Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezzel az árral nem lehet versenyezni!
Ingyen nem fogadom el, mondjuk egy adag kipuff. tisztító cserébe?
Viszont kellene egy!
Már nem te lennél az első aki "ingyébe" kapná ha kéred. Egy óra kézimunka a garázsban és kész van. A lemez használt légszűrőből származik, 0,5 mm-es horganyzott anyag.
Mennyiért tudnál egy ilyet "legyártani " nekem?
át :D
Semmi gond, hisz én is csak "más tollával" ebben az esetben! De szerintem a feszítettsége miatt alá fogom tenni a gyári cuccot is, mert így kicsit helybőség van.
Volt az vevö? Àt merted adni az üzenetet?
Többet én sem. Nagyon szépen megvédi a hűtőt mindenféle mocsoktól.
Èn már nem kiváncsiskodom...azt hiszem lassan tiz éve van fent...
Jogod van hallgatni
Jó hogy mondod, már befizethetnétek nekem!
Na és a szerzői jogok?
Egyszer kíváncsiságból két év után leszereltem a sajátomat. Bogártetem szinte nulla volt a lamellák között, csak minimális por, amit egy gyenge vízsugárral ki lehetett mosni.
Beakadtam a linkkel. link
Vagy ilyen formában is épek maradnak a hütölemállák!
Igaz?!
(bocs Balázs)
Olajat kell cserélnem mostanában! Castrol volt benne gyárilag, olyan közepes volt. (váltás, motor hang) következő versenyző volt a Shell ultra, nem vált be, hamar cserés lett. Majd végül Motul 5100 10-40 ezt merem ajánlani mindenkinek! Most van egy új versenyző a képben, http://www.silkolene.hu/?gclid..." target="_blank">itt valaki esetleg használta már vagy tud róla valamit! (elektrosztatikus erő... )
Csak egy javaslat. A hűtő eltömődését a bogártetemek okozzák. Egy perforált lemezzel a bogarak 99%-át meg tudod fogni a hűtő előtt anélkül, hogy a hűtést lerontanád. A kavicsbombák okozta kárról meg nem is beszélek.....
Hajtókar, blokk összefogó, hengerfej anyák, vezértengelyeket lefogató csavarok. Kuplung, lendkerék. Ezekhez kellene.
Köszi a tanácsit, ha leszedem úgyis mindent szépen megtakarítok.
Bár még megyek 2-3000 km-t amíg lecserélem az olajat, majd csakk akkor veszem le a hűtőt.
Én beáztattam (előtte a ki/beömlő nyílásokat természetesen le kell dugózni...) majd a saját áztató levében le-fel emelgetve átlötyögtettem, utána zuhannyal átöblítettem.. majd visszatettem ázni még 1x, de megfordítva, és folyamat ugyanaz..:-) mikor megszáradt 0,20 hézagmérővel egyenként finoman átszurkáltam a lamellák között..:-D
Valakinek nincs eladó gyári karcmentes plexije 2010-es bandit 650S-re?Asszem az 1250S is jó rá.,talán.
Nekem szerintem kicsit üt a dob,picit,de fékpad tuti kimutatja..
Mivel szokták hogy ne hajoljanak el?
melyik csavarokról van szó a 250-es Bandit-nál..?