Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fogalmam sincs, hol találok ilyen szerelőt itt falun.
De utána olvasva, tényleg ez lehet a baj, mert a végsebesség megvan, csak a gyorsulás a gáz.
Ha nem tul regi az olaj benne akkor egy vekony hezagmerovel vagy vekony muanyag lappal benyulsz a szimering es a csuszoszar koze es korbehuzod. Nagy valoszinuseggel kijon a kosz es rendbejon hacsak nincs tenyleg elkopva.
Egyébként a szerelő szerint még egy évet is elszambázhatok a fékfolyadékkal, mert kristálytiszta, de aprópénzbe kerül, és én a nyugalmat szeretem. Kocsinál és motornál is mindig inkább korábban cserélek mindent, az a ziher.
Wolpertshausenben, Schwäbisch Hall mellett. A6 autópálya, 44-es kijárat.
Urak, köszönöm a segítő szándékú hozzászólásokat. Végül Mikir tanácsát fogadom meg. Az olajat, a szűrőket, és gyertyákat lecseréljük mi, a fékfolyadék marad a szakemberre.
annak ugyan nem aet a felbontas.
motul teloolaj 2800,athena szimmering par 2200.
bp
Az a jobbik eset, ha állnak és vakarják a buksit, a rosszabbikba belegondolni se akarok
Tomi, hol laksz Germániában..?
már lehet hogy késő, ott állnak egy levegővel teli fékrendszerrel és az istennek sem tudják, miért puha a fék még mindig..:-D
Lehet róla szó...
Mennyi a szimering? Mennyi az olaj? Milyen gyártmányúak?
Van egy liter 15-ös teló-olajam, de már egy éve fel van bontva. Tud a levegőből nedvességet felvenni?
Te hol laksz helyileg?
Valszeg gyári folytott az elektronika.Egy gameboy-os szerelő fe tud rakni rá másik nyitott progit.
Ez mondjuk lehetséges...
szimmering+olaj meg kis penz a radioert? ;-);-);-)
Bingó! PAKETA-9A

Ilyen, mint ez:
engem mar tobb csapagy es szimmeringboltbol elhajtottak,kerdezz korbe. a direkt motorba valo 2200korul van
A DI-TECH-nek Spuri a gyógyszere. Mióta a lányoméba spurit tettem, úgy működik, mint a svejci óra. .
Azt beszámolták ebbe a motorba, ergo: 1 Di-Tech-től megszabadultam, most lett helyette egy másik.
Az előbb ment vele a gyerek a határba huzamosan 60 km/h. felett, már elvánszorgott 80-ig, de a gyorsulásától nem estem hasra.
15-öst célszerű és lehet kapni csapágyboltban szimeringet hozzá...1 liter összesen elég a kettőbe, de pontos adatot a manualból bár úgyis felírja valaki pár percen belül...
És milyen vastagságú olajat tegyek bele? 10w vagy 15w?
Mennyi kell száranként bele?
Szimeringet tudok hozzá venni szimeringboltban, vagy csak típus specifikus jó bele?
Szia!
Nem akarom senki boltját rontani,de nekem van egy karbim,igaz nem tudom jó e a 1200-as ra.
"Fűtéses, pillangószelep érzékelős"
Az enyémből szivárgott a benzin úgyhogy az úszóház,úszó és tűszelep cserélve lett benne.A többi alkatrészéhez nem nyúltam.Ha feljössz érte Budapestre van lehetőséged kipróbálni a folytószelep érzékelőt vagy akár az egész karbit.Hátha megoldja a gondodat.
Én megcsináltatnám szezon előtt.
Ma kerültem egyet, egész türhető idő volt.
Lehetséges, hogy ebben az időben jó fél literrel többet eszik a moci?
A másik kérdés: Észrevettem már néhány alkalommal, hogy az első teleszkópomon van egy vékony olajcsík, azon a részen, ameddig belecsúszik a teló a csizmába. Innentől fogva gyorsan meg kell csinálni a szimeringcserét, vagy van még 1-2 év?
50 ccm-es Aprilia DiTech-em van.
Óra szerinti vége 92 km/h alattam. (65kg)
Nagyon jól gyorsul, lealázok mindenkit a a városban!:-)
Autókat is.
Fogyasztása 2-2,5 lityi/100 km, még ha hajtom is.
Eddig gondom nem volt vele, igaz első tulaja vagyok, és még csak 6.000 km van benne.
Ja, amúgy 5 éves.
A runner nem annyira vészes...............de azé élj gyanakodva.
Jáj, az a Ditech, az az ördögtől való