Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na majd ha összegereblézek egy pár cabon arrow-ra pízt...............az lesz a hangzavar......................lánc most már sose csapkod hála a blokknak se 200-nél se 13000 nél.
Volt szerencsém átélni!
Ha sokat pályázol, nincs is ezzel gond Én kezdem megszokni a krosszmotorom, most épp egy 125-ös RM van, az kb 500-at ejt váltásonként De a nagybandimon ha változtatnék akkor lehet csökkentenék... nem növelnék. De kinek mi tetszik
Mit ne mondjak gyári állapotában sem egy beszpídezett hörcsögként pörög az 1200-as.
Ezt még csökkenteni.....................hááááááát......................
én nem akarnék dízelmotoros gépet.
Bár nem is vettem...................szeretem ha pörög.
Igaz ígyis 5,5-et eszik.
A fordulatszám csökkentés volt a legfőbb ok,nekem így remek.
100km-enként 220ft spórolás! Cserébe viszont legalább rosszul megy a gép (legalábbis nem olyan jól) Ez jó biznisz?
Fél literért vágod haza a mehetnékjét?
Természetesen kicsivel gyengébb lett a masina(többet váltok vissza) de cserébe 0,5-0,6 literrel kevesebbet fogyaszt,és 100-as tempónál 1200-vel kevesebbet pörög a motor nekem ez volt a fő célom.A Gearing Commandert nézd meg,ott minden lényeges adatot megtalálsz.
9000-nél feszes vót a lánc és simán üvőltött.............pláne az RS-3-assal.
Azért leírhatnád a tapasztalatodat...Nem érzed gyengébbnek? Fogyasztásod csökkent? Jelentős módosítás főleg ha az elsőt cserélted két foggal nagyobbra.
Módosul az áttétel
Jelen esetben "hosszabbak" lesznek a sebességfokozatok.
Lehet hogy buta kérdés, de mi változik ezzel az elől +2 hátul -2 átalakítással?
Persze,hogy elbírja én elöl +2,hátul -2 vel használom.
Persze hogy elbírja, én már több mint 10-ezret mentem a módosítás óta.Az enyémen elöl +2 fog, hátul -2 fog a módosítás.
Sőt a láncot sem csapkodta!
A 4 henger sor az meg főleg nem ,persze ha jól van belőve a moci,ha nem tökéletes, akkor össze vissza jár,nekem ilyen volt a régi hondám amíg be nem lőtték,utána viszont selyem
Nekem kettővel kisebb van hátul...Gondolkoztam rajta hogy előre egyel nagyobbat rakok. Csak nem tudom, hogy elbírná a masina.
Sziasztok!
Hét végi guriga alatt lettem figyelmes rá, hogy a leömlők milyen szinten szineződtek el a takarítás óta (cc 300 km) Ja és ami érdekes, hogy sötétednek, majdnem mint ha fekete lenne, pedig nálam aaztán ritkán forog 6e felett a gép és nyugis 100 körüli tempőban vezetek! Tehát ezért nem értem, vagy még egy dologra gondoltam, hogy anno itt reklámozott szert használtam és utána nem volt elég alapos a vizes mostás? Másnak ez nem jött elő a cucc után? Mert anno a régi vason, polir után cc 1500-2000 km-t lehajtva jelentkezett az eslő szineződési hajlam és ez most elég csúnya, pedig esőt sem látott a gép, hisz papírkutya vagyok!
Nem érzem lustábbnak, viszont ritkábban húzok rá az 5.-re. További módosítást is elbír a bandi
A következő láncszett cserénél hátra 1-2 foggal rövidebbet teszek a 16-os elsőhöz. 17-es nem megy fel előre, ez is beleért a dekni lánckerék mögötti csavarjának távtartójába, kb 1 mm-t reszelni kellett
Lánchossz (110 szemes) még éppen elbírta a módosítást.
Most ne nézzetek hülyének de az SV nem rezonált.
Neked egy K1600Gt kéne Koma,
az aztán meg sem rezdül :
Sziasztok skacok!
Szerintetek, ha a váz csavarok a gyári nyomaték többszörösével vannak megtépve, változhat a rezonancia menet közben?
gearingcommander szerint 3200t kell foogni a gyari 3600 helyett.
mondjuk innentol meg csal a km ora is..
Lustának nem nevezhető,4000-nél 2-300-al forog kevesebbet.