Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Nem tudja valaki,hogy Hurric Race1-hez honnan lehet kipu rugót szerezni?Most láttam,hogy az egyik eltűnt.Nem találok sehol..itthon. (a google vagy mifene nem barátom )
Szia!
A V2-es konstrukcióknál szokott jelentkezni egy visszaváltási roham az egy hengerre jutó nagyobb ccm miatt, megcsusszan a hátsó ilyenek, biztos van több is, majd a tanultabba meg mondják. Én tudom, hogy nem nagyon fogok életemben ezen a motorkonstrukción változtatni a fenekem alatt, mert szeretem a lágyságát és az esetleges pörgési hajlamát, nem kattog,rezonál annyira mint egy 2 hengeres gép.A fent tartása ebből adódóan drágább ha cserére szorul valami, de azért annyira nem jellemző és a kis Bandi mindent bír, nekem ismerősnél (gsxf 600) túra közben szinte soha nem forog 5e felett és szépen teszi a dolgát viszonylag csekély fogyasztás mellett, ha ez a lagymatag tempót is ilyen hálásan kezeli koromképződés és lerakodás nélkül akkor mindent bír. Nézz körül mert a kínálat bőséges és azért vannak csodás elemek is a piacon, idő van rá válogass!
Üdv
Hahaha!
Barátom mi az, hogy idegbeteg?
Hello! Mi voltunk, van sokminden látnivaló és egy két jóáras cucc. Ha ilyen idö van be kell érni a nézegetéssel! Holnap már talán több érdekesség és program is lesz!
Osztom piti1 véleményét.Nekem ez az első nagy motorom.A sor 4 nagyon jól kezelhető,nem annyira "idegbeteg"mint pl egy sv.Kicsit súlyban nehezebb ugyan de nem vészes.Szerintem kezdő motornak ideális!Én nem bántam meg,hogy ezt vettem....
Szerintem megfelelő önkontrollal, egy jó választás.
Nyugodt motorozáshoz tökéletes, de menni is tud, ha elgurul a gyógyszered.
Nem a legszebb, nem a legerősebb, nem a leggyorsabb, de ha mindent nézel, egy nagyon jó motor.
Üdv lenne gy kérdésem idén teszem le a korlátlan jogsit és egy 600-as banditban gondolkodok szerintetek ez kezdésnek nem lesz nagy? nem versenezni meg eszetlenül száguldozni akarok csak 7végenkét kirándulni a feleségemmel. Várom a válaszokat javaslatokat hogy mivel kéne kezdeni vagy ki mit javasol!
Bakelit?
A nagyon a kislanckerek rogzito anyaja felett van egy szarnyas anya rogzitve egy bkny csavarral, fembol, az a jelado.
Miota megvan a bandit,nem akarok motort venni,en nem jarok. ;-)
Valóban nem nagy összegű befektetés, a felesleges körök futásától kímélném magam
Mit kockáztatnál? 90-napig visszavihető, és biztos van otthon aksid amin tesztelheted?!
Meg ahogy nézem nem arany áron árulják...
Jo estet mindenkinek!

Volt valaki ma a motorkiallitason? Erdemes megnezni?
Skacok!
Használt már valaki akku aktivátort?
Tapasztalat?
Sziasztok.

Megtudnátok mondani, hogy GSF 650-en hol találom a kis lánckerék alatti bakelit jeladó-t?
Mi az egyáltalán?
Valaki tudna esetleg egy képet csinálni a sajátjáról?
Sziasztok.
Kérem segítségeteket!

250-es Banditom fesz szabályzója, halldoklik.
Szereztem egy rf 400-as fesz szabályzót ami állítólag jó hozzá,
De a 3 fekete kábelt ami a fesz szabályzóból jön, nem tudom felcserélheteme.
Hogy kell helyesen bekötni?
Segítségeteket előre is köszönöm.
VAgy tökmindegy a fekete kábelek, hogy vannak?
Na jó, de én csak 1 max 2 motort szerelek, de egyik se karbis.
(tudom, nem csak abba kell )
Ezer db után ad ingyen posta és 40% kedvezmény
már sokszor vetem náluk , a minőség jó ez 32 féle kb olyan 60-70 motor karbijához jó
Nem. PB-palackhoz kellene.
Minek a tömítése?
Ha a gsx-é-, akkor bike-parts-suz.com
Az árak kb a magyar listaárak felszorozva az árfolyammal
Ja úgy OK. Akkor te vagy a célközönség, nem én.
Én szívesebben vennék inkább 32 x 10 db-ot 1760-ért, hogy legyen
ezért rendeltem 32 féle * 1000 db 176 000 ft -ért . hogy legyen
Akkor már inkább innen: http://www.oring.hu
Másnapra ideér.


Jut eszembe nem tud valaki viton-lemezt hol lehetne szerezni? 2-es vagy 2,5-es kellene 100x100mm-es darab bőven elég. Gyakorlatilag 1 tömítést kéne csinálnom: (4 x 2 mm)
Legjobb volna cserélni, mondjuk
Én is vásároltam volna már náluk, ha nem ilyen lenne az üzletpolitikájuk. Nagyon úgy tűnik, hogy nem akarnak eladni, csak nagy tételben.
Hiába 3,65 Ft egy O-gyűrű, ha tételenként minimum nettó 300 Ft a minimum számlázható összeg + nettó 950 Ft. Azaz minimum 1250+ÁFA ha akárcsak 1 db O-gyűrűt rendelsz. Ugyanennyiért persze kaphatsz 60 db-ot is (mondjuk ha 5 Ft/db), de csak egyforma 60 db-ot. Ha már 2 féle kell, akkor (300+300+950)*1,27 Ft.
Most megyek ki felrakni, nemsokára kiderül...
Ha valakinek 0 gyűrű bánata van 32-36- 40 mikuninhozz

most rendeltem mindenhova 1000 -1000 darabot szívesen garniturába postázom