Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyszer Piti írta ,és én felírtam,hogy kb 80mp-ként kell a csepp,de majd kijavít ha rosszat írtam föl
Én ezt a bubis plexis kis idomot vettem rá a louis-ba mert úgyis repedt volt az előző kis plexi . 220-nál még nem rángatta a sisakom a szél mögötte .
Esetleg Ifa szélvédő....
Ez pite a vérnyúlplexihez képest.
Bár neked naked van.
Azt nem lehet csak tömegoszlatópazsal szélmentesíteni.
így néz ki az enyém...
Szerintem az alapplexim ( 1250FA) se egyforma a tiéddel, úgyhogy innentől nem tom. De valamennyit emel a toldalék a légáram ívén, az tuti...
Èn 183 cm vagyok, nekem is annyi volt az èszrevétel a túraplexivel kapcs, hogy ha kicsit görnyedek ès a fejem is lejjebb húzom akkor fölèm terelödik ... Pont ezèrt jutott eszembe a toldat.
Nem tudom mi a vèrnyúl de 650 N. Van ès van rajta egy puig plexi. Annak magasítására gondoltam, ha mondjuk állítható ès kicsit meredekebre állítom akkor többet elterel. Ez csak elmèlet, azèrt èrdeklödök...
Szerintem vannak esetek, amikor segít. Az enyémen pl. a gyári a magasságom (187) miatt nem jó, mert pofánvág a szél, de a kis toldóval pont fasza.
Nem sokat ér sztem,vérnyúl plexi az igen,az kell rá.
Üdv.

Érdeklődnék, hogy milyen tapasztalatok vannak plexi toldóval kapcsolatban? Ér valamit? Túrázásnál hasznos e?
(univerzális toldóra gondolok)

Köszi
Persze: tamasbalint@rocketmail.com
Ja,stimm.
A kuplungba ugyanaz a dot4 kell. Fel literes a kiszereles, az boven sok az egesz rendszerbe.
Mail cimed publikus?
motul olaj, hiflo szűrők, 4 gyertya, meg dot 4, ha jól értem. jól hangzik. az ám, a kuplungba is az kell? és hogy jut ide hozzám az áru?
24e huf dot4 fekfoyadekkal;-)
No, erre gondoltam én is
akkor tökéletes ! 12000.15000 ként csere, azt jó napot
tasi szerintem én nem fogom úgyse addig használni a gyertyát, amennyit bír, hanem intervallumonként cserélem. nem drága, úgyhogy belefér. így viszont akkor jó a sima.
az iridiumos már tényleg jobb ebbe a tipusba 3* anyit elmegy és csak 1.5 * olyan drága
Mivel 2010-es, szerintem a fék és kuplungfolyadék is aktuális.... Egyébként meg sztem nem baj az, ha valaki hülye hozzá, és csak motorozni szeret (mint én). A baj ott kezdődik, ha hülye hozzá, de nem ismeri be, és megszakérti...
Árajánlat a szükséges dolgokra?
Mert ok championt meg meiwat arulnak. Senki se lehet tokeletes ;-)
Szallitok kulfoldre is ;-)
A kartergaz ne verjen az indexbe;-)
ergo ..................hülyeségeket mindenki tud írni

még a difi be kéne meg nézni az olajat