dőlésérzékelőd kontakthibás!
Nekem viszont ige! Megegyezünk?