Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tsanyi, légy szíves küldjél egy válasz mailt.

Köszi!
A csapatban elég sokan használunk sok éve már. Nekem és másik két motoron van egy keret a táska alatt, ami eltartja, hogy ne érje az ülés alatti idomot, de a SV 1000-en csak ezüst power-tape -el van leragasztva, aztán rádobva a táska. Egy titka van, hogy a cuccot amit beleraksz , reklámszatyorba kell pakolni. A táska ugyan beázik, de így az mindig száraz marad. A ráhúzható zsákok, csak megtelnek vízzel, meg a szél szétszaggatja. Továbbá jó, mert volt hogy a hegyekbe a laza talajú parkolóban eldőlt a gép, de a táska felfogta a borulást, és nem szakadt össze mint a dobozok ilyenkor néha.

Ez az én tapasztalatom az elmúlt 5-6 évről-pár ezer km-nyi túráról.

Tura...
Bocs BT023 kellene nem sokára,lehet,hogy előre is kipróbálom,ha olcsóbb mint a PR2-3.
Gumibol elvileg barmit. Barmit is ;-)
Nem Bt003? Csak mert olyan van itthon egy hasznalt, de az palyagumi.
Tényleg nagyonk drága,de csak hátra tettem.BT03-at lehet kipróbálom,ha érezhetően olcsóbb.Azt is tudsz?Mennyiért?Párban olcsóbb?
Hajlíts alá táska eltartót, mert hülyén áll amúgy. Volt olyanom, annyit ér, mint az ára.
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy használ valaki innen univerzális oldaltáskát?
Én most akarok venni Moto Detail márkájut, és kiváncsi lennék, a Banditon hogy fog ez állni. Stabilan, rendesen felrakhatók ezek?
Gondolom nem oldaldoboz, de az ára sem annyi...
Kösz a tippet, de ma voltam Debrecenben és megérdeklődtem mennyibe kerülne egy szelepállítás és karbi szinkron a Power City-nél. Mivel 15.000-ből kijön, azt hiszem inkább nem próbálkozom vele egyedül, azért köszönöm a linket és a felajánlott segítséget. Jó időt és széles utat mindenkinek, sziasztok.
Má gondoltam hogy egyszerre szervízeled le ne kelljen má az olajjal tökölni.
Bár nekem legalább kitólták 10e-re a csereperiódust.
És olyan szép tiszta villaolaj jött le 12e-nékl hogy szerintem 2 éves ciklus elég.
De majd most az új futókkal kiderül.
ZSELÈKOCKA!
Èn mivel szinte mindig esöben motorozok, így legszüröt is csak hébe -hóba cserélek...
A gyorsulási versenyeken úgyis mindig kicsúszik belöle a kosz!
Ha nagyon koszos akkor megforditom, hogy belefele legyen szörü koszos fele, azt akkor motor menet közben kitisztítja... Ezt most tanultam pár hete itt fórumon!
Stoppi, azzal a tehénnel...
Kábbe, a motorolajat 6 ezrenként is :D
Hát a villaolajat és a motorolajat 12ezrenként nem értem.
Igen, mert Te csak ütöd-vágod a gépet, 1 keró meg stopi, utánna meg csak nézel! :)
Komoly. 12 ezrenként gyertya, légszűrő, villaolaj, szelep, szinkron.
Meg persze olaj.
Ja nem, nem eladó
Akkor csak én NEM cserélem elöírás szerint
Tényleg, vagy csak játszod az eszed? Akkor csak én cserélem elöírás szerint? :)))
Pünkösd.
12 ezrenként cserélem. Szorozd be :D
Mikor jössz legközelebb, akkor :D
Mennyi van a gyertyádba, vagy még a gyári?
Mikor kapom vissza müszert, vagy nekem kell csinálni?
Télleg, elhozhatnád a gyertyákat :D
A héten szelepállítok, gyertyát cserélek meg légszűrőt, aztán féket takarítok, utána mehet a szinkron meg az üveggyertya.
Pont tegnap vittek FJR-re egy párat. Hát nem tudom. Kiszabott drága szerintem. Értsd 56 egy pár road, ez meg 75. Annyiért szoktam robogót venni
Amúgy ja, 20 km/h- val kanyarogsz egy parkolóban jó szűken, és eltűnik :D
Haverodnál aludtál, mikor ez akció volt? vagy mennyit cigiztetek, mire kihült teljesen a blokk? Biztos hogy hideg volt motor mikor a szelepek be lettek állitva?
A rossz szelepbeálltás elviszi a szikronizáció eredeményét is, és ha még össze -vissza tekerget mindent...befonom a hajam...
Egy hidegen szépen középértékre beállitott szelepvezérlés, felmelegített motor üzemire, üveggyertyával keverék állítás hengerenként, aztán a 4 karbi összeszinkronizálása...Az utolsó pár lépés egy tökéletes müvelet során, olyn mintha új motor duruzsolna benne, mikor el vannak találva az értékek-arányok...Amikor barátoknak csinálom, engem hideg is kiráz mikor megjön ez a harmonikus bársonyos járás. Ezért érdemes összeszni pár égési sérülést is...
A PR3 még jobb mint a kettes, szárazon is jobb meg vizesen is,szinte hihetetlen :szakadó esőben ,kegyetlen kanyartempót enged... lehet karcolni a lábtartót,természetesen kiülve,mert nagyon nem mindegy,hogy kiülve van-e majrécsík vagy "ellen" ülve.Itt egy kezdő srác mutatta,hogy neki eltűnt a majrécsík,aztán kiderült,hogy rohadt lassú kanyartempóban is el lehet tüntetni a majrécsíkot,na azóta nem érdekel a majrécsík..
Én is ezt használom, 4-5 munkanap alatt itt van tőlük 1 font postaköltségért, nekem bevált a cucc!
Ja és a Zöldi által linkelt szinkron tesztert alkottam meg én is, és erre mondom azt mindenkinek, hogy a fizikát még senkinek nem sikerült átba...nia!