Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én már lassan két hónapja használok az autóba fedélzeti kamerát, mert már előfordult hogy oldalról nekem jöttek érintőlegesen teherautóval, meg szemből belém személyautóval kereszteződésben, és letagadták a hibájukat mikor látták hogy nincs a kereszteződésben kamera . A személyautónál még nekem kellett adnom betétlapot, holott úgy jött belém szemből hogy nem is felém nézett .
Csinálok neki tartót a motorra is .
Én a Vaterán tőle vettem ezt, csak én még 13000-ért .
Korrekt eladó .
http://fenykepezo-kamera.vater...
Az elsőt láttam Én is....
Elég jó volt a leírás.
Vatera.....
Ott láttam egy autós töltőről menni HD kamerát.
Folyamatos rögzítés SD kártyára.....éjszaka is!

Valami 15-20 ropi volt. Szélvédőre ragasztható a tükör alá
Ember!
Nem lesz kitől ebben az esetben!

De abban sincs semmi alap, hogy betéped magad egy kocsi elé, és rásatuzol!
Srácok!

Tisztázzuk!
1., A követési távolság fogalmával tisztában vagyok
2., Ez az előzésben részt vevő embernek is az agyába kell lennie, vagyis mikor előzz, akkor azt ugye úgy kell tennie, hogy mást ne akadályozzon, veszélyeztessen.
Vagyis ne úgy előzz, hogy bepréseled magad a következő kocsi elé, mert amúgy nem férnél be.
Ráadásul emberünk simán mehetett volna tovább, hiszen gyorsforgalmi volt (2x2 sáv, szalagkorláttal választva), vagyis nem volt szembejövő forgalom.
NEM. Ő betépte magát a 2 kocsi közé, majd egy pillanat alatt rásatuzott.



No ebben az esetben ez történt.
2-en voltak.
Az első valami speed gép volt 2 emberrel. Ők elmentek.....
Az emberünket még láttuk (mert utána ismét megelőzött minket) ehhez a kúthoz lefordulni:
http://goo.gl/maps/DmHle

És a legkonkrétabban:
NEM MI MARADTUNK VOLNA OTT! És ugye ilyen esetben mi van?
Asszonyt megbüntetik 10-20.000ft-ra, mert nem tartotta be a követési távolságot. Emberünket meg viszik tepsibe.....
Ki jár rosszabbul?

Vagyis próbálj meg autós fejjel is gondolkodni. (Én ezt gyakorlom minden nap......hiszen nincs B-s jogsim)
Szóval ezt mint motoros a motorosnak írom......nem bunkózásból

De más sofőrnél ki tudja mi történhetett volna?!
Kösz, mentettem.....
Itt is kapható, autós fekete doboz. 15e körül van és memóriakártyára dolgozik. Mindig az utolsó fél óra van benne automatikusan. Bíróság is elfogadja vita esetén.
http://www.argep.hu/trend/AUTO...
Ez így van ha csak nem tudom bizonyítani, hogy féktávon belül jött vissza elém az előzésből....,de mivel itthon kamerát még kevesen használnak így erre kevés az esély....amúgy az oroszok miféle kamerát használnak?....már sokat agyaltam azon, hogy a bizonyítás miatt én is használnék ilyet...
Ez mind érthető, de ha valakibe belemész, utólag nem tudod megmagyarázni a rendőröknek -sajnos.
Hát erről van véleményem erősen.....volt motoros haver aki elvitt a szokott útvonalán túrázni ahol is beérve Győrbe a tábla előtt gyorsban megelőzött egy buszt vagy 120-al és mi alig fértünk be elé mire ahogy megelőzte azonnal 30-ra fékezett mert onnantól volt egy 30-as tábla...majdnem, eltiport a többi közlekedő mert erre egy négysávoson senki nem számít, hogy megelőznek és azonnal a tök üres úton befékeznek....hiába van onnantól 30-as tábla mert nagyon nem életszerű.....ne meg szívesen végigviszek bárkit a nulláson a kamionnal párszor, hogy megnézze mi a betartható követési táv....annak ellenére, hogy én maxi távot tartok ahol csak lehet...
Követési távolság azt jelenti, hogy az előtted lévő vészfékezése esetén is biztonságosan meg tudsz állni. Ha valakibe hátulról belemész, ott csak bocsánatkérési jogod van.
háát, a követési távolságot tartsd be mindig, az a tuti...
Drága kedves (ahogy Én láttam) Banditos barátom, kinek a rendszáma: UHB-977

Te, ki, ma, a 4-es "gyorsforgalmin" haladva beállsz egy Lanos elé (a haverod meg megy tovább) 130-al.....majd hirtelen a rák se tudja miért ráfékezel......

Élni akarsz vagy meghalni?
Mert egy ilyen szitu, és egy kicsit szarabb sofőr - És te úgy rommá törsz, hogy a darabkáidat a szélvédőről kapargatják le!

Ésszel gyerekek, mert nekünk csak 1 életünk van!
Ha pedig ilyen esetben a gyerekemnek történik valami baja - aki fáradtan alszik hátul - a saját bukósisakoddal verlek agyon, ha netán még élnél, mire megáll a pillanat.
11 eveset is lattam mar,de Marcie is megvan 8,ha jol szamolok
vannak ki gyertyafurat szellozok,merolegeseka.gyertyafuratra,a leomlok fele mutatnak. Gondolom eltomodtek, igy a gyertya vizben all. ki tudod pucolni fogpiszkalo vastagsagu "celszerszammal"
Eladó Bandita!

Ha megbízható útitársra vadásztok a szezonra s túl!
Sziasztok!Velem az történt hogy az 1200-as Banditomat alaposan átmostam rá 10 percre próbáltam beinditani de csak nagyokat puffogott időszakosan. Ma reggel is ugyan ezt csináltam.Ha valaki tudja esetleg sejti mi a baj kérem szépen irja le nagyon sokat segítene !
hja, akkor az jó ...a következő is ilyen gyári lesz, így megéri az árát
Sehol sem vibrál.
10 év lenne az akksi kihordási ideje?
meg egy ket evet birnia kene a gyarinak
amúgy majdnem kellett egy aksi, de töltés után indult a vas....
Is mint mi? A boxer BMW-k?
Úgy értem, ott 24 ezer a szelepállítás, az a leg melóigényesebb.
Egy olajcserét ne nevezzünk már szervíznek :D
Laza talajra van egy külön motortípus. Én nem vagyok vadász...