Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha veszel tuti lesz.
Amúgy meg motoros huszonezres naviból ha nem találsz neten tesztet az életbe nem lesz tapasztalat.
Túl kicsi a célközönség.
Boltban kéne nézni egy láthatóságot nagyon fényes nappal.
Más gebasz nemnagyon tud lenni.
Az a legtöbb olcsónak a hibája hos semmit nem látsz benne erős napfénynél.
Találkozott már valaki GoClever Rider 350 GPS-el? Vélemény?
Esetleg egyéb, motoron jól használható készülékre ajánlat 20-30 eFt között? A MIO P560-ból a bandika pár szezon alatt kirázta a lelket Keresem az utódját
Az is igaz!
Paksi volt,most Kunfehértón héderezik!
Nem szegedi a srác?
OK!
csak a emilem még nem néztem,a többit ott
Inkább a Bulldog, azzal motorozni is lehet.
Írtam, hogy itt van :D:D:D:
az első,nagypapás,nem vagy Te még olyan öreg
szia!

itthon vagy már?,"cucc" nálad van, vagy valahol úton
Mondjuk ez a Bull Dog BT1100 mindig is tetszett. Ez a vas egy cimborámé,és a felni festést én találtam ki rá. Két Finster dob van rajta brutális hangal!
Esetleg egy illen?
Például egy illen. De bordóban természetesen!
Mint mondtam soha nem lesz lánc olajzóm! Kár a strapáért! Hamarabb lesz kardányos mocim,mint olajzóm! Mert öreg cimborám szokta mondani vala..."lánc a kutyára való".
Na látod....ez a jelzés arra,hogy ezt a szép motort le kell takarítanod! Eztán minden rendetlen koszos motoron meg fog jelenni a "Maxxy" felirat!
Na majd ha bevertünk pár sört, jól megszakértjük a láncomat, a döbbenet majd kiül az arcodra, a homlokodra csapsz és a következő pillanatban, térden állva fogsz könyörögni mikír telefonszámáért.
Hubazz, de ász ez a dukkó! Egy kis feketét még elbírna a szem, de így is tuti!
Sziasztok, ma olajat cseréltünk a Bandit-ben és erre utána alig indult, illetve alapjárat sem nagyon volt és még pukkant is néha a kipufogó. Szerintem ezzel a cserével nincs összefüggésben, arra gyanakszom, hogy a 4 hengerből valamennyi nem indult be, vagy talán benzint nem kap vagy fogalmam sincs. Holnap elő keresem a gyertya kulcsot és megnézem hátha beköpte valamelyiket, vagy csak simán tönkre ment. Nem rég indítottam be, az első 50 km-t viszonylag gond nélkül megtette, de ma ezt produkálta.
Esetleg valakinek, valami ötlet, ami a hiba forrása lehet, vagy amit érdemes megnézni?!
köszi szépen
Kimentem és nézd csak... hirtelen egy stigma jelent meg a felnin.
Ez égi jel, holnap le kell mosnom .

(Remélem nem haragszol, de nem hagyhattam ki, ha mégis, akkor
majd egyszer egy sör mellett egy pofont bevállalok. )
Te tudod, de nem igazán kell vele tökölni.
Ameddig nem volt, én is így voltam vele, hogy nem nagy dolog befújni, meg lemosni néha, de amióta van olajzóm sokkal jobb.
Bármilyen láncos motorom lesz ezután, mindíg olajzóval fog működni.
De én nem akarlak meggyőzni, de nem láttam olyat, aki felrakta, jól működött, és utána leszedte mert nem tetszett neki.
Csak olyat láttam, aki nem hitte el, hogy megéri
Az a felni utoljára nyáron lett lemosva... napi használat mellett...
Sőt, jobban végiggondolva a motor is utoljára akkor látott kefét.

Még emlékszem is a napra, vasárnap volt, barátnőm szüleinél a
kertben mostam le . Ritka alkalom, így bennem maradt.

Hétfőn hajnalban munkába menet meg égszakadás...
piti 1!

Soha nem fogok olajzót felrakni,mert egész egyszerűen nincs kedvem,és türelmem tökölni vele!
A láncomat nyugodtan megnézheted és a km állásomat is! Kétszer spanoltunk eddig rajta és 40e km-nél tartok! Sermmit nem lehet látni még sem a láncon,sem a fogaskerekeken!
És utálnám ha freckás lenne állandóan a gumim is meg a felnim is! Ennyi.. A sör mehet!
Viszont a hátsó kereked tiszta dzsuva a lánc olajzótól!
Annál már csak az a jobb érzés, ha minden csavarjához köthető a
két kezed munkája, ami a saját elképzeléseiden alapul.
Az meg külön katarzis, ha valaki(k) meg is dícséri(k), vagy nem hiszi(k)
el, hogy 15 éves...

A szakiknak: kicseréltem a kuplung lamellákat és a tűgörgő kosarat a kuplungban.
A görgők valamennyire meg voltak kopva, ez főleg akkor tűnt fel,
mikor össze fele raktam, az illesztés határozottan szorosabb, a kis
kotyogás minimálisra csökkent.
Úgyhogy ártani nem ártott a csere. Egy kis morgós zajjal is kevesebb.
Szia Zoli32
Írtam egy e-mailt.