Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Ennek oka lehet, hogy ha nincs megfelelő hőmérsékleten, akkor kormolja a gyertyát?
Van vagy 20 kivezetés.
Melliket szándékozzak kinyírni?
Ahol a műszerfal csatlakozik a köteghez, ott lenni kell egy csatlakozónak, ahonnan le tudod venni a jelet!
Biztos vagyok benne.
Viszont nem mozgok túl jól villanyos témában.
Rajtolnak...
Szerintem simán megoldható...ha elég a jel.
Nem állok neki szétkapni a műszerfalat és hebrákolni rajta.
Ennyire nem kell az olajzó vagy a leállítás funkció.
Zoli!

A visszajelző lámpáról nem egyszerűbb?
Szó sincs róla.

Viszont egy láncolajzó eletronikát szereztem be aminek van egy üres esetén megszakító funkciója.Tehát pirosnál nem csepegtet.Szeretném ezt a funkciót is beüzemelni.Kapcsolóval az esőmódot én kapcsolom.
A másik fele az hogy ugyan tudok forrasztani és egy szivargyujtó bekötése nem okoz gondot.
De egy rossz nyomásszenzor miatt az ECU még csak az önindítót sem engedte forogni.
És igen sok a kábelezés igen kicsi helyen.
Az üres jelzés egy zárt műszer belsején van a kapcsolója meg a blokkban.
Ha lehet így nem állnék neki vezetékeket vagdosni sehol.
Ezért bátorkodtam alternatív megoldások után érdeklődni.
István ha esetleg kipróbálnék egy láncolajozót, a németek mondanak rá egy "istenfaszát" a TÜV-ön, vagy leszarják? Tudsz-e erről valamit? Persze, azért majd becsattogok ezzel a kérdéssel a Dekra-hoz is...
Sziasztok!
Kis segítséget kérnék tőletek. GSF1200 (2001) hátsó fékbetétet szeretnék cserélni. Azaz nem szeretnék, de muszáj. Sajnos a mostanival befürödtem, mert úgy álltam meg mint egy busz. Nem is bánom, hogy cserés lett. Mit javasoltok, milyet vegyek. Ne nyikorogjon, de megálljak vele.
Köszönöm s segítséget
Miért szerinted én szét faragtam mindent a motoron, hogy fent legyen a cucc? Az eső érzékelést meg saját magamra bízom, mert akkor úgy is öltözni kell, akkor meg van annyi időm, hogy 1/4-ed fordítok a csapon és kész. Ja és egy furat került az akksi takaró fedélbe, szerintem ez nem kókányolás azért!
Hát ott csak pici áram van. Valahová el kell rakni ahol eléred de nem feltűnő. Szerintem szeretni fogjuk nagyon.
Lancolajzo elektronikat piros lampanal.van ilyen funkcioja.lusta es hulyebiztosra kell csinalnom.csak egy esokapocsolot es az utantoltest vagyok hajlando kezelni.
Es maradektalanul felszamolhatonak kell lennie ha nem jon be.
Csak akkor vagyok meggyozodve ha en latom hogy jo es megbizhato.
Hát esetleg valami pici felragaszthatósat. Gondolom nem akarsz fúrni semmit. Mit akarsz kapcsolni? Nagy áramot?
Motorra.az enyemre.van gari fokozatkijelzo de semmikepp nem bantanam a dolgokat.olyan kene ami egyszeru es byom nelkul eltavolithato.
Van a külső olajzásnak előnye, ha megálsz egy túrán, tuti sok olaj folyhat ki a fedél alól mikor oldalsztenderre rúgod a gépet és bedől! Nekem ilyen esetekben 1 csepp szokott távozni a földre, de "környezetkímélő" olajat használok, ami állítólag le is bomlik az UW hatására! Nekem még nem volt időm megvárni, de a flakonon ez van.
MIre szeretnéd?
Tuppermi? Nem vagyunk mi olyan sznobok. Nekünk Ázsiás műanyagok vannak, amik gombóccá olvadnak a mikróban :-)
Apropo olajzo .egy ures kapcsolot legkonnyebben hogy lehet megoldani ha nem akarom bantani a gyari kabelezest?
Adjak egy femkeresot?
A tupperware edenyek kozott tuti.meglesz ;-)
Köszi a gyors választ!

Közben utánolvasgattam és amcsi oldalokon is a kikötést javasolják, mert semmi előnye sincs csak 60Wot megeszik. Mondjuk komoly veszteség .
10ezret ez nem ér meg nekem. Ki lesz kötve aztán meglátjuk okoz e valamit.
A tolóüzemi módban teljesen igazad lehet. Persze meg kéne ezt néznem, hogy mennyire tudom a legközelebb fúrni a műanyagba.
Egy hete keresem gőz erővel. Mivel a garázs anyáméknál van és ő szeret rendet tartani ezért valszeg áldozatul esett az olajszóró fej. Meg van az, mert semmit nem dob ki, csak hol?
A régebbi évjáratokon nincs ilyen. Talán 2003-tól aggatták rá ...de ez csak becsült adat.
Szerintem nem te lennél az első aki kiköti.
Azért melegítik, hogy ne tudjon kicsapódni a hideg felületeken mielőtt a hengerbe jut...Az optimális keveredéshez és égéshez szükségeltetik egy adott hőmérséklet, ezért próbálják meg temperálni.
Illik hővezető pasztával, gondolom a méretezésnél számoltak a betét végével is, meg a paszta hővezető képességével.