Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Max fél nap alatt megoldjuk (fékfolyadék cserével együtt)
Hali!
Nehogy valaki azt higgye hogy megsértődtem. Hiszen nem az enyém a vas. Nem is lesz! Viszont nagyon örülök , hogy Békéscsabán van ugyan ebben az Árban GS 500 dobozzal a seggén és ami a legjobb 32kw! Holnap megyek megnézem . http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gs_500_e-6776689

Amú
gy van egy haverom most tanul a MAMI ban . Ő jött volna velem csak holnap szlovákiaringen szerel és nem jön haza csak jövőhéten , de rábeszéltem a motorosoktatómat hogy jöjjön velem nézze meg ő is :D
Az még kapóra is jön, hogy te jelentkeztél, mert ha Németországból hazatolom a biciklit, az otthoni tartúzkodási helyem igen közel van Bajához. Kb. 85 km. Májusban megyek motorral haza. 21. (kedd) és 24. (péntek) között vagyok úgymond szabad. Mennyi időt igényel a mutatvány?
Hideg motorral,mint a lehelet,úgy közlekedem.
Meglesz!
Igen
Én is jókat hallottam róla, azért is kérdeztem...
Valaki össze tudna-e nekem dobni egy láncolajzót (fel is kéne szerelni, mert én analfabéta vagyok, valamint egy villáskulcs láttán hányok )?
Lásd a képeim között!
ER5-ös Kawát csak ajánlani tudom!
Nekem volt, tapasztalatból beszélek!
ER-5-tel mi a baj? Nem mintha venni akarnék, de arról még nem hallottam káromkodást
Szotyi!
Ejtsd útba a Komló - Mánfa szakszt, új az aszfalt és tapad mint állat
Tegnap teszteltük Pitivel
Szerintem meg te ha 9-kor indulsz, 9.15-kor ott leszel
Én 9-kor indulok,1/2 10-re ott vagyok,ha száraz az út.
Ha nem lesz szar idő, kilencre odamegyek, de egykor Komlón kell lennem, délutános vagyok.
Holnap Remeterétre valaki?
Utána egy laza gurulás......egy fincsi fagyi Harkányban,hmmm...
Nem) csak képet vadásztam róla a neten)
Rubelben is fizetted?
Megvan a két új sisak. MTR matt fekete, zárt, bogárhálóval, orr légterelővel, belső napszemüveggel. 54e lett volna a kettő, mivel kettőt vettem egyszerre, 51e-ért. Ár-érték arányban szerintem jó. Árához mérten elég jó minőség, csendes, nagy tempónál sem rángatta a fejem. 1630 gramm. Német gyártmány.
Pezsgésről jut eszembe, sógim is vasat keres, '07 környéki gixer 750 érdekelné. Természetesen nemdohányzó hölgytulajtól
Szia!
Ha van lehetőség vidd el szerelőhöz, nézzétek meg a légszűrő állapotát, a kompresszió végnyomást, eszi-e az olajat.
Ezeknél a motoroknál alapvető a rendszeres és precíz karbantartás, és beállítás, ezért évente egyszer érdemes elvinni átnézetni egy megbízható precíz szerelőhöz, karburátor szinkront érdemes évente megcsináltatni. Mivel pörgős gépek ezért az olajat és a szűrőt szezononként érdemes cserélni.
Gumikat kell megnézni, láncot, kipufogót (műszakin átmegy-e vele), mert ezeknél a motoroknál pl egy garnitúra gumi is nagy költség a motor összértékéhez mérten.
Ha ilyet akarsz akkor el kell fogadni, hogy már 40-50ezret belehajtottak, ha szerencséd van akkor kulturáltan. Amibe 20ezer van annak vissza van tekerve az órája, ami önmagában gyanús.
És mielőtt döntesz, ki kell próbálni többet is.
A sajátom eladó (talán), Szarvason megnézheted alkalmanként, hogy legyen összehasonlítási alap.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_250_bandit-
6726474

még fent van, de lehet inkább megtartom még egy ideig
Bering kabátot.
Te mit árulsz? :D