Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóval megjöttem a Suzuki tesztnapról.
Hullámos,kanyargós,hegynek fel aszfalton a sorrend sztem:gsx1250fa,dl650,busa,gsr750,gsxr1000,inazuma250..............lefe
lé:gsx150fa,dl650,inazuma250,gsr750,busa,gsxr1000....

Gixxer megy a legjobban,de túl keményre volt állítva,főleg a hátulja.
A Busa sztem le volt korlátozva,lestifteltem 1-2ben kb 50-ről,nem pörgette el a hátulját,nem ágaskodott csak ment,de nem volt az a gyomorsüllyedős,a gixxert meg 2.-ban a legkisebb úthullámon is lazán fel lehet húzni kerékre,összességében jó buli volt.
Hidd el te valójában nem akarsz venni főleg VC-s 400-ast.
Szevasztok.
Az szeretném kérdezni,hogy a 400-as vc banditon mikor változtattak a gyártók és kb mit? Egy minél fiatalabbat szeretnék venni (98-99) de nem tudom,hogy mikor kezdték el gyártani ebben a formában.Esetleg 95-ben? És akkor mit változtattak rajt? Motorikusan érdekel hogy a régebbieknek az alkatrészei stimmelnek a 99-es évjáratúba? Vagy az egész motort 90 óta szinte azonos formában gyártották?

Előre is köszönöm a válaszokat
Pedig avval mennyi pirospontot nyertem anno...................muter nagyon büszke is vót hogy mindenkinek 1-2 volt nekem meg 20.
" Jól jegyezd meg kislány, én nem iszom.....................................
iiiiiiiiiiiiiskolatejeeeet
"
adok erte egy rozsdamentes rendszamtartot meg egy uj kymco agiliti fontengelyt. dil?
van par fejnelkuli malackam is...
hazavittem a sogort nevnapozas utan;-)
Folyamatosan.Egy ember rákérdezett hogy vannak e vállnál szellőzők rajta.Oszt annyi.
Szia!
Ha esetleg indítasz listát az érdeklődőkről, szeretnék rajta lenni. Kicsit távolinak érzem magamtól a kormányt (ez nem politika ).
Hát te mit virrasztottál hajnalban?
meg mindig?
Miert nem nezel at a GS500 forumba? Mivel klasszkus elso nagymotor, biztos van aki eladna a motorjat, leinformahato lenne stb.
Elobb vennek ott, mint egy atfujt tankos, sarvedos, kulfoldrol (olaszbol?) behozott motorert.
A futasa ennek is szerintem tajekoztato jellegu.
Kösz az infót.
Meg ahogy eddig az írásaiból kivettem, nem elrontója a jónak
Összehozzuk, Pitit nem nehéz előkeríteni
Valahogy úgy kéne ezt a szerelést összehozni, hogy ha már bajai, oda kéne csődíteni Pitit is, oszt' a nap akár fulladhatna egy egymás hátát csapkodós, iszonyat hamisan óbégatva éneklős, sört vedelős összeröffenésbe is...
Ja............te mondtad hogy nó ekecselés meg még villáskulcsiszony is bejáccik.
No itt nem kell semmit szerelni.Dekra sem cseszeget.

A hengert nem bántani.Nemis kéne több.Pont elég.
Jelzem hogy a 4 hengeresek a téli álom után hirtelen mind az ősi zen útján először mind kollektív emlékezetből hármomhengereznek csak rájuk kényszerítik a felesleges 4.-et.
Nem, de alaposan kell vizsgálódniuk, hogy kiszúrják
Kóstolgatsz, heeee? Attól egy szót se akarok hallani, akinek nincs ki mind a négy hengere...
Még itt kint megkérdezem a Dekra-t, hogy mennyire kurjantják a hátamba a baltát a műszakin egy olajzó miatt. Egyébként könnyen le/fel szerelhető?
Szerintem neki túl bonyolult lenne.
Ez még nem teljes, kormánytartó + hosszabb cső és profi megoldás
Simán megoldottam a te kondícióiddal a dolgot.Simán netem keresztül.
Ehün.