Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy került Tampába a tengely?
A fenébe
google képkereső funkció? Odabasz
Már késő
Mennyire ugyanaz a kép mint ami tasi facebuk-os oldalán van!
Tasi Facebook oldala
Ebay hirdetés
Ja..............
Na,jó,még a végén azt hiszi valaki,hogy én ilyenekkel haverkodom....szóval nem ismereeeem
Jó volt ultiban vagy csak olyan kocakártyás?
Nem tudom mostanában elfoglalt, nem jön kártyázni,úgy látszik nagy neki a Gyöngyös Salgótarján távolság
Győzikével mi van mostanság?
Én beszélnék de ez az ürge megtalál rendszerint.
Beszéljünk másról: -a Bandit király
A vélemény szabad.Persze.
Csak amikor hozzá se szólok egy teljesen másik embernek mutatok egy plexit.Se jót se rosszat nem szólva a gépéről se az enyémről jön a kolléga és sommásan kijelenti hogy szar mert ő az isten aki mindent tud............holott halvány fingja sincs róla.
Süt az egész emberből az hogy kötekedni akar.
Mondjam azt jogy igazad van te vagy a király?
Beszél 20 éves technikáról meg 30 éves fékről amikor 2005 előtt nem is létezett a gép amiről ő kijelenti hogy szar?
Azt se tudja miről zagyvál csak ömlik belőle a sötétség.
Én ugyan csak általában olvasom a fórumot, de a vélemény szabad, az emberség meg vagy kialakul, vagy nem!
Én inkább olvasom Tasit!És remélem, előbb utóbb személyesen is találkozunk!
Komolyan nem tudom hova tegyelek.

Annyi a tárgyi tévedésed és csúsztatásod hogy azt sem tudom hova tegyem.

51 évesen azért egy általános iskolai OLVASÁS-ÍRÁSI képességet elvárnék nemhogy egy szerelőtől de még egy mozdonyvezetőtől.

Azt azért az óriási tapasztalatoddal csak elvárnám hogy a szezont a sezlonytól megkülönböztesd.

Gondolom a hótt nagy veterán kollekciódból eljutott az agyadig (nem hiszem mert süt róla az egyszerűség) hogy NEM a 20 éves GSXR 750-el van a bajom hanem a mostani GSR 750-el.

Amin a mai korban szarabb a fék és a futómű mint a te ajnározott Gőzekéden.
Ha néznél is a bárgyú bociszemeiddel látnád hogy egy egyszerű zártszelvény legővilla van rajta és egy 2 dugós úszó féknyereg ami már a 650-es SV is túlkoros volt.

De neeeeeeeem mert te a nagy megmondó Tascner istenség megmondja hogy az jóóóóó.Holott nem.

Ezzel szemben letöltöttél 1 db triumphról valamit ami nem ugyanaz mivel amiről beszélek RADIÁLIS fék és Fordított villa meg Öntött lengőkar van.

Remélem a nagy tapasztalatodban azért tudod hogy ez jobb mint amiről te hadoválsz.

Szóval fejleszd még egy kicsit a nagytudásodat mert nincs igazad.
Továbbra is azért legalább a régi gépek iránti tiszteletedet és azokban való tapasztalatodat respektálom.

De azt fenntartom hogy egy unszimpatikus szőröstalpú vidéki tapló vagy.


Na és az egész vita úgy alakult Ezen a fórumon hogy 1 db plexi miatt belinkeltem 1 db képet hogy ÉN mit akarok rá tenni.

Nem volt itt Suzuki fórumon fényezés meg sorolhatnám.

Te jöttél nekem acsarogva hogy a 3 henger szar mert kopik.
Ezt jólmegaszontad ! Persze ő kezdte a fikát ,ez igaz ! Ez a zoli32 ilyen gyerek , nálunk is ő tud mindent jól ! Egy fasz két füllel !
Megint vitázhatunk ! ?

Én egy szerelő vagyok ezt mindenki tudja ! több mint 30 éve szerelem a szar motorokat !
gsr 750 szerinted egy szar ?
kawa z 800 mitől jobb ? Mert te azt mondod ? TE már mindent ki próbáltál ? Össze tudod mérni mind kettőt ?
Nem is oly rég , itt lentebb, VIDÉKI taplónak le minősítettél .

Még egyszer meg kérdezem . MIÉRT ?

Mert nem osztom azt a véleményed ,hogy a triumph ... kurva jó !
Főleg itt egy Suzuki topikban ?

Te azt mondat, hogy én triumph -al 20 km mentem , de még annyit sem, és így mondok róla véleményt ! Rá van Írva az adatlapomra , menyit mentem triumph -al ?
Nem szereltem még ezt a szart ami neked van , de le tőltötem egy manualt és meg néztem magát a construkciot !

Mi ezen a nagy szám ? a motor? 20 éves tecnika ! A futó mű ? 23 éves gsx-r en külőmb volt ! A fék? 20 éves tecnika ! Sem ducati , se nem yamaha egy 20 motorból össze rakót rakás undormány !
Egy hülye gyerekeknek el adható ,Hickleys-ben össze rakót műanyag motor !
Ott vagy minden topikban gs 500 stb és odákat zengsz erről a fasza mák daráloról ......... Ki faszomat érdekli ez ?

Nyitas magadnak egy triumph topikot és ott toljad a három hengert
3 milláért a 6db triumph rajongónak !
Mint lentebb írtam, te az a TAPLO // Ha már le taploztál egy 51 éves embert ,mert igaza volt ... és ez neked sértette a kis lelki világod // vagy ,akinek mindig a leg faszább a motorja legyen az verhovina vagy bár mi !
a gsr 750 így ahogy van jó ! én próbáltam a motorja és minden porcikája ezerszer jobb tecnika mint a kávé darálod
Ezzel ! ,,veled a társalgást be fejeztem !

és nem vagyok tapló ! pelenkás !
Az elektromos kűtyűkben nem vagyok erős ....inkább gyenge .
Elvittem egy szakihoz aki ki cserélt rajta valami kártya szerűséget .aztán valami másik kütyüt és azt mondta ... nem tudja meg javítani .
A fiam meg rosszként eladta a neten a zsibvásáron .

Szeretem tudni ,hogy amit használok a szerelések alkalmával , hogy is működik .... na ez nem az volt .
Persze az bizt ,hogy evvel jobban és gyorsabban be lehetett lőni bármit
Nem lehet egy japán, és egy olasz vagy angol középkategóriás gépet összehasonlítani!
A japánok a tömegeknek gyártanak Suzuki, Honda., „ésszerű áron” jó minőség!
Olaszok, angolok relatíve drágábbak (kb.40%+), több extrával, a rajongóknak.
Előbb ment a vita 3 henger, 4 henger! totál mindegy, mindenki avval jár amire pénze van, ha elromlik, vagy megreccsen, akkor úgyis egy pénztemető. De ha minden rendben, akkor már csak benzin kérdése és irány az út...
A suzuki ilyen kategóriás gépével (gsr750) az a baj hogy a blokkot kicsinálták.Pedig a 750-es tényleg ütős lenne de lebutították.
A kinézetét valami idióta transzformerrajongó tervezte.
Ezuzán jött egy gazdaságis és leszdett róla minden értelmes futóműalkatrészt mondván nem kell normális lengővilla meg állítható rugózó elemek és radiális fék.
Így lett egy béndzsa kacsa belőle.
Úgyhogy bekaphatja Osamu bácsi sleppje.
Lehetett volna ütős is.De nem lett.
Ennél a Z800 sokkal szebb és jobb.
Zoli!
Ez a motor tényleg szép!
Kár, hogy csak 3 hengeres és nem Suzuki.
Nemrég szó volt a vizsgáztatásról, hét elején vizsgáztattam Pomázon 4300ft. Lámpa(xenont figyelték van é), fék(tárcsa üt vagy sem). Nem sokat variáltak, mégis másfél óra volt.
Izzó: ring +60% raktam a gépbe, jó! (1200ft)
"Minden esetre én vetem egy elektromosat 120 ért ....ami 8 hó után be szart és nem tudtam számot tevően jobban be lőni vele a motorokat ... "

Nekem vagy 5 éve az van és eddig jó na meg hamar megcsinálnák ha rossz lenne szerintem, igen emberségesek a Csabáék, amúgy mi lett vele?...honnan tudtad, hogy szar és megcsinálták, pénzt adták vissza vagy, hogy oldódott meg?.....amit órással csináltak és visszamértünk ezzel azok nagy része nem volt jó, de a folyadékosok gyakorlatilag mind jók voltak még a házi készítésűek is...
Ez könnyen ellenőrizhető...meg is tesszük alkalomadtán....a kipuffok hőmérsékletét megmérjük különböző menetek után.....,de az természetes, hogy a középen álló 1 vagy 2 jobban melegszik kicsit....a sor6-8 tgk-nál a hátsó hengerek szoktak megragadni, azoknál nagyobb a tűrés is...