Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Konzol nélkül, közvetlen az idomra rakva szebben áll a textil táska, és nem is lesz olyan széles!
Sok munkám van benne!
Max ezüstöt tennék rá
Zsír ez a motor.
Egy piros felnicsík kéne még rá
Szia!Ilyesmit szeretnék!
Tudom hogy drága a suzuki. Lassan 10 rongy egy légszűrő. Gondoltam megnézem mennyi németben, mert az interatos srác mondta hogy a német raktárból jön az áru, 39 euros ajánlatot kaptam...
De érdekes 2 éve elmaradt az egyik karbiból egy komplett pilot csavar , arra akkor talán 2800 HUF-ot mondtak, melynek része az o-gyűrű is.

Utánaolvasva tényleg a viton jobb lenne benzines helyekre. Ennek ellenére nekem semmi bajom a NBR-70-es tömítéssel. 2-3 évente szoktam takarítani az üzemanyag szűrőt, cserélni a tömítést. nem látható rajta méretbeli változás,dagadás.

Ritkán veszek gyári cuccokat újonnan. Nagyon jól el vagyok az ebay-es keveset futott minőségi cuccokkal eddig. (első-hátsó telo, kábelkorbács, injektorhíd, főtengely-gyújtásalaplappal, ECU, váltó, féktárcsák, kuplung-fék főhengerek, gyári kipu..., így kísérletezni is bátrabban lehet.)
Pl karbifutesekre vigyazzatok. 3 éves letört egynek a csatija, 4000 volt, szívtam a fogam. Most 9200. Közben volt 6e aztán 7.5e, most 9,2...
Yamahara nincs ralatasom, a honda olcsóbb, ez biztos. A yam "hagyományosan" durván túlárazott cuccokat árul, de pl ismerős most vett 2 gyári féktárcsát FJR-re, listaáron 93 párja. Pont fele, mint egy bandité...
Egyszerubbnek nem egyszerubb, mert olyan bolt nincs a kozelemben viszont nyilvan olcsobb (ja a vilagvege utan lakom 2kmel :-)). Egy pillanatra sem gondoltam hogy 1300ftot egy szaros gumigyuruert, de mondjuk 200at adtam volna mert mas is kell es akkor nagyjabol mindegyre jon ki. A lenyeg annyit lett volna hogy qrva draga a suzuki alkatresz es regen nem volt ez igy!
Egyebkent az nbranyag az nem valami jo benzinhez azt hallotam, mert megduzzad tole
Nem tud véletlen valaki valami leírást, vagy képeket, hogy a Moto Detailos oldaltáskát hogy kell felrakni? Ezer csatot, meg lehetőséget látok, szerintem nem lesz egyszerű rájönni hogy kellene álljon...
csak egy tipp
én itt vásárolok http://www.ktt.hu/?l=termekek&... az emlitet pilot csavar 0 gyűrű ...........3. 65 Ft / db
Ha e lmész egy csapágyboltba kb 50 forintért kapsz egy ilyen o gyűrűt!
Sajnos az az oldaltáska egyikünké sem lesz, egy apró tévedés miatt, de semmi gond, van másik
Én 15 ért megrendeltem egy másikat, holnap nálam lesz.
Ha kicsit is nem úgy áll, ahogy azt én szeretném, akkor az eladó lesz amennyiért vettem.
Petyi!

Nem lenne egyszerűbb ha egy o-gyűrűs boltban rendelnéd meg pár 10 Forintért. Szerintem NBR-70 -es anyagminőségben jó lehet. Nekem a tankban ilyen anyagból vannak o-ringek üzemanyagpumpában.

Üdv
István
Ma felhivtam suzukiekat hogy mennyi lenne az a kis Ogyuru az alapjaratoi csavarnal, mert ha mar szet van szedve akkor ezeket gondoltam kicserelem. Na most tessek leulni!
Kozel 1300 ft darabja annak a kis szarnak! Na mondom megy bele vissza a hasznalt oszt jolvan!
Komolyan mondom a yamaha most mar olcsobb alkatreszekben. Ez nagyon gaz....
Zolti!
Ha nem tudtok alabalázsal megeggyezni oldaltáska ügyben,küld el emailben a telefonszámod és felhívlak.Engem is érdekelne.
kenyer@citromail.hu
Túraplexit valakinek? K7 utáni S-es Banditokhoz biztosan jó, a régebbiekhez nem tudom.
Szia!Mit értesz utaskapaszkodón?
...megennék most egy tábla milkát...(ez jármü szin...)
Túrótortához használtam sokszor.
Bevált.
Sziasztok! Valakit nem érdekel 400-as Bandit-hoz légszűrő?
Gyári csomagolásban 5000,-ft-ért?
13780-05A00 gyári szám
Tel: 30-260-6270
Roland
Én inkább több rétegben a folpack fóliát próbálnám meg esetleg. Vélemény?
Sebbenzin.
Féktisztító nem volt otthon.
féktisztító