Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

minden erdekel, sor4 sor 6 meg kulonosen;-)
IGEN;-);-);-)
Vasárnap jön innen valaki a Hősök terére?
Valakinek eredeti Suzukis hátsó sárvédő GSF 650/1250-hez ezüst színben?Papírjaival szerelési útmutatóval:

http://www.suzuki.hu/pages/dis...

990D0-38G85-YU7
Nekem minden akciós :D Máskülönben nem veszem meg.
Nos első körben fordíttatnék a gumin 180 fokot a felnihez képest,újracentrirozás,próba.....ha még mindig ráz,kuka...
Én Continentalt használok,előre sportot,hátra roadot,nekem bevált utcai használatra.
pfff.. van vagy tiz darab bebaszva a garázsba egymás hegyén hátán Asszem BT020..
Egyébként milyen gyártmány?
Hát ez az... nehéz ügy ez mindenféleképp... Júniusban meg úgyis muszáj újat vennem, mert TÜV-re kell vinnem a vasat, és nem lehetnek rajta különböző gumik. Addig jó lenne, de addig meg nem tom megkaparintani.
jövő hétvégén hazaviszem bp-re..
Napok óta nem mozognak nálam a "szmájlik", csak állóképek. Ez nálatok is így van?
Elvileg kapóra jönne, de hogy jutok hozzá?
A fékbetét füleit is kend be vele finoman..:-) Az is fontos..:-)
Rendben, holnap mindenképp hívlak!
Van ilyen pasztám, holnap ha jössz szólj rám, hogy adjam oda.
A hátsó fékhez vettem anno csak sz@rt sem ért
Betétcsere lett a tuti megoldás
Úgy, hogy fékezéskor nem azért csikorog a fék, mert a ferodol kemény, hanem a betétnek van egy kis mozgási frekvenciája és a féknyereghez csiszolódik. Az adja ki ezt az érdekes hangot. Vagy szoktak egy vékony lemezt tenni gyárilag mögé, vagy speckó festékkel le van festve a betét hátulja.
A hatásmechanizmust ne kérdezd, de erre találták ki és használjuk fékbetét cseréknél..:-)
És az hogy szűnteti meg?
jól tudod...:-) ( ára 22eur/szett :-) )
Létezik olyan, hogy fékcsikorgásgátló paszta.. vagy a TRW/Lucas kínálatában van egy fólia, amit a betét HÁTULJÁRA kell ragasztani, megelőzendő a kellemetlen fékcsikorgást..
köll egy 120/70 zr17-es használh, de még jó gumi ingyé..?
Benzincsap jav.szett 9300 péz.. Köll..?
megfelelő mintázat: lásd kép.. :-) Az összes többivel rázni fog..
na ződi, jöhet a ide a bmw sztori..? nehogy off topik legyen..:-)
Köszi, meglesem.