Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A képet a facéről loptam le,nem én készítettem.
Hiába...a sok motor között is kirí a sorból egy szép Bandika!
Haj!
a dr250 blokkjat hasznalja, alkatreszutanpotlas van hozza.
kopo szinten akad, de nagyon nezd korbe, belpiacos gep,az ilyeneket szivesen takoljak szakszeru javitas helyett.
Üdv Mindenkinek!
Sajnos nem találtam ilyen fórum témát amihez az én kérdésem kapcsolódna ezért írok ide.Motor vásárlása előtt állok, és a kiszemelt egy Suzuki SG Goose 250-es. Ár érték arányba ezt a motort találtam ami nekem megfelelne. Kisebb túrákra, városi szaladgálásra melóba-suliba járásra használnám. Első utcai "nagy"motor lenne. Azt szeretném kérdezni tőletek,hogy kinek milyen véleménye tapasztalata van ezekkel a gépekkel kapcsolatban, vagy hasonló gépekről? :)
Előre is nagyon szépen köszönöm! :)
Sziasztok!

Suzuki 250 Bandit és 400 Bandit blokk összefogató csavarok, és hengerfej/vezérműtengely lefogató csavarok meghúzási nyomatékai mennyire egyeznek meg? Mert a 250-hez nem találtam szervizkönyvet. Valaki tudna nekem ebben segíteni?
Köszönöm!
Továbbra is eladó egy Suzukis ezüst sárhányó 650-es bandithoz 2005-től. Papírjaival, szerelési útmutatóval, Tüv könyvvel. Több modellre is rámegy, de csak bandithoz vannak csavarok hozzá. Teljesen új! Odaadom az eredeti ár felééért 25000 Ft. Ugyanitt 2007-es típustól suzukis bukócső és topcase tartó konzol.
Szia!

Már 10 felett jelentkeztek be Mecsek túrára, de szigorú a menetrendünk!
Amit fixet tudok mondani, hogy 12:30-kor a Mecsek pihenőnél leszünk.
Szászvárra számításaim szerint dél körül érünk...
Kissé zsúfolt a hétvégém,igyekszem arra tévedni...
Szinte tökéletes útvonal,Hetvehely körül lesz pocsék az út pár km-en,túlélhető.Komló-Mánfa frissen aszfaltozva!
Mikor lesztek kb Szászváron?
A D pontnál lehetnek gondok, amikor átkelünk a kertvároson. Tudom lemehetnénk a 6-os útra, de az olyan snassz. Amúgy a városon kívül nincs gond, ott vágom az útvonalat.
Vasárnap tolnánk ezt a karikát, aki kívülről ismeri Pécset azt szeretettel várjuk.
Én lesz...m az útvonalat az előttem haladó után mek.

Úgyhogy a fővezér Ataa kérdi mer van valami mittoménmilyen út ahol eltévedhet.
Dombóvár-Magyarhertelend-Orfű-Pécs

amikor jártam haza suliból örültek neki cimbik, amikor kentem neki orfű után a Kadétának...

bocs, hogy belevau
Tudnál mutatni utat vasárnap a GS 500 kompániának Dombovár-Pécs kanyargós környékén?
Ok, köszi
Nincsenek bontatlan csomiban, a zacskók teteje ki van nyitva, csak akkor ennyire nem látszik a képeken.
Ha mentek pár km-t, akkor hogyhogy bontatlan csomiban vannak?
ha itt nem megy el,nezz be a gsxf es topicba,ez a meretuk
A lényeg, hogy nekem nem kell, én úgy kaptam ráadásként.
mondasz valamit, nem csak a szád mozog
lehet magas uszoszint ,................... de a subi tűt lejebb ted ,, söt a legfelsö rovátkába és onnan indulj a kisérletezéssel ............................. de a karbiban lehet más baj is ....
Valamit elírtál, a képek alapján az első 14 fogas, a hátsó 47-es!
Ha valakit érdekel van 600-as Banditra első-hátsó fogaskerekem, szinte új, néhány km-t ment.
Az első 47, a hátsó 17 fogas, óccóé eladó...
A légszürő előtt sem volt az igazi akkor is kormolt EGY PICIT de nem ennyire a légszűrő csere után kezdett nagyon kormolni, de a légszúró is eredeti japánból jött.
Az alapjáratom teljesen tökéletes, csak gázra kormol mint állat.