Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Skacok. A vizes bandita is úgy vibrál 100 körül?
Majd a Francia alpokba nemsokára tesztelgetünk Addig is crossozok kicsit mert a fizikumom 10-es listán -2-es
nem 6ezres a szervízperidusa az újnak?
Kijöhettél volna,Csabu+Kopasz is kint volt,még motoroztunk is utána....
Mi Vanyekkal teszteltük szerpentinezés közben,a vizes jobban gyorsul tisztán látszott,pedig alig használt légszűrőn át lélegzett!
Egy hete adtam el az 1000-est, most csak 1250 van megy egy cross
Annak hianyzik valamije.
Az adott útszakaszon igen.Hozhattál volna 1 sv-t,most jól össze tudtam volna hasonlítani!
Egyébként laza talajon a sor4 karakteréből fakadó előnyök mind elvesznek... nem véletlen, hogy eddig se csináltak ilyen motort.
Őszintén, Csomyét próbáltam. Erősebb az enyémnél, jó az ergonómiája, feszesebb a futómű, ritkábban van szervíz.
Csak próbából tavaly novemberben tendereztettem egyet, 2,05 milla lett volna egy új naked...Szóval ha legközelebb(10 év) is a józanabb énem lesz felül, újra bandit vagy FA lesz, nem akkor tizedik évét meg 150 ezredik kilométerét taposó FJR
Látom jól érezted magad Meg akartalak lepni kint Remeteréten de iszonyatosan fájt a fejem és csak ezért nem mentem ki...
Végülis mi a végeredmény? 1250 a legjobb ugye?
Szóval pár teszten túl kellene még kerülnünk,hogy tisztuljon a kép,vagy attól lenne még igazán káosz a fejben!
Én találtam egy ilyet ... 97-es évjárat
formájút
Nem is értem, miért nem találták már fel korábban a sor4 túraendurókat, mint a Versys 1000. Tudnának olyan ormájút csinálni, amire 40 felett rámennék. Pl a Tiger explorer határozottan tetszik
Varát akartam a bandit előtt,próbáltam mindegyik verziót a karbis 5-sebességest meg az injektoros 6 sebest is,igazából a lánccsapkodást 3000 alatt nem tudtam megszokni,de tényleg könnyedén fordul,nekem kényelmesnek tűnt.
Azért a fékezésnél is bezavarhat ha megindul valamerre...
Ha mondod.
Az csak tologatásnál gáz
Nekem már csak a rémisztően nehéz súlya a gondom.
A vara érdekes állat, kicsit mentem egy topictárséval múlt hétvégén.
Szélvédelem majdnem tökéletes, az üléspozíció nekem túl egyenes, hosszú távon szerintem 50km után törné a seggem. A futómű ve meglepően feszes, a motorja meg érdekes, semmit nem rezonál, csak kicsit turbódízeles. Azaz 2500 alatt nem nagyon van semmi érdemleges, utána viszont egyből arcon lök a 100Nm. Abban viszont biztos vagyok, hogy valaki, aki hozzászokott, nagyon disznón tudna menni vele szerpentinen, a keskeny gumikon gondolatra fordul.
Hát ha az sv-hez csak kicsit közelít a csomag............ja.

Bár én mondtam hogy nem tudok semmit.

Lassan arrafelé kell mennem.
Nagyon lehet menni a dl-el,az erőt itt nemigen lehetett kihasználni,jó kis válozó ívű technikás kanyarok vannak,a tetőn van 1 olyan ami tág ívvel kezdődik,majd beszűkül és újra nyílik,imádtam.