Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó hangja van. majd teszek fel videót. csak lenne már jó idő:)
nem tudom rajta volt, Raptor van ráírva. meg van a gyári is.
Erdekes,szinte minden motorhoz van utangyartott olcson, 600as bandithoz persze nincs...
A kepeiden ott egy bandit sportcsovel. Nem bodis dob van rajta?
Festo...
igen.... az usszoház tömi ha már nem tömit ...könyezik szakadt stb azzal nem tudok szolgálni de lehet abból is gyártatok , mert a gyári igen drága
tascner@citromal .hu
Srácok,

Megint események vannak!
2.5 éves fiam játszott a garázsban...Ez alapból nem is lenne baj, de ott álllt magában a bandit.. Na most a fiam valamivel odacsapott a tanknak és 2db kb 2x1 mmes helyen lepattantat a festék!
Érdemes javítófestéket venni suzukinál és azzal próbálkozni vagy inkább elvinni festőhőz kapásból?
Ha házilag akarom megoldani hogyan érdemes hogy minél kevesebb hiba látszódjon később?
A LoobMan oldalról lehet rendelni, de igazából akkor a legolcsóbb, ha 6-t rendelsz mert akkor plusz 4-t ingyen adnak. Érdemes több embernek összeállni.
?
az a dual bódis nagyon tuti!
jaja.
ma kész lett a mocim, majd ha jobb idő lesz akkor hozom el. szelepállítás, diagnosztika, szinkron, szelepfedél tömítés, fékolaj cserék, teloba olaj, szimmering csere. remélem jó lett. (jó is volt)
hali. ilyen olajzót hol lehet venni? köszi
De az gondolom nem ilyen kis gyűrűcske, hanem pl nálad rendelhető hosszú tömítés?
Olyan mint a simsonnál is van 1, csak itt ugye 4 db van gondolom...
Úszóháztömítést érdemes még cserélni.
Ez olyan izgi....
hánykor lesz bontás?
Két hete én is megjártam ezt a gyertyasztorit. Kihajtottam a télibenyát újratankoltam és másnap kezdte. Kb 10km után elment a jobb 2 henger hazakínlódtam vele. Itthon kiszed totál korom csak néztem ( irridium gyertya ) felcseréltem a másik oldallal és 90-el 1ben kikormoltam, pöpecűl működött. Másnap reggel durrog idítás után megint csak két henger megy. Melóban kiszedtem a két ismét kormos jobb oldali gyertyákat kkiégettem gázlámpával a henger kb 4 órán át szellőzött. Összeszerelésnél belocsoltam a gyertyát és a pipát is Wd40-el azóta is megy. Előte, és azóta sem csinált ilyent ! Jah 50 km-et megyek naponta az olajhűtő letakarva az olaj 80 fokot hamar eléri és tartja is nem is hűl és nem is melegszik, a motor száraz helyen áll mindíg. Na ez mi lehetett ?
Akkor küldhetsz is egy adagot. És ezzel a 4-4 darabbal minden gyűrű ki van cserélve ebben a karbiban? vagy van még valami, amit érdemes ha szétszedésre kerül a sor?
Próbáltam képet keresni, amin látszik, de csak ezt találtam. Szegénykémet szétborítottam, amikor szelepkorongokat cseréltem. A két lábtartó között látszik az olajzó tartály
a 32 keihin-be csak a pilothoz és a tűszelephez kell 4 -4 db 1000 postával
Igen, ezzel nyomom Szerintem zseniálisan egyszerű és nagyszerű. Full manuális az egész. Én pl. 2-300km-ként megnyomom a tartályon lévő gombot, így lefolyik egy kis adag olaj (sima motorolajat használok, amit itthon találtam) ami rácsurog két oldalt a hátsó lánckerék fogaira és így megkeni a láncot. Ennyire egyszerű. 4600Ft volt
Nincs valaki Baja környékén, aki elvállalná, hogy esetleg egy egszerű oldaltáska konzolt csinál nekem? Nem kellene nagy durranás, csak ha előre engedem a táskákat, nem tud mögém senki felülni, mert a lábtartóra nem tudja felrakni a lábát, ha hátratolom, akkor meg az indexen felfekszik.
Ez a szett a 600-as bandit karbijába is jó?
pia és benya állo 25 /db postával együtt 1500 sima boritékba