Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki tudna információt adni meghúzási nyomatékok terén egy 250-es Banditnál? Hajtókarok, Hengerfej, vezértengelyek stb...
Ha leszeded a hűtőt, akkor egyúttal nagyon finoman tisztítsd ki a lamellák között is.. (Csupán javaslat).
2 éve átment kis segítséggel Alsónémedin. Igaz akkor is most is kottyan az első teleszkópom. Ki kellene cserélnem mert ki van kopva. Dobfék? Nos én kicsit jobban rá szoktam állítani a vizsga előtt, hogy hamarabb harapjon. Igaz még csak egyszer volt padon a libakergetőm. Azért kérném a tapasztalatodat! Üdv!
Nekem spuri utoljára a hajógyári szigeten volt a kézfejemen..:-D
Azért köszi.
Autóvásárláson gondolkodom, most egy 80-as van. De ha már veszek valami erőset szeretnék, bár remélem nem kell kipróbálnom soha.
Fogalmam sincs,nem értek ehhez
És egy 93-as évjáratú 80-as milyen szinten van? Mondjuk az őt követő hez képest?
Vagy mondjuk egy opel atrahoz?
Hasonló évjáratban .legtöbbször a nagyobb jobb,meg ráadásul a közúton minél nagyobb annál jobb.-mármint az autó
Szia.Markaz.Ráadásul lassan az etz-t is vinnem kell,de dobfék a fékpadon...?
Ugyan nem motor téma, de egy kérdésem lenne, hátha van aki felvilágosultabb nálam.
Egy A6-os Audinak lényegesen jobb lehet a töréstesztje mint egy A4-nek?
Vajon melyikben lehet az ember nagyobb biztonságban?
Szia Norbu!
Hova vitted a motort, hogy ennyit szarakodtak vele? Anno én Salgótarjánba vittem a motort vizsgázni. Megnézték és már kaptam is a forgalmit a kezembe(251-es etz). Kétszer kötöttek bele először gumit kellett cserélnem (tényleg kopott volt) azonnal, másodjára meg javasolták a hátsólámpa búra cseréjét ugyanis kicsit ki volt fakulva. Legközelebb próbáld ki!
Valóban nem csak a lánkenő spray árában térül meg a dolog, hanem a lánc élettartmánál is. Nekem nem régóta van, így nem nagyon tudok nyilatkozni erről, de állítólag nem ritka a 70.000 km-es futás sem.
Ráadásul sokkal szebb, mint a feket zsír.
Viszont a lánc és lánckerék élettartama sokkal hosszabb, így ripp-ropp megtérül.
Én sem vagyok nagy szaki, kérdezd erik64-et, ő a téma doktora, nekem is ő segített.
Sajnos nem mindenki születik szakinak.
Ezért igen van olyan aki ezt megveszi. Ha küldesz nekem képet hogy a teáltalad készített kütyü hogyan néz ki akkor lehet hogy veled készíttetem el a sajátomat mert gondolkodom egy ilyenbe. Igazából csak annyi a problémám hogy kb 2-3 dobozzal fújok el egy éveben úgyhogy vagy 4-5 év mire megtérül az egész beruházás vagy még akár többe is......
Sajnos ez van.
Egy elektronikával állítható olajozó kijön 10 e Ft-ból. Ti komolyan megveszitek ezeket?
Oregseg.......

Fogak meg gyariak?
Az.elmult 5 evben kb 10szer aludtam 6 oranal tobbet ;-)
Fejlövés
Nem baj, majd teszünk alá egy lavórt.
Nehéz víz nincs benne szerencsére, mert akkor nem bírnánk kiönteni a lavórt, mikor megtelik.
A reaktorból meg folyik a nehézviz...
Eddig ez a legjobb.
Bakker, elb@sztad az egész napom. Nem tudok leszakadni arról a blogról.
A többit is érdemes elolvasni.
6 óra?
Nem is emléxem, mikor aludtam utoljára olyan sokat.
Bocs, de 6 óra alvás van 3 napja azóta nem értem a szójátékot! Lehet ki kéne pihennem magam. :)