Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jelen
Igen, kemény 2 hozzászólással ezelőtt. Vagy tudok egy pár 10e km-eset 500ft-ért
sziasztok 1250 k7be kellene nekem légszűrő tud esetleg valaki?
Ha hozzáférsz a benzincsap utáni benzincsaphoz, akkor érdemes megcsinálni, hogy miután megteltek a karbi uszóházak, elzárod a csapot, lehúzod a benzincsövet a csapról, és megpróbálsz belefújni. Ha ekkor még "szelel"ahelyett hogy az arcod vörösödne, akkor komolyabban kell foglalkozni a témával. Visszaolvasva pár napot informálódhatsz, hogy egy rosszul záró tűszelep miatt a hengerbe befolyó benzin le tud szivárogni az olajtérbe, és az olajjal keveredni, másik esetben meg tud telni a henger üzemanyaggal, és következő indítózásnál gyertyamenettel együtt lövi ki a gyertyát.

A rosszul záró tűszelep miatt elképzelhető hogy két középső henger annyi benzinnel volt úsztatva, hogy csak miután kidolgozta magából tudott beindulni. De lehet sok más egyéb is, csak továbbfűztem a nyitott benzincsap jelenséget... Kintről van ez a gép, vagy magyar kéz alól?
A légszűrőben sejtelmem sincs mennyi lehet, az órában 25500 és gyári szűrő volt még venne, szóval ki se mondom mire gondolok Sportlégszűrő meg nem kell bele, ugyanis holnap kapja meg a gyárit 8E ft-ért
istvan.knabkukacyahoo.co.uk
Mol-os láncsprayt Győrben a Damjanich utcai motorosboltban kapsz.
Nem akarsz e helyett valami mosható KN szűrőt?
Pont van nekem egy felesleges.
Szombaton 9 órától Suzuki nyílt nap lesz Pécs és Orfű között a Remeteréten. Szerintem én kigurulok. Az Endúró motorosbolt lebonyolításában lesz.
Újszerű állapot, szinte null kilométerrel, nemdohányzó női tulajdonostól
Sziasztok .

Tegnap elővettem a motoromat ( 400 bandit) és beinditottam , viszont nem indult be a két középső henger . :( Majd észrevettem hogy nyitva felejtettem a benzin csapot 1 hétig úgy volt. Majd mentem vele egy kört kb 500 m alatt beindultak a középső hengerek is . Szerintetek lehet hogy benzin csap nyitva felejtése okozhat ilyen anomaliát ? vagy más baj van vagy volt... :)
Köszi ..
Sziasztok! GSF 600-as csodámra nem találok sehol magyar oldalakon krómozott légszűrő ház burkolatot valakinek valami tipp?
hany km?
Mol kút?Motorbolt?
Kérdezném,hol kapok Molos láncspayt Győr-Sopron megyében?
Jól van, majd tudósíts, hogy kamuztak-e, vagy tényleg annyit bír...
Apróba ezt még simán felteheted.. mostanában lehet kapni ilyeneket utánvéttel is
mint irtam, megjött, a hétvégén megyek haza, befújom a láncot és szétmotorozom magam otthon, aztán átköltöztetem a paripát ide az Alpokba..:-*)
Ma kivettem a légszűrőmet
Az ám ,jut eszembe: mi van azzal a 2500 km-t esőben is bíró láncspray-vel?
K.István! Egy elérhetőséget tudnál nekem adni? Vagy esetleg adok én egy mailt,és arra ird meg a Tiédet légyszi. Fontos lenne,köszönöm!
Szétszedem a régi karbisort és lefényképezem majd.
Van egy képed erről a típusú tűszelepről ? Vagy tudsz linkelni egyet ?
Kíváncsivá tett a leírásod, mert az enyémen a leírásod alapján totál
másmilyen a tűszelep, meg a támasztás elve is...
Érdekelne az újabb technika .
Közhelyek:A tanulópénzt mindenkinek meg kell fizetni! :)

Néhány, utólag mindig megtérülő "mozdulat", elv. Mindig legyen egy "kályha" ahova vissza lehet menni. Pl egyszerre csak egy karbit bontani meg , és mikor elbizonytalanodsz, még ott egy másik segítségnek(nem igez az egy karbis motoroknál ). Pár fotó menet közbeni dokumentáláshoz mindig jól jön szintén. Utána fel lehet raknia ide a fórumra hogy vakok között félszemű legyél!
Még rövidebb műveleteknél is kifizetődő, ha kiszedett kötőelemet az alkatrész eltávolítás után bár fordulattal visszakapatod a helyére. Így az összerakáskor nem kell gondolkodni fél marék csavar láttál (ha egyáltalán megtalálod) hogy melyik hova kerül...
Ezzel a trükkel áthidalható ha egyszerre több motor is bontva van, és mondjuk hosszú ideig nem lehet velük haladni, mert pl nincs alkatrész, vagy idő...
Azért megnézve a klipped a múltkori "járatásról", jól jellemzi a fórum színvonalát a kapott hozzászólások. Egy srác már akkor írta hogy nem jár simán, de a többi pontagyú csak elnyomta, hogy jó az húzzad neki...