Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Várom!
Küldök egy elérhetőséget és megbeszéljük,üdv!Zolti
A kacsaszalaggal az a gáz hogy utána a maradék benzinnel jön le és ha nem lakkozott matrica van fenn szerintem viszi magával.

http://www.sportmotor.hu/motor...
Hoppá, ez ócóóó!
Praktikus...
Nem sokszor fogom használni a táskaszettet, viégülis behúzok egy darab ilyet a táska meg az idom közé, és ennyi.
Szóval Ez! Nem vagyok ma topon!
Kösz, így megvan
Van ennél olcsóbb is!
Igen, én is erre gondoltam, az nem is látszik, és véd is.
Nem hinném, hogy drága lenne, vagy igen?
Küldj egy telefonszámot, vagy e-mailt a suzuki86@citromail.hu-ra.
Ha esetleg valakit érdekel volna eladó 250 és 400 bandithoz első fékcsövem, meg egy kis kis könyök a dob helyére. Nem kell mondanom hogy brutális hangja van.
Úgy 10-12 ezer körül gondoltam mint irtam ez még nem volt használva ha nem sürgős várj a vétellel ,megegyezünk hozzáadom a tanktáskát is nálam csak a helyet foglalja!
99-es 600-as bandithoz keresek utaskapaszkodót.Ha valakinek van jelezze felém
Duct tape.

De ha jót akarsz és sokat mész táskával vagy csak igényesen akarod véglegesre akkor autódekorossal átlátszó kőfelverődés elleni fóliát szabatsz rá.
Drágább de irtó sokáig véd és szinte láthatatlan.
Mármint a kacsaszallag
AZ mi?
Inkább kacsaszalagot ragassz, mert az átlátszót nem tudod utána lebányászni!
Adsz elérhetőséget?
Ma 3 kor fogom megvenni a táskát elvileg. Ez is új,(1 szer használt) hozzá való hengertáskával.
15-ért veszem. Te mennyiért adnád oda?
Szevasztok Banditák!alabalazs megvetted már az oldaltáskádat?Nekem van egy zsír új Moto-Detail nem használtam ki sincs rendesen bontva.Úgy volt,hogy az Erdélyi túrára "befogom" de végül szereztem oldaldobozt és tartót.Az ár természetesen lényegesen kevesebb a boltinál.Egyébként Istvánnak teljesen igaza van mindent csomagolj be nejlonba.Vissza felé a Királyhágónál jól eláztunk,Held tanktáskám van ha nem csomagolok be mindent szatyorba akkor még mindig szárítanám a cuccaimat ronggyá ázott volna minden!Ha érdekel az oldaltáska jelezd légyszíves.Valamint van zsír új mágneses tanktáskám és szintén nem használt xl-es Lajos féle sárga esőruhám/nekem kicsi/ ez is lényegesen olcsóbban!Üdv!Zolti
Power elöl, zsír.
méleztem
Köszönöm a válaszokat!
Én is arra gondoltam, hogy ragasztok valami átlátszó fóliát az oldalidomra ahol hozzáér a táska. De ha tartóval rendesebben áll, akkor majd arra keresek egy szakit aki megcsinálja.
kb. az a tapasztalatom a univerzális textil táskáról mint Istvánnak egyszer nem ragasztottam le egy rövid szakaszra az oldal idomot és lezabálta a fényezést, azóta felraktam egy konzolt doboznak és konzolra is tökéletesen felfekszik a txtil táska!