Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Piaggio Liberty, 50 quattrotempi.
Napi használat, ha sehova nem megyek, 5 kilométeres utak. Csak nyélgáz, 2.8-3.1-es fogyasztás.
És nincs olyan szagom, mintha lácfűrésszeal aprítottam volna ki egy erdőt :DDD
A kétüteműek sose vótak takarékosak.

Lehetne wartburg topik is amennyit tudnék mesélni.

De kitérnének a tagok a hitükből.
ja, kétféle, csak a lucas elég drága.
Hacsaknem akciós :D
Szevasztok Banditák!A topik tiszta olasz robogó oldal lett.Nekem is van egy olasz "köszvényem".Aprilia Sr karbis 70-es.No ez bekapja nagyon kíméletes hajtással a 4 litert ha nyelezem az 5-öt simán.Igaz a 100 kilómmal óra szerint 110-et mutat a vége ha 15 km-t csal akkor is jó.Írtam a Tábori mesternek,hogy egészséges-e ez?Közölte nyugodjak bele a 4 litrova még jó.Ilyenkor irigylem a Di-Tech-eseket, egyébként nem.
Jó gumival nem elengedett kormány esetében nem szabad szitálnia. Lehet, hogy szálszakadásos.
Szia! Nem hozzászólni akarok2003-as Suzuki GSF1200 Bandit-om van. Pirelli Diablo túra került rá..semmi plussz jelölés rajta. Nagyobb tempónál szitál az eleje. Nem teljesen frankó! Futómű rendben. Hallottam, a motor érzékeny a gumi típusokra. Milyen típusú gumit javasolsz rá?
tehét MCB 681 és MCB 682
Fékbetét ügyben lenne nekem kérdésem:

Az első villára van külön jobb oldalra meg baloldalra is fékbetét vagy univerzális a helyzet?

Mer' ahogy nézem a Lucas TRW 681 és 682 kellene nekem 650-eshez. Javítsatok ki ha tévedek!
Szerintem az!
Az Aprilia előtt Suzuki Sepia-m volt, az lassú tempónál is lenyelte a 3-3,5 litert!
Írj Szotyinak, neki is ilyen motorja van, biztos segít neked valami okossággal.
2003-as Suzuki GSF1200 Bandit-om van. Pirelli Diablo túra került rá..semmi plussz jelölés rajta. Nagyobb tempónál szitál az eleje. Nem teljesen frankó! Futómű rendben. Hallottam, a motor érzékeny a gumi típusokra. Milyen típusú gumit javasoltok rá?
A fiam gilerája 3 felett eszik alattam (112 kg.), már egész tűrhetően megy, (60-70 Km/h. utazó 7500-8000 körüli fordulaton, ezt szereti).
Alattam optimális körülmények között, (szakadékban......) 80 Km/h. körül van a vége.
A scarabeo nem ette meg a 2 litert 100 km-en, igaz nem is ment így.
Akkor a 3liter körüli fogyi az normális?
Nagyszerű munkát végeztetek, szinte egy új motort fogok visszakapni. Köszönöm szépen.
Leszeded a motor bal oldali műanyag elemét, tizes kulccsal kicsavarod a biztosíték dobozt és kifelé kibuktatod amennyit enged. Mögötte találod azt a csatlakozót, amit szét kell húzni és a kettő közé kell dugni a fokozatjelző dugóját. Minden dugó-csatlakozó más és más, csak egybe fog beleilleni. Utána keresel magán a biztosítéktáblán egy kapcsolt plusz szálat és mellédugod a piros vezetéket.
Az igazság az, hogy nekem ez leginkább bevásárló motor a 10 km-re lévő városba.
Legmesszebb Miskolcon volt párszor, ami 35 km.
Gabi kész a verda

http://www.sportmotor.hu/motor...
erre a porvédöre vártunk !
http://www.sportmotor.hu/motor...
Üdv Tasi
KB 3 évig nyúztam egyet napi szinten nyélgázon ingázva Kistarcsa-gödöllő távon.Minden tankolást mértem.
KG sajnos szomorú de nem 62.
Igaz gyakorlatilag mindent Malossira cseréltem benne.
Ja, hát 100 kilós vezetővel mért fogyiról nem tudok nyilatkozni!
Ez mint írtam, 65 kilós személyem alatt mértem!
Én egy sráctól vettem, aki eladta a Banditját.
Egy új Champion légszűrőt, egy olajszűrőt, két teli doboz láncsprayt, és előre 2, hátra 1 pár Saito fékbetétet kaptam összesen 20 papírért.
Óra szerint 92-t megy hátszéllel ráfeküdve, lejtős úton!
Azt is max 1-2 km-en át!
Tehát erről nem tudok nyilatkozni!
De amit írtam, az szentírás, nem farokfényezés!
Mindíg nullázom tankoláskor a km-t, és mindíg a tank menetes részének aljáig tankolok, egy kútnál, egy kútfejnél!
Ja és 100+ kilómmal.
Óra szerint 90-nél meg 2,8.
Ja, a 65 kilómmal!
50-60-nál 2 litert, 60-70-nél 2,5-öt
Le kellett volna törni az élét 2*45 fokban. Akkor kevésbé nyegtetne.
De mióta nincs bennük azbeszt, visítósabbak.
Mennyi most egy olyan?