Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

googleba beírtam a típust meg azt hogy weight
Ezt a súlyadatot hol találtad a nolanról?Én nem találok sehol..
A kezelése bonyolultabb ,de nekem nem,kb 20éve használok shoeit...
Má mé lenne 2 fémdarab,1 patent és némi műanyqag heveder bonyolult?
Nekem tök egyszerűnek tünik,de tuti bonyolultabb mint egy sima bedugós csat,ez tény.Én viszont hamar megszoktam.
Utána rájöttem csak először bénáztam vagy 2 percet.................a pirosat kell meghúzni.
Mióta megmutatták fél éveel a vétele után hogy nyílik ki a D csat nem olyan vészes.
Kár hogy mára elfelejtettem.
Azokat most én is nézegettem a louis-ban, és tényleg érezhetö különbség van egy alacsonyabb kategóriához képest kényelem terén. Ugyanakkor számomra bosszantó hogy nem képesek egy normális csatott belerakni, hanem azzal a biszbasz D gyürüvel árulnak egy ilyen nívós sisakot. El tudom képzelni hogy megszokás kérdése, de én azt nem akarom megszokni, nagyon szeretem a csattintós zárakat, amik ugyan úgy kiszolgálnak egy sisakot, és talán nem is viselik meg annyira hevedert, mint az a vacak. Gondolom te ezt másképpen látod?!
Pár hónapja már majdnem vettem egyet a felnyithatosok is 300 € alatt voltak, és igen tetszett a kék fehér fényezés is, de hiába cuppant rá a fejemre, pár perc babrálás után a csattal, visszahajítottam polcra...
én meg mióta trijumppot pimpelek sóher párti.
De biztos...............momentán nem érzek inputot sisakvásárlásr.
És villantani az Amber szín pleximmel is lehet.
Jogos, nem figyeltem eléggé.. akkor csabunak üzenem
Én mint tippet dobtam fel,nem keresek,én Shoei párti vagyok.
1580g

Ami nem kompozit abból nagyon könnyebbet nem fogsz találni
Nem jó?Amúgy nem drága,de,hogy mennyi a súlya?Fogalmam sincs...és lehet benne villantani a meki előtt,mikor felnyitod a napszemcsit
Szóhoz se jutok.
Ja, hamár!

Volna egy idei akcióban vett Lidl sisak, M-es, valamivel a bolti ár alatt. Az első úton kiderült, hogy kicsi, azóta a polcon pusztul.
Nekem is volt.Ha oldalra fordítottam a fejem a sisak akkoris előrenézett annyira kitágult a szivacs................és az állszíj az ami tartotta a fejemen.
Én schubizok, nekem petyüdtek a nyakizmaim.
Érdekes, volt egy grexem, flip up, 120 felett nem tudtam menni tartósan, mert begörcsölt a nyakam. (zárva, természetesen, felnyitva olyan 80-ig bírtam). Aztán az első subival megértettem, mire mondják, hogy nincs szélvédelem, mert 150-et simán tartottam a pályán "fejileg", csak már máshol kezdtek kapaszkodni hátulról az ólomkatonák
Néha van mégolcsóbban, csak nincs kiírva
Na jó van 48-é is.
Jézus nevére van nyakizmotok rendesen...............gyúrtok rá vagy mi?
1,7 kilós az a sisak.................mi van benne?
Zártszelvények?
És a Pinkmotorsnál 73e.
Kicsit többért Lazer Paname Z-line?
Köszönöm a válaszodat , de a TPS fix, nem forgatható.