Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy ilyen út minden költséget beszámítva kb. mennyiben áll meg?
Az egyik végébe befúsz egy adag hidegindító sprét, ledugaszolod, vársz egy kicsit, majd a másik végébe bedobsz egy égő gyufát. Tutira kilövi a belét
szotyi1!

Íme az útvonal:Ulcinj-Durres-Fier-Vlore-Sarande-Ioannina/görög/-Kalampaka-T
rikala-Larisa,és innen mi Neo Poriba szoktunk menni,mert ott szoktunk megszállni! Aztán onnan minden felé túrák!
Zoli32!

Hol nem? Mondjuk Boszniában kb.80-al olcsóbb. Ezért is járunk oda többet!
Végig a tengerparti útvonalon! Montenegróból lépünk be,most így hirtelen ami eszembe jut Albániában,az Vlore,aztán Sarande! Vloréban szoktunk egyet aludni,Sarandéból pedig át lehet kompozni Korfura!
Az út minősége rendben van 98%-ban végig!
Rohadt drága ott a benya.
Én mást tervezek.
Heuréka! Délkelet!
Nem árt dél felé menni.
Maxxy,milyen útvonalat szoktatok használni Albániában Görög felé?
Az meg minek kell?
Az én láncom olyan tiszta, hogy enni lehet róla.
Flexeld tovább eccer csak szétjön.
BAnditák. A gyári 2001-es kipuffdob, hogy jön szét? A hátsó csavarokat leflexeltem de nem tudom megnyitni. Valami széthullott benne :-( Azóta hangos és szétrázza az asszony lábát.
W5 lánc tisztító spray a LIDL-ben Csütörtöktől 399.-/stück!
Némi tuning van a gépben, olaj túlhűtést meg majd kompenzálom a hűtő takarításának mellőzésével
Ha a motorhoz nincs hozzá nyúlva .. meg erősitve meg izmositva
Max
elöl + 1 és hátul változatlan vagy hátul - 1 vagy -2
ha nagyobb módositást csinálsz eltolod a motor nyomaték görbéjét
úgyan abban az átételben / sebbeség -ben alacsonyabb fordulat ugyanazon km /ó sebbeséghez fog tartozni , ez a fogyasztásra jó hatással van ,,,adig amíg a motor f /ny bírja . De mivel ezen motorok lég /olaj hütésűek ugyan azon sebesség mellet , kisebb fordulaton .....-500-1200 ig fog forogni a forgató nyomaték kisebb lesz és a motor ban lévő kettes olaj pumpa, mivel kevesebbet forog ..így kevesebb hőt is visz el motorol az olaj , mivel lassabban kering... jobban le hűl az olaj hűtőben.. ez által a motor -ban az olaj nem 125 -130 fokos csak 110-115 fok ez pedig ..már hideg túl hűtött ...a kopás sokkal gyorsabb a motor fele annyi idő alatt ki fingik .. A víz hűtés jobban tolerálya ezt a beavatkozást... /hisz ott a termostát aki felelős a motor hő háztartásáért / de ott is fen áll a veszély !
a motorom gyári átét 15/48 ... 151 Le vel 15 soros olaj hütővel

most egy kicsit le tekertem , 176 le -re 16/44 az átét 9 soros + 7 soros olaj hűtő egymás alatt , a két olaj hűtő közt 125 fokos olaj termostát van .

Így működik a dolog .. srácok ! Ne tegyétek tönkre a saját motorotokat !

nekem 110 km /ó 4000 pereg
?

Örülök, hogy a földrengést túléltem....
Mivel minden kilométeróra többet mutat a valóságnál, kb. a hosszabb áttétellel mutat pontosan.
vegyél speedohealert
Egy picit hosszabb váltó nekem is jól jönne. A rezonanciák miatt -500 kéne száznál. Viszont zavarna a sebességmérő csalása. Ilyenkor ti hozzá számoljátok az elcsalt adatot?
Echooooooooooo................................
majd Mikiet kiprobalom,kivancsi vagyok.
parsgor agyaltam mar rajta,de igy olyan jol harap...
majd Mikiet kiprobalom,kivancsi vagyok.
parsgor agyaltam mar rajta,de igy olyan jol harap...
Ha jól tippelek az enyém 16/47-es.
Hát ha 600/650-es akkor mégúgyse kéne.
Ez nem 1200 Bandit, ha megnézed a hátsó lengővillát, rögtön látszik.
Èn sem nyúlnék a gyári áttételhez, mondjuk nem hiszem van még egy motor aminek ilyen overdrive-ja van. (18/41)