Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Asszem akarok a DL mellé egy Supermoto-t. Kell valami játékszer Sportgépet most nem akarok
Skacok, akit esetleg érdekel: a Lidl-ben láttam 28-210Nm-es nyomatékkulcsot 4999Ft-ért. Minőségre szerintem teljesen rendben van. Nekem a dugókulcskészletem is Lidl-s és nagyon elégedett vagyok vele, nagyon jó minőségű
Az kérlek beletört, előfordul néha.
Ha lehúzod mindről a stekkert, már ki is iktatódnak. Gondolom nem
akarsz 8000 forintért venni egyet.
Egyrészt 12-15 lóerő, másrészt egyáltalán nem kell kocsik között elmennem. Egy faluból kell mennem egy kisváros legszéléig. Forgalom kizárva.
Mennyi km van ebben?
ja, annak aki nem tudja használni
Munkába járásra..............125-ös.Egy 500-as méretével és 8-9 lóval.
Nagy tohonya hajó amivel nem tudsz a kocsik közt se elmenni.
Szerezz egy swiftet az ugyanennybe kerül csak lesz tető is a fejed felett és nem eszik többet.
Munkába járásra kell, nem gyorsulásra.
A 125-ös nagyban olyan mint a mozgó forgalmi akadály.
Lószarra sem jó.
Ha nagytestű minimum 400-as.
Kcsiben is inkább egy 200-250-es.
Ha ilyenre vágsz vegyél inkább egy fekvőbiciklit.
Xcitingban van 250-es is, az ugyanaz a karosszéria mint az 500-asé.
Mondjuk, ránézésre nem tűnnek olyan kényelmesnek a 125-ös Kymco-k, mint az általam felsoroltak foteljei. Az árelőny nem annyira játszik, vannak jó áron azokból is, amiket említettem, csak nem tudom, milyenek.
Semmi baj nincs vele hidd el. Nézz meg egyet közelről és meglátod.
Mondják, hogy nem olyan rosszak, de valahogy nincs bizalmam. Meg az összeszerelési minőségre is panaszkodnak.
Van Kymco 125ös robi, a belseje, a motor, a váltó minden Honda és az ára 40% -kal kevesebb mint az ismert márkáké, a minősége viszont nagyon jó.
Az szép gép volt. Viszont nekem 125-ös kéne
Kymco Xciting 500-asom volt, olvasd el a tesztvéleményt amit írtam róla.
Az az "infú" infó akart lenni
Az ám! Valamikor szeretnék majd egy robogót venni. 125-öst szeretnék, ami keveset fogyaszt, és igénytelen, nem egy problémaforrás. Lehetőleg nagy, kényelmes ülésekkel. Ami ránézésre tetszik: Honda Pantheon, Suzuki Burgman, Yamaha Majesty, X Max, valamint Piaggio X8, X9. Persze, tapasztalatom egyikkel se, meg infú se sok. Vélemények?
Nincs okostelóm és nem is lesz. "kőkori" acéltokos nokia, stabilan lehet vele telefonálni mást nem is kell tudjon. Sokszor még ez is több, mint kell...
Sziasztok!

A karbik alján lévő fűtések egyáltalán kellenek e vagy kilehet iktatni?
Az egyik szál vezeték kijött van valami rugó a végén és a műanyag úgy látszik mintha beletört volna egy darabja.
No, itt az uccsó kettő
Na ezt a kockára kopást skubizzátok meg. Nem tudom, képen mennyire látszik, próbáltam sok oldalról fényképezni. Én annak tudom be, hogy a gumi két gazdánál is szolgált.
Ami engem illet, okostelóra kár kiadni a lét
és ez mitől motoros egyébként?
Okosteló, vízálló tok, IGO.
Pont olyan fényes, mint bármi a garminokat kivéve.
Erre kár kiadni külön lét.