Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A GS-500-on kívül sok minden nem marad tényleg. ER5 kawát inkább ne, a cb500-at annyiért meg sem mutatják. Kintről importálni sem játszik ennyiért.Titkos tippem: Yamaha XJ600 Diversion.
Hudenempezsgek.
Ja, indul a pezsgés.
Szezon árak indulnak, mert én is a héten tudatosultam vele, hogy egy kollégának vasat keresgélünk.
Hihetetlenek ezek az arak.
En a viszonylag szep, jo, felextrazott 650-esemre nem kaptam meg 600-nal jobb ajanlatot (latatlanban).
De voltak ennel jobb ajanlatok is.
Jól mondta Zoli mester, vegyél egy Gs-t azzal nem lehet annyira mellé nyúlni és talán pár évet ki is élvezhetsz belőle, mire tovább adnád, ezeket a 250-400-as gépeket lehetetlen eladni, mert aki szerel az ismeri. De van egy remek kereső itt az oldal jobb felső szegletében, írd be a típust és sértődj meg a kritikákon, de még mindig ez a jobb mint ha egy ilyen 180kg vas bent állna a garázsban, alkatrészhiány miatt! Sajna itt kemény emberek vannak, akik nem véletlen javasolnak mást, vagy hogy olvass utána (István), mert lehet fiatal vagy, de az ősz halánték akkor sem vonzó 20-on évesen :)
Amúgy a motor hangjával arra céloztam , hogy a blokkból nem jön semmi csörgő zörgő hang. Igazából fél éve vadászom a motorokat. Kawasaki zzr-t akartam de az nincs 35 kw os vagy ha van akkor már rég eladta!(nem értem miért nem vette le hirdetésből) Annyit még , hogy 400 ezrem van a mocira átírásostul , vagy kicsit több , mert még jogsit is fizetnem kell.
Amúgy köszi , hogy ennyit segítetek.
Jogsira csak most megyek :D De jó lenne ha sajátommal mert akkor így még egy tízest le tudok faragni a jogsi árából.
Régebben volt az a vicc, hogy "akkor te olyat ne vegyél, mert nagyon át fognak qni"!
Egy jó tanács! Minden motoron van legalább fél óra nézegetni, tapizni való, addig be sem kell indítani. Ha az érdekel hogy "jó hangja" legyen akkor inkább egy hifi-t vegyél.
Bár Magyarországon mindenki motorszerelőnek születik, és mindenki agyon ajnározza a motorját ez a hazai kínálaton egyáltalán nem látszik meg. Mielőtt nehezen összekuporgatott zsebpénzeden vennél egy 15+ éves bontószökevényt informálódj a neten hogy mivel akarsz szembenézni. Jobb előtte izgulni, mint utána szenvedni, mikor a kezedbe kerül egy "megkímélt példány".

Sok helyen találsz motorvásárlási ötleteket, praktikákat, ha nem készülsz fel belőle, csak az eladónak kedvezel. Hja meg utána nekünk okozol remek alapot arra hogy jót nevessünk a te károdon.


Ezen én se tok változtatni.Kell akkó egy 25Kw-ostat keresni vagy egy 250-es MZ-t.
Nem fog menni a csere: életkor: 20
Belpiacos,öreg,kispénzű és kistudású fiatlok által hajtott és karbantartott sokat pörgő kisköbcentis pörgős járgány.
Nóóóóóóó.

Mondom keress rá egy GS 500-ra.

Az A korl-jogsit 6000 ért becserélik tanfolyam nélkül AK-ra az már elégnek kéne hogy legyen egy GS-re.
Kormánymagasító. Lassan gyártásba kerül, az elkészült rajzok alapján.
Sokkal bővebben a mintagyártás utána...
Nemrég adtam el az 25 ös ETZ-t . Mostmár jöhet valami komolyabb. Hú de szégyellem magam , hogy ilyen alap dolgot meg sem kérdeztem. Tök gáz. Mind1 nézelődök tovább. De ha már itt vagyok akkor itt csabán max 35 KW -ig nem tudtok eladó motort? :)
És tényleg! Közbe felkerült használtautóra http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_250_bandit-6782599


Hát akkor ez így nem igazán jön be! Túl kicsi a 250 nekem.
abból hogy rá kell nézni! :) Kicsit nézz utána jobban a banditoknak, és utána vegyél, de 250est semmiképp. Vegyél egy jó 125 öst azt már kapsz ennek az árába, aztán jöhet a köv ranglétra ha már azt kimotoroztad!
Azigen! Most döbbenek rá , hogy meg sem kérdeztem , hogy hány ccm!
Annyira csak azzal voltam elfoglalva , hogy a kw beleférjen a jogsiba , hogy meg se kérdeztem , teljesen azt hittem h 400. De biztos , miből derül ki ?
de ugye tudod hogy ez egy 250es bandit!
Ez nagyon érdekesnek látszik, bővebb infód van róla?
Leírnád , hogy miért ne? Nem sokat tudok a banditokról , csak annyit h a változó szelephézagosat nem szeretik szerelni a szerelők.
400-as banditot ne.....................inkább keress egy GS 500-ast.
Jobban jársz.
Sziasztok! Ma néztem Békéscsabán egy 400-as banditot. Nekem tetszett , meg a hangja is jó volt , nem hallottam semmiféle csörömpölést , zörgést ilyesmit. Menni még nem mentem vele mivel nincs még meg az A2 jogsim. Azt szeretném kérdezni , hogy mire figyeljek ha megvenném? Van valami tipikus baja?
Üdv:Imi!
Megér az egy ezrest is.