Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Simán küld bele semmi gond nics vele.
Havert keress aki fenn pumpál és tölt míg lenn te egy szilócsővel egy befőttesüveggel és egy 8-as villáskulcsal harcolsz.
Én az elsőt használom, és tökéletes!
Na, azt mondták 313 euróért már le is szervizelik a motort Nincs más hátra, egyedül kell csinálni. Akitől rendeltem a "belevalót", a Motul dot4-es fékfolyadék helyett 5.1-el állította össze a csomagot. Ha jól emlékszem,egyszer ment itt egy beszélgetés, hogy érezhető-e javulás az 5.1-től. Tehát következésképpen bele lehet azt is tölteni gond nélkül, igaz-e?
hosszú lista lesz.. de hajrá..:-)
Én is 106 kg vagyok, úgyhogy nem mondanám, hogy kis méretre van szükségem. Bár ugye 100 kg alatt nem férfi a férfi. Állítólag....
Bemegyek egy horgászboltba, mert a munkavédelmi itt nagyon drága.
a szerelhetoseg meg a hibak erdekelnek.
boxit probalni mikor lehet? ;-)
Tengelyeket és perselyeket lehet cserélni?

Valamikor fussunk össze gépedre kíváncsi lennék.

Írj rám: gyrzslt@gmail.com
akkor marad a befújás és kiderül..:-)
Igen rendben.
alapjáraton fújj be féktisztító spray-t a szívótorkokra, hátha fals-ot szív.. Ugyanez tedd meg a közvetlenül a karbiknál a fojtószelep tengelyeknél... (Szinkron, szelephézag rendben?)
146600km
Ingadozik az alapjárat.
A szenzor rossz szerintem, de az nem lenne ok erre.
mennyi van a motorban...? Nekem 140e km felett és semmi baja a karbisornak... Nekem van egy vadiúj, tartaléknak vettem, de minek..?
Egy kicsit el lehet kopva és a lehetőségeket nézem.
minek köll neked komplett karbisor....?
Sentinel 5 eve mukodik, gond nelkul. Ajanlott cucc. Meg szoktak lepodni mikor megszolal, legfokepp mikor folejuk tornyosulok.
En itt vettem.
Szerintem kapsz hozzad kozel is.
Szevasztok.

Suzuki Bandit gsf 1200 olajhűtéses-hez tudtok komplett karburátor sort? Fűtéses, pillangószelep érzékelős.
Vagy csak érzékelőt?
Meg kuplung kosarakat?

Köszi
Megjött az új HKS Czech extreme szuper(?) 300 ml-es láncspray.. Tényleg 2500 km-es a hatótáv, esőben is..:-) De az Alpok majd kideríti az igazságot...:-) Ára 16.90 Eur.
Mire vagy kíváncsi? A csodálatos bajor mérnöki zsenialitásra, a szerelhetőségre , vagy a gyakori BMW-s hibákra, amik egy japán motor tulajdonost sosem keserítenek el..? :-D

Egyébként most zavargászom az új vizes boxert, elég kulturált lett az blokk..:-)
..és vinni kellene motorozni..? Ruházom, is ha kell..:-) + ha szereti az Alpokat, kifejezetten szimpatikus..:-)
Nekem KG9-es van. Pageres. Sajnos a sentinel 1100 nem jött össze. Kiegészítőket nem lehet hozzá kapcsolni(pl. doboz szett). Teszi a dolgát habár a hideget nem nagyon kedveli.
Mielőtt veszel valamit én kikérném a biztosító véleményét hogy elfogadja-e. Üdv!
Remélem tudtam segíteni 1 picit.
Meg tudom erősíteni. Pisti féle cucc van az enyémen is. Hibátlan, szép és ócsó..
Üdv!
Az enyém ilyen
Tud mindent amit kell neki.Több mint 10 nap állás után se szívta le az akksit.
Balázs!Én is sokat vaciláltam az esőruhán nekem van egy xxl-es de neked szerintem nem jó.Úgy oldottam meg a dolgot,hogy a munkavédelmi boltban vettem xxl-est kék színű 2 részest úgy nézek benne ki mint egy csatornatisztító,de a Királyhágónál bizonyított szarrá áztam volna.A xxl ne tévesszen meg mert ezek nagyobb méretek 100 kg vagyok és a bőrruhára is ráment.Cirka 5 ezer forintba fájt szerintem nézz körül a munkaruházati boltokban is.Mondom kurva ronda de melyik eső ruha szép.Maga az eső egy okádék! Üdv!Zolti
Kár, hogy nincs benne indításgátló.
Így sajnos kénytelen leszek riasztót venni, mert csak így lesz érvényes lopáskárra a casco.

Akinek vagy motor riasztója, az leírná, hogy milyen ?

Neked is köszi Beep.