Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ebben legalább hibátlanul egyetértünk. Az olasz az olasz. Szép az X9, de én is attól tartok, hogy sose lenne nyugodt álmom. A Kymcoval meg úgy vagyok, hogy megoszlanak a vélemények, de ahogy a csöves mondaná: kukából nem lesz szalonna.
Csak hogy lásd nem csak saját indokaimat nézem.
ezer eurótól van kínálat dögivel.
Most komolyan egy fiatal géppel megbízhatóságról kéne csevegnünk?
Jó és kész.
Yamaha rotyesz.
Gomb nyom,berreg,ráül,megy.
Ha kell szíj,varió,olajcsere arra megoldás a mastercard kinn németben.
Nagytestű,kismotorú,csinoska.
A következő a kymco lenne de az nem kívánós és a digók de az meg digó és azoknak csak ha ló legel a sírján.
Szerinted mi a p.csától kopott így a gumi? Persze, utólag majdnem mindegy, már fenn van az új. Csak felettébb érdekes...
Na látod, tudsz te, ha akarsz Csak én németben fogom venni, de itt is kb. ennyiért mennek. És kb ennyit is szánok rá.
Üdv minden Banditásnak!
Gyári dobot keresek 1200 2004 évjárat
Adok érte egy Bodis dobot.
Szép állapotú.Csak át lett nevezve YOSHIMURÁRA.
Még az előző tulaj nevezte át...
Is-is. Azért egy 3 liter körüli fogyasztás a 10,5 helyett nevezhető bátran gazdaságinak is. (napi 25-30 km-rel) Meg ugye a megbízhatósági infók érdekelnek elsősorban a kiszemelt típusokról. Nem szeretném szervizben tárolni, mert garázsom is van
4,3 colosat akartam. Meg sznob is vagyok De egyébként ebayen vettem az itthoni árnál jóval olcsóbban, de azért így sem volt aprópénz.
...és másodszor is elismétlem: nem kell bemennem semmilyen kocsik közé, és majdnem null forgalomban megyek melóba, tehát nem tol le senki (németben amúgy se divat). De eddig is azt próbáltam magyarázni, hogy mindenkinek más a személyre szabott, megfelelő jármű. Áhh, mindegy....
Yepp tehát nem gazdasági hanem kényelmi az indok.

Yamaha Xmax,Tmax.

Robogóban minőségi cuccot most ők gyártanak.

Ha a pénz nem számít és a kymko az prosztó.

Befejeztem.
Khm... Nos, te eleve félreértelmezted a feladatot: nem az volt a kérdésem, hogy vegyek-e 125-öst, és ha ne, akkor miért. Csupán az általam felsorolt típusokról szerettem volna infót, hogy könnyebb legyen választani. Kettő: örülök, hogy azt is megszakértetted, hogy megéri-e olyat tartani, csak az a baj, hogy fogalmad sincs az én körülményeimről, de azért ellátsz okossággal, de legalább ellentmondást nem tűrően. Először is: itt nem nagy hajcihő fenntartani egy robogót. Másodszor: ha a Bandittal is járnék dolgozni, itt sose eszik 5-öt, hanem 6,5-et. De azzal nem tudok járni (a körülményeket nem ecsetelem, hogy miért, mert hosszú), hanem kocsival, így a robogó fogyasztása a kocsim 10,5 litere helyett ugrik be. Na most te számolj! Én már megtettem: 1-1,5 év alatt megkeresi az árát.
Egy indiszkrét kérdés:
A 210 CE nem játszott? Kb az összes ország rajta, amit valaha motorról látni szeretnék, 300 euro alatt van
Én arról bonyolítom a fél bótot. Rajta árlisták, táblázatok ,meilek, telszámok. Fényképezni az nem nagyon lehet vele, de
végülis a melóhely adta, nem rinyálok :D
Ha már GPS. Megvettem a Zümo 350-t. Árat nem írok, hogy mennyiért, de irreálisan drágán.... A lényeg, hogy a töltés, a tartó konzol kva jó, meg a lifetime map frissítés, meg a vizállóság is, de azért elmehet a pi..ba a garmin. A múltkori osztrák úton többször lefagyott, amikor nem az előre megtervezett és áttöltött útvonalon akarsz menni, hanem ráhagyod a tervezést egy kalap sz..r. Pl. Mariazell-ből a Szlovákokon keresztül akart hazahozni, vagy 600km-s útvonalon. Röviden ennyi A lefagyás ami roppantul bosszantott. Most frissítettem térképet, bízom benne hogy többet nem csinálja.
50-es meg mégjobban.
Elfelejted hogy egy felhúzott ditekkről ültem át.
3-as út oda-vissza városon kívűl.
Meguntam hogy tényleg forgalmi akadály voltam.
Pedig alattam 100-at ment KB 2,8-as fogyival.
Ez KB egy 125-ös nagyrottyantós maxirobi testű cucc.
Nem összekeverendő egy kistestű mondjuk kymco agility méretű géppel.
Hol mész be két kocsi közé egy 500-as méretű hajóval?
PR2 bizony, és ami még tesz rá egy lapáttal, hogy első, nem hátsó. Erre varrj gombot... És még csak nem is vagyok egy fülön kanyarodós típus...
Na, ezt mondtam én is, de Zoli32 úrnak mindenbe bele kell vernie ugyebár a csúfot, ami nem az ő ötlete, vagy nem Triumph... Össze kéne ültetni az öcsémmel eszmecserére, kísértetiesen hasonló a hozzáállásuk...
KB 30%-ot vesz le a szíjhajtás.

Én egy 200-as sportcity-nél nagyobbat az életbe nem vennék.

Ha civilizáltan megyek a sajátommal akkor 5 liternél megáll a fogyasztás a gumit se pusztítja nagyon és nem kell mégegy bizti-adó-vizsga kórságot a nyakamba venni.A kötelezőkkel együtt.

Gyakorlatilag szigorúan gazdaságilag egy nagymotor mellé szerintem pénzkidobás tartani mégegyet.

Tudom sokan csinálják de egyszer számolj utána a 2 liter 100-on spór szerintem nem fedezi egy 2-300-ezres beruházást plusz motorra.

Úgy ahogy Zöldi csinálja 50-es bizével még megérné.

Nagyobbal felesleges.
Illetve, aki nem akarja, mert a telefonnal csak telefonálni akar (még sms-t írni is csak 100 évente)....
Asszem K3-tól van, az előzőek is csak működnek valahogy
Ez látványra PR2, az gyalázatosan kevés.
Ma volt nálam Siki, 24-nél nézett így ki a hátsója, ebből a típusból.
Nem akarok venni.
Ha csak ennyi akkor kiiktatom.
Köszi.
Ezt így mi alapján?
Október óta veretek egy 50-es libertyvel. Egy 4T-vel, keresztbe kasul a városon. A múltkor észak pest- dél csepel oda vissza volt a menet, gyakorlatilag folyamatosan előztem vele.
Egy 125 mindenre elég ha ingázásról van szó.
6700 km-rel vettem a motort, úgyhogy gondolom, ez volt rajta előtte végig, és 14 000-nél fényképeztem, illetve dobtam le.