Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazából semmi komoly. Nem mondanám szar guminak, de sokkal jobban kopik, mint tapad. Talán kicsit tapadhatna jobban hidegen. Nálam még mindig a RA2 a legjobb, bár tartósnak azt sem mondanám. Ha lenne most pénzem, megint az menne fel.
Egyébként sztem ez nem hegyes profilú, újonnan tettem fel, de nem tűnt fel. A RA2, az viszont tényleg hegyes!
Nálam meg a vérnyúl meg a DL kézvédő veri ki a biztosítékot
Nekem is Pilot Sport van fenn . Mi a gondod vele neked ?
Nekem az, hogy nem szeretem az olyan hülye vicceket, hogy amikor alig borítok,úgy érzem, mintha olajra mentem volna . Szerencsére leborítva nem csinálja, de azért volt hogy megálltam megnézni, nem-e olajos a gumi . Hiába, Banditra nem való hegyes profilu gumi . Nem sportmotor .
Gyari kormanyra felmegy
Tényleg! De akkor is titta fasza!
Elozo hszben levo naked vernyul pleko elado. Gyari suzuki,sajnos a kormanyommal nem komptibilis.
10e ft
mennyi pénzt adnál egy hibátlan Viper dobért?
Tevedes,torzsvasarlo Ur,onnek power van ;-)
Nekem is az van fent elöl, szerintem titta fasza.
Ja igen. Most éppen Pilot Sport van fenn. Többet nem lesz.
Hát biztos bennem van a hiba, de én ezért egy fillért nem adnék...
Részemről használtam Z6-ot, nem volt rossz, de ódákat nem zengenék róla. Hidegen szeret csúszkálni. Nem vészes, de jó tudni, ne érjen váratlanul. Kopás szempontjából semmi extra, kicsit tovább tartott talán, mint a Road Attack II, de az minden más szempontból sokkal jobb. Tapad, mint az állat, nagyon jó profilja van, kanyarba magától megy, stb. Sztem azért próbálj minél többet mielőtt végleg (?) leteszed a garast valamelyik mellett..
Padkán vigyázz, ne szakítsd le.
Asszonykáknak és az uraknak is egyaránt van pár Bering textilkabim ha valakit érdekel.
Szerintem így csavarral is kifejezetten jól néz ki!
Amikor a fúrásról szó esett, a hátamon felállt a szőr, de a képeket nézve szerintem nagyon ott van!
Szerintem király!
Ugyanez a Pyramid gyártmányú az enyém is. Ára 9 + posta vagyis 10.340 Ft volt. Anyaga valószínű KPE (kemény polietilén) ami az a zsíros tapintású műanyag. Elég nehéz ragasztani, spec. cucc kell hozzá. A fúrást én is el akartam kerülni, de az a helyzet, hogy nem valami vastag a műanyag, kicsit nyeklik-nyaklik, a helyére téve nem cuppra pontos, kicsit eláll. Így nem volt mese, átfúrtam, összecsavaroztam és belül az illesztési felületeket végig nyomtam ragasztópisztollyal. Így teljesen passzol és szoros. Ragasztásnál nem tudod hogyan összepréselni a kettőt, csupa kerek forma és órákig nyoma kéne tartani. A csavar viszont tökéletesen összehúzza. Ha esetleg később úgy döntök, kicserélem a csavarokat süllyesztett fejűre, elviszem egy fényezőhöz, gittelje össze és fényezze le. De egyelőre úgy látom, hogy ez a látvány még belefér.
Használt power/PR2 páros.
daty jól mondod, amit mondasz, a Z6 király gumi. Én is most tettem fel az újakat. A PR2 után semmivel se rosszabb, viszont jóval tovább tart. Itt németben a gumis srác elárulta, hogy a túrások és sporttúrások 95 százaléka csak azt kéri. Nrem köll nekik a Z8 se, nemhogy más. Én személy szerint a Metzeleren és a Michelin-en kívül más gyártmánnyal nem tárgyalok, de ez ízlés dolga.
A 18,5 jó ár!
Egyértelmű!
Én nem párban cserélem.
Ami elkopik, cserélem, és igyexek mindíg olcsón pótolni a lefutottat.
Émmeg most 18,5-é szermányolt vackon fogok gurulni.
Érdekes ez a gyóccerelgurulás.
Vólt már fen jópárfajzat és még sosem csúszott egyikse.
Milyenaz amikor már nem birja egy ilyen túragumi?
200 felett jobbos-balos sikánban kidobja a farát vagy az elejét tólja kifelé?
Én gumit párban cserélek és a BT 23 párban 68 volt felrakva...Érdekességképen a Pilot Road kettő, illetve három, Z8, is többe kerültek. A legolcsóbbat választottam...Nem bántam meg.
Minden további nélkül elhiszem, viszont abban is biztos vagyok, hogy nem annyi az ára, mint amennyit én fizettem a Z6-ért!
Ha jól tévedek, lehet vagy 1,5x annyi!