Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a választ. Igaz el lehet menni (most kocsival voltunk) de néhol20-30 km/h mentem. Pl Köszörűpataki víztározó felett a dupla s kanyarban iszonyat rossz volt. Sok helyen ki volt vágva a gödör már az aszfaltozásra várva. Talán lesz belőle valami.
Szal megnyugtató hogy ha levakarod a parkolóban álló kétkerekűt akkor egy banditot nyersz?
Nekem már az is jó érzés, ha a tiéd látom, és közben arra gondolok, hogy nekem is ilyen fasza lovam van, csak meg kellene pucolni.
Bár az enyém sem dzsuvás, de csak új korában volt ilyen tiszta.
Viszont műszakilag az enyém is hibátlan.
Ja műszakilag, egy láncolajozóval jobb vagyok.
De majd egyszer egy pár sör mellett, te is elismered, hogy ebben nekünk volt igazunk.
Elvetemült vagy,de tiszteletreméltó!
Egyébként egy WS Platinum kezelés negyed évente csodákra képes! Olyan fényt csillogást ad a színnek,hogy magam sem akartam elhinni! És kb.fél óra alatt az egész motort át lehet vele vaxolni! Igaz nem olcsó de csodákra képes!
piti 1!

Pedig hidd el valahol sokkal jobb érzés egy mindig szép tiszta karban tartott motorral motorozni!
Csabu!

Gyere el velünk Boszniába Junius közepén kicsit szerpentinezni,oszt meglátjuk ki is a hadirokkant!
szotyi 1!

Pedig itt ez a kép a Vajdaságban készült,és nem 50km után! Viszont nem vagyok rest,hogy megérkezéskor gyorsan "szakszerűen" áttörlöm a nedves "csoda" kendőmmel,ami pár percet vesz igénybe! Szeretem,ha a sok csilli-villi chopper között megállja szépségileg a helyét a Bandika!
zöldi!

Mivel én is vidéki gyerek vagyok,nekem is a kóóóóóóbász zsír színű Bandika jön be! Mellékesen mindenkinek,vagy legalábbis nagyon sok embernek a színe tettszik,és nem mellékesen az,hogy mindig ápolt és tiszta a vasam!
Sziasztok!

Tudnátok írni pár szót a 250-es bandit első fékmunkahengerjéről?
Összességében milyen a fékhatás? Milyen típusú a munkahenger? mennyire jól adagolható a fékerő?
Hááát sajnos mindegyik elég xar,talán az utolsó a legkevésbé rossz,de unalmas is.A2. is rossz. A múlt héten a szerpentint javítgatták,így már azon is el lehet döcögni és legalább érdekes.Én ezen mennék..Gyöngyös-Mháza-Psasvár és Recsk.Mfüred és Mháza között még nem kátyúztak,de el lehet menni azért.
Én is elolvastam. Tényleg nagyon über. Minden a full-full. Ha nyernék a lottón, még lehet hogy vennék is egyet, mert akkor tökmindegy. De. Ennyit egy motor nem ér. Ár-érték aránya őrületesen át van billenve. Úgy vagyok ezzel is, mint a 200 ezres bukósisakkal. Nem sok fog szembejönni az utcán.
kellemes hang!
koszi,reggel meloban ezzel kezdek ;-)
minden szava igaz.
en azert leforgattam a kettest tobbszor is, az egyik leforgatas vege egy egy veszfekbe torkollott, az abs is hibatlan ;-) nehez elmondani, milyen kezes. Sajat motoron160 nal kanyarodva sosem jutott eszembe fel kezzel elengedni a kormanyt...
Norbu HELP ME!
Kis segítség kellene Gyöngyös-Recsk távlatban? Merre lenne érdemes a mátrai szerpentint kikerülni ahol kanyarok is vannak az út is elfogatható (nem olyan mint M.háza és P.sasvár között) és nem kerülök sokat? Amit én ismerek: 60nál el Salgótarján- 21 es - Mátraballa- Recsk; Gyöngyös- Kál- Sirok- Recsk, (itt van rosszabb útvonal, de amikor még arra jártam tűrhető volt; Gyönyös- Markaz- Verpelét- Recsk. Melyik út motorozható a legjobban?
Értem,kis fordulatot még elbírt volna!
Esti mese Vasárnapra a Banditáknak!

http://www.vezess.hu/teszt/hat...
Ez én vagyok. Zöldi kiváncsi volt a dual oval hangjára, hát ma felvettük.
Ez,ki ez?
Zöldi!

Itt a videód!:D
Az tény, hogy szép.........................
Én mindig megcsodálom, ha látom.
Én is imádom a motorom, de lusta vagyok ilyen tisztán tartani.
A hadirokkantak úgy motoroznak, hogy nem mennek vele ötvennél jobban, a porfelhő előtt megállnak, menet közben meg van idejük bogarakat kerülgetni
Hogyan lehet ilyen tiszta motorral megérkezni bárhová?
Ha elindulok 50 km múlva tiszta bogár meg por rajtam minden....
ha most vennek uj motort, ilyet vennek.
videki gyerek vagyok,vonzodom a kolbaszzsirhoz :-)