Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a subert tű nek nincs kőze az alapjárathoz ... ki is veheted járo motor mellet , az alapjárati benzin szabályozo kis csavarkát ..... tekergesed szorgalmasan ... vagy jobb lesz vagy el bas.. Ha be tekered kevesebbet kap, ha ki tekered többet , ezt fülre csak igazán szakember tudja be állitani , de az sem tökéletes ... üveggyertya kell hozzá .......................... vagy nagy rutin ...talán még a pillangó szeleped rajta fekszik az alapjárati 1 kis csatornán ... ez is hasonló tünetekkel jár !
Ha a légszűrő cseréje előtt tökéletes volt...
Nem lehet,h az új cumó kevesebb levegőt enged át? Gyári? Nekem sem volt jó a bandika a régi szűrővel de vettem egy gyárit és tökéletes lett a gép.
Addig gyűjtök!
Na majd Hétfőn megnézem. ;-)
Sziasztok!

Van egy 250 es banditom, télen cseréltem rajta légszűrőt, onnantól észre vettem hogy kormol iszonyatosan, és mikor bemelegszik akkor haldoklik az alapjárat, nem pörög ki normálisan, a subertünkön a zégert feljebb emeltem, de még mindig ezt csinálja :\ , van valakinek valami ötlete ? vagy emeljem még tovább ?

Az ötleteket előre is köszönöm :D

üdv,
Balázs
Mennyit adsz egy újszerű dobért? Bódis vagy Finster, úgy csináltatta haverom, de nem használta 50km-t szerintem. 650 és 1250 bandira tuti jó.... nem tudom mid van.
Nekem van, majd viszek.. :-) A bömösökhöz meg nem kell Colortune.. Majd kereslek..
egy yoshimura bolt on megfelel? hoki hanggal
"azé nem rendelek colortune-t."
Először mindenki ezt mondja, aztán ha igazan normális setup-ot akar vesz magának...
Az elkövetkező 2 héten, és 4 hétvégén nem leszek... meg nincs itt akasztós benzines tartályom, csak otthon...(az 1400 -hez nem "kell" , SR 500-ról meg nem kell leszedni a tankot ehhez.)
ok, majd átugrok, be kéne löni az karbit, azé nem rendelek colortune-t..:-)
München.
istván hol vagy helyileg..?
K5N is van hasonlo felszereltseggel ennyiert.
Banditák. Nincs valakinek egy eladó sport dobja? Vagy valaki írta itt a gyári megpiszkálását......
Ok! Össze hozom a dolgot! De beszélünk még!
1500 /20 db
Ok! Árat írhatnál, vagy itt vagy privibe! Csak a miheztartás végett! :)
Sztem kb. 22-23e ft/nap.
Balázs ! hétvégén motorozál .. Mány fele és oda adom az 0 gyűrűket de most nagyon sok a motor amit javitanom kell 9 db van egy más hátán ! és mindenkinek azonnal kell tel és és teszem a kezedbe
06 20 2751778 hulu
Tavaly 2 kiló körül,tavaly előtt kb.170e,idén mindennel lesz vagy 250e.
Köszönöm. Még el is képzelhető a dolog. Azért az én sajátomat szívesen kibelezném. Persze para,h elmegy a nyomaték alul.
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni!
Az egyik barátom kinézett egy Banditát!
Nem ismerős valakinek ez a motor?
Eladó Bandit 600s
Szotyi! Egy hét múlva ilyenkor pár 100km-re leszünk csak a görögöktől
Köszönöm,hasznosítjuk!
Hello, ha nem jonne szet es masikat vennel, nekem van egy hibatlan dobom, igaz 2002-esen volt :) az ar....ajanl valamit erte.