Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Senkinek, majd holnap.
mennyi az-az occcssssssóóóóó 25db-os szett,csak,hogy a polcon legyen ha kell

vagy ez is,licites
Szia Sanyi!
Küldtem emilt, nekem nem válaszolsz? :)
Max összegeket írok arról úgyis mindenki ráismer.....há' persze, hogy a legkevesebb nyer...
Vicc vót vazze :D
Részemről publikálhatod az ajánlatom, nem fogok személyiségi jogokat emlegetni.
Ja, melyik nyer, a legmagasabb vagy a legalacsonyabb?
És nem is élek vele....tartom magam a kiíráshoz....a végén tegyem nyilvánossá a téteket?
Na ma leszedtem a tankot, lefejtettem a benne lévő benyát, ami meg a legaljában maradt azt kiszívtam csővel. Hát, voltak benne dolgok... :S De egy szerencsém van, hogy nem rozsdás belül a tank.
ez nem cépppp dolog ............ de nem tudok vele versenyezni
Öltönybe' kell menni, vagy jó a motorosruha is?

Sanyi, ha az enyémet választod, visszajattolok Hiflo Filtros dobozban 5%-ot De csak semmi korrupció
te banyek neeee licitályyyyyyyá tullllll
mint mondtam 25 db garniturába postázok pici haszonnal ...sok db ocso .. vigyáz kocci
Sziasztok van egy eladó bukósisakom ha valakit érdekelne nevetséges áron Römer Tribal RR203 (s-55/56) Súly: 1500gr Állapota kiválló Ár.: 4000ft Budapest VI. ker
Megkaptam...eddig 3 jött.... ...holnap lesz tenderbontás....
MEgtettem a tétem :D
tali64@t-online.hu ide légyszíves.
ezt jó ,ki találtad .... egyem a zuzádat ! 10000 adok érte
Most ,hogy elő kotortad .... most már csak az árat kell ki találnod
10 .es 12 es pont ez kő nekem 14, 16 van
Fingom sincs, arra sem emlékszem mennyiért vettem, nem sokat használtam.....gondolom Ti utánajártatok, pü.-ben akit érdekel elküldi mennyit ér neki és a legtöbbért odaadom.
Ára?
No, előkotortam az üveggyertyát amihez van 1 + 12-es gyertya ( a készletben 10-es van) és egy + hosszabbítószár meg hozzá egy hajlított csavarhúzó beállításhoz. :
Nekem ilyen van?
Mik a tapasztalataid?
Ha nem akarsz sokat költeni olajzóra, akkor : LOOBMAN
Èn gyüjtögetek, nem árulok!
Ki szedted a sárkányodból, és most árulod?
Oda van irva, nem megy a nemet? ;-);-);-);-)
Sztem valami csopper.