Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az egyik tesztpilóta úgy indult el vele hogy rossz volt nézni. Billegett mint a rosseb, azt hittem ki se fog tudni kanyarodni az útra.
Az intruderre nem tudtam rávenni magam,pláne a sok kanyargászás után nem akartam büntetni magam!
DL nem kifejezetten ugyanaz................talán 3x gyengébb.

Bár fene tudja én csak ugatom a holdat.

Egyenlőre féket befejeztem és gyári beállítású a futómű.
Talán jövő hétre lesz annyi időm hogy teszteljem egy körre.
Azzal a nagy bálnával nem mentél?
az egy hitvany gumi,uaz mint a z6.
es hanyan imadjak!
Nem úgy tűnt...előnyt is adtam...
Állítólag 1 árnyalattal feszesebb a futóműve,ez az enyémhez képest egyértelműen érezhető,meg élénkebb a gázreakciója,valamennyi közül ez tűnt a legkönnyedebbnek ezen a szakaszon,sima aszfalton a gixxer agyonverne szinte mindent.
Lehet csak félgőzzel akarta.
A dl650-en a félbütykös gumik meglepően jól viselkedtek,olyan érezhetően sodródva lehetett vele fordulni,a felvezető a busával ment előttem de nem tudott lerázni 1m-t sem.
Én ahogy néztem, az FA nem sokban különbözik a Banditól. Első lámpa és idom a gixxerre hasonlít, fokozatkijelzős műszerfal (végre rájöttek, hogy hiányzik a Bandiból) és feketére fényezett blokk. Szerintem 98% ban Nagybandi.
Már volt superbike kategória teszt.
Hál istennek stradat nem vettem.
Ebben látatlanban is biztos vagyok....
Volt fent 1 tiger800,ismertem is a gazdáját,de nem mertem elkérni 1 körre,neki előtte varaderója volt,szerinte a tiger mindenben jobb.
A gsr-en pirelli diablo strada volt fent, hegynek fel le kellett koptatnom a széleiről nagyjából a formaleválasztót,de még lefelé is csúszkált...
Akkó felemás.................jó me a nemondom mi 13-as verziója lazán jobb tőle mindenben.
Fotómű kellemesen feszes,féktávon picit orra billenős,fék érzéketlen,blokk harapós,gázrekació jónak tűnt,a banditra nem cserélném el,a gsx1250fa-ra meg pláne nem!
Megvolt,sok a 60-as meg 40-es tábla,amúgy 2,-ban üveghangon fordulós ,tapad bitangul,de mellőzni fogom,sok a szőlőkhöz a bejáró...
A géeser milen?
Megfontolandó!
Kérjé turbósat.
Én is erre gyanakszom,de hirtelen kellett elindulnom utána meg már csak az utat néztem,leforgott 160 fölé így is 1.ben de nem volt az a tolóerő amit vártam,majd legközelebb okosabb leszek.
De léehet, hogy nem A-ban volt...van nekije gyári butítása is.....ha véletlenül C-ben hagyta valaki akkor úgy mehettél.....
Ezekből egyik se mozgatta meg a fantáziám.
Meg is kérdeztem,szerintük nem volt butítva de én nem így éreztem,sajnos b-king nem volt.
Megnézted, hogy a busa miben volt? ...A, B vagy C-ben?...Kinget miért nem próbáltál,..nem volt?...