Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én szoktam nem veszek észre semmit....,ja vérnyúllal könnyűűű
Sisaktesztelés céljából.....
2. Az úszó tartócsapját (ha van ilyen) fogóval húzzuk ki, vagy egy kisméretű árral és enyhe kalapácsütésekkel nagyon óvatosan ütögessük ki a fészkéből, majd a rajta lévő úszószeleppel együtt vegyük ki.
Fontos: jegyezzük meg, hogy a tartócsap melyik oldalról volt bedugva a helyére, összeszereléskor ugyanerről az oldalról kell majd visszaraknunk.

Lehetséges, hogy emiatt csöpög a rendszer? Hogy rosszu raktam volna vissza?
Nos!Kiszedtem a karbisort.Mi a pontos teendőm ? Az oké, hogy alja le, az úszó tűje ki és akkor kitudom szedni a tűszelepet is...de mit csináljak pontosan? Tisztítsam meg (bár én semmi koszt nem látok) aztán vissza?
Nekem hombár a páromnak NATO-kompatibils
Viccet félretéve: egy 60-as és egy 54-es kéne
Egyforma a fejetek?...
Ezé is jó a csomag.................nem ke neki sisak.
Nekem most azért is gázosabb kicsit a sisakvásárlás, mert kettő kéne egyszerre és ragaszkodok a két egyformához.
Talán észrevettem, ezért is merném rádbízni...
Szoktál 200-nál körbeforogni? ............................Menő...........
Én vicsorgok.
Dupla o gyurus sisakot hasznalok,annal egyszerubb nincs.....sosem fuzom ki a szijjat csak lazítok rajta egy mozdulattal,bedugom a szíj moge a ket huvelykujjam es mar lent is van. Felfele ugyanígy,egy rantas a szíjjon es meg sem moccan,200-nal is nyugodtan korbeforoghatok....
Hát még én.
Megvilágosodtam.
A csodától messze van azért, de az árát már megkereste, és én ragaszkodom a nyitható állrészhez!
Örülök, hogy le esett kedves Zoli! :)
Ja..........3.szorra leesett...............nem vagyok toppon na.Kicsit figyelmetlenül olvastam na.
robogóra jó,az Aldisba még napszemüveg is van.
bár nekem sincs.
A rokonnak (tehát az ember rokonának) a négyszer drágább sisakja szarabb, mint a lidlis csodasisak. ÉÉÉéérted már?
Ja kezdem érteni a fele a nyúlásról és állról a rokoné a bélés elválás a Lidl-é.

Érrrtem már.

Jóez a lidl na.De akkorse kell.Láttam élőben.
Sokan állítják a TB-n hogy ugyanaz.Ezért jó a Lidl-s.Mert a rokon és ez közt nincs semmi különbség csak levették a márkajelet.
Namostakokkor rokon és jobb vagy ugyanaz.
az a rokon sisakjára vonatkozik
Ja.

"a felnyitható állrész az első évben megadta magát, és a bélése is igen csak kitágult."
"és eddig 1 gondom adódott vele, hogy a bélés kezd belsőnél el vállni"

Tehát ez azt jelenti ha figyelmesen elolvasom hogy egy páncélszekrény tartósságú a cucc.

Értem.
Megkövetlek.Nagyon jó sisak és a tőle 4x drágábbak is csak a nyomába járnak.
Te elolvastad azt amit írtam, vagy csak unatkozol?
Tehát összegezzük.
1 év után bekrepál a felnyitás tehát a súlyát cipeled de haszna nincs.további fél-egyyév után gatyára nyúlik a bele tehát lötyög a kobakodon ez is szar mert nem tartja azt.Hovatovább az anyag is szakad szét.Ahogy halottam a szélzaj is jelentős 100 felett benne.
Ergo védeni nem érdekel senkit hogy véd de 2 év után már nem is komfortos.
Hát..................jól mondta a totalcaros csávó szart tényleg csak olcsón.
Ezt most ne vedd sértésnek.
25 rugóért vett régi marushinom 3 év után is pontyszájat csinált nekem úgy feszítette a pofám és semmi szakadás nem volt rajta.
Mechanika ugyan nem romlott el mert nem volt benne.De legalább nem cipeltem.
Legalább még 3-4 évet adhattam volna neki és ugyanúgy nézett volna ki.
És ez a lidl-s meg talán 17e tehát egy tank benya árával olcsóbb csak.
A védelmet haggyuk de a kényelem és tartósság csak megér egy tank benyát.
Akkor ha már sisak kérdés én is megosztom a fb sisakom eddigi tapasztalatait. A márka Lidl és az én igényeimet kielégíti, sőt mondhatnám azt, hogy a rokon majd 4x annyiba került sisakja szerintem felét sem éri, sokat szenved vele a párásodás miatt, a felnyitható állrész az első évben megadta magát, és a bélése is igen csak kitágult. Ezt az árat nehéz űberelni szerintem és eddig 1 gondom adódott vele, hogy a bélés kezd belsőnél el vállni, a párárt nem ismerem, bár 5 fok alatt nem is motorozom, aerodinamikában nem túl jeles, de a megengedett tartományt simán lekezeli és a nyakamon sem lehet miatta fát vágni, 150 felett már mocorog és beleszorul az agyamba, viszont nem is pályázok ha lehet benne. Igen tudom, mindenki annyit költ sisakra amennyit a feje ér, de ha az őrangyalom így figyel mindig mint az elmúlt években akkor talán ezután is ilyent veszek.
Nekem mondod? (nekem hiába,mintha lóval kártyáznál) Még nálunk shoei sem volt boltokban mikor már én azt használtam
Fenét.
Belebujsz meghúzod patentet rákapcsolod.Pirosat és ellentétesen a simát széthúzod és patent ki oszt kiveszed a fejed.