Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha van egy fel napom motorozni,en mindig feletek kotok ki ;-)
Na ja, egy z6 nyaron alattam is elforgott hatul,kukkoltem is,hogyezmi.
A pilot roadot direkt probalgattam, eso, ket fok, gyorsforgalmi,de nem indult meg kettoben hatezres fordulatig. A pr2 elete vege fele 4500tol meguszott vizen siman
BT23-massal...
Viszont a BT23-massal jártam tavaly szeptemberben a dolomitokban, és osztrák részen 5-6 fokos homérsékletnél, vizes ut, ut mellett 5 centis ho...na 1x sem csuszott meg....bár ott azért picit durvább minoségu az ut mint felénk (szlovákia). :) Én mindenképpen a BT-t ajánlom inkább.
Ja, szinte Z6 :) Igazábol esőröl nem tudok nyilatkozni, mert olyan mázlim volt hogy nem áztam el 1x sem :) Sokan emlegették hogy elporog, de nekem ilyen tapasztalatom nem volt , se eso+nem gázrángatos stilus... mondjuk olyan elofordult hogy elozéskor 60 korul azt hittem 3masban van a válto, és 2esben elporgette a hátulját nagyobb gázra...nem tudom más gumival elofordult-e volna...ez nyári idoszakban tortént.
Vizen milyen volt? Mert az a gumi egy z6 amugy "atcimkezve".
Van tobb z6on gurulo ismerosom, 10nel tobbet sosem ment meg el nekik ;-);-);-)
Szeva, én használtam Diablo Strada-t, nem a legujabb fejlesztés. 1200es banditon 24 000 km-rel dobtam le a hátsot, de én elég nézelodos motoros vagyok, szoval nem nagyon abálom neki Most BT23-masom van fent, azt picivel szimpatikusabbnak érzem, de a Pirellire se panaszkodtam.
Tölts le egy manualt.
Tekerd be koppig a pilot (alapjárati keverékszabályzó) csavarokat, majd tekerd ki annyira, amennyit a manual ír. Aztán készítsd el ezt:
http://doktorchopper.blog.hu/2...

és lődd be a szinkront. A manual ezt is leírja, hogy csináld. Ha kell fordítani, szóljál.
Először is Cr9EK kell a sasba. Dupla elektródás. Vagy Denso U27 ETR
Sanyi, mail ment.
Ez van, ebből az egyszemélyes készlet, de két gyertyamenettel: link
Még csak azt tudom mennyiért vettem 2 éve......majd kitalálom, írj mail-t ....
Szia Sanyi,

mennyiért árulod őket?


Köszi!
Sanyi ! milyen készleted van ...értem itt 12*125 , 14*125 stb
Van eladó készlet...
skacok ! a kép ilustrácio de teljesen így néz ki a vas 70 000 km full gyári 92 es gv73 c 109 kw

800 000 pénz tel . 20/3522154
Valószínű én is rendelni fogok kintről üveggyertyát. Igaz a javításiba le van írva pontosan a Pilot csavar beállítása, de azért a gyertyával biztosra látni az égés színét.
Te hol vásároltad a gyertyát?

Köszönöm a válaszodat!
Sajnos a karbit is darabjaira szedte és kipucolta a fúvókákat, melyek közül az egyik valóban el volt dugulva. Személyesen jelen voltam az összes műveletnél, a szétszedés, karbi pucolás, szelephézag állítás majd karbi szinkron és összerakás, csak sajna egyáltalán nem értek hozzá, így nem tudtam érdemben beleszólni. A végeredmény sajnos önmagáért beszél, s ezzel kapcsolatban ki is fejeztem nemtetszésemet. Az igazsághoz tartozik, hogy baráti alapon csinálta, így nem akartam megsérteni...bár ne tettem volna. Szerintem össze-vissza tekergetett mindent, ezért kellene egy hozzáértő, megbízható személy aki elvállalná Debrecen vonzáskörzetében, s természetesen kifizetem, nem várom el "haveri alapon" . Az általában mindig többe kerül.
Szia!
Üveggyertya nélkül elég nehéz ezt belőni, mivel a fűst a sok anyagtól van, tehát vagy jól eltekergette az alapjárati benzin csavart, vagy valami más gebasz is van még, mondjuk dugulás a hidegindító rendszernél, bár az elég ritka.Ha már meleg a gép a fordulatot hogy veszi és hogyan ejti vissza? Bár ha ingadozik az alapjárat, akkor valami nagyon nem mókás.Lehet, hogy össze vissza tekerte az említett csavarokat. Mikor én meg vettem a mostani gépem valami jóképességű olyan szinten eltekergette előtte, hogy csak a nagy ccm-nek köszönhetően nem döglödött a blokk, de 3e alatt használhatatlan volt. Karbi kipuc, hozzáértő segít, majd mosoly az arcon, na jó ezért 2x szedtem le a karbit és akkor nem mosolyogtam annyira!
Sziasztok. GSF 600-as banditom a múlt év folyamán "sajnos" szelephézag állításon valamint karburátor szinkronizáláson esett át. A dolog azért sajnálatos mert az addigi szabályos, csak kissé alacsony fordulatszámú alapjáratom azóta egyenetlenné vált (1000 - 1500 fordulat között ingadozik), valamint a motor hirtelen és teljes gázadásra enyhe fekete füstöt és kormot lövell, mely azelőtt egyáltalán nem volt tapasztalható. Hozzáteszem, hogy egyúttal a gyertyák is ki lettek cserélve újakra (NGK CR9E), mégis rettentő nehezen indul, valamint korom rakódik le a kipufogóban. Úgy döntöttem saját kezűleg próbálkozom meg a szinkronizálással ha találok egy közérthető leírást a dolog mikéntjéről, vagy ajánljatok egy megbízható szakembert, aki helyesen és lehetőleg nem túl drágán elvégezné a fenti műveletet. Debrecen környékén lakom, csak épp a határ túloldalán, de ez számomra nem akadály. Segítségetek előre is köszönöm.
13,5 pénz tartókkal együtt + posta
Mi lenne az ára?
Köszi az infót. Arra gondoltam ha már veszek inkább az új tipusok közül...
Ilyen van. Esetleg?
Üdv mindenkinek!Aki tud eladó hasidomot jó árba 600-as banditra, szoljon.Kösz elöre is
Sziasztok !
Kérdésem lenne ...
Mi a véleményetek a Pirelli Diablo Strada gumiról?Vásásrlás előtt állok és ez árban(53.180 Párban) megfelene.650-es Banditra kell a méretek 120/70/17 és 160 /60/17.
Talán van köztettek valaki aki már használ ilyet?Vagy mit ajánlnátokhelyette? esetleg még szóba jöhet a Bridgestone BT023.A válaszokat előre köszönöm.
Üdv.Bigmen